Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Καζίνο.

Καζινο Θα τρελαθουμε

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 wadd

wadd

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 106 μηνύματα
  • Ομάδα:samael
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Dawg



Φήμη: 125

Δημοσιεύτηκε 21 Ιούνιος 2019 - 21:19:52

Καλησπέρα. Ανοίγω αυτό το νήμα και το κατατάσσω στην κατηγορία προβλήματα. Το πρόβλημά μου είναι το καινούργιο καζίνο. Το πρόβλημα που είναι; Η απεριόριστη χρήση του. Θέλω να ρωτήσω, με ποια λογική ανοίγει καζίνο με απεριόριστα σπινς; Το παιχνίδι έχει αρχίσει να γίνεται pay to win για τα καλά. Αυτοί που βάζουν πολλά χρήματα κερδίζουν προπονήσεις και ενέργειες. Οι υπόλοιποι ξέρετε τι κερδίζουν; 1000 εμπειρία. Πρώτη μέρα ανοιχτό και ήδη έχουν ξεχωρίσει αυτοί που παίζουν με πολλά χρήματα. Βλέπεις παντού τα ονοματάκια τους. Μία κερδίζουν 40 προπονήσεις, μία 100 ενέργεια. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που δεν έχει διαμαρτυρηθεί κανένας στο φόρουμ. Είναι όλοι εντάξει με αυτό και εγώ είμαι ο περίεργος; Με τέτοιες αναβαθμίσεις και εβεντς απομακρύνονται καθημερινά τρομεροί παίχτες και φίλοι. Το κέρδος της εταιρείας αλήθεια ποιο είναι; Να χάνονται συνεχώς γνωστά ονόματα-παίχτες; Κάθε αλλαγή και καταστροφή, πραγματικά.


  • Αυτό αρέσει στον/η gianna1, arxontas123, frosty και σε 11 άλλους

#2 panos7007

panos7007

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:YagerBombers
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:panos7007
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 21 Ιούνιος 2019 - 21:33:35

Προσυπογραφω.Αλλωστε,αμφιβαλλω οτι το παιχνιδι κερδιζει με αυτη την τακτικη εν τελει,παρα χανει.Απλοι νομοι ζητησης-προσφορας ειναι.


  • Αυτό αρέσει στον/η wadd, goof123, frosty και σε άλλον ένα

#3 HelloAll

HelloAll

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 21 Ιούνιος 2019 - 22:09:53

 

Προσυπογραφω.Αλλωστε,αμφιβαλλω οτι το παιχνιδι κερδιζει με αυτη την τακτικη εν τελει,παρα χανει.Απλοι νομοι ζητησης-προσφορας ειναι.

Ηρέμησε . 'Ενα παιχνίδι είναι δεν υπάρχει προσφορά - ζήτηση.

 

 

Προσυπογραφω.Αλλωστε,αμφιβαλλω οτι το παιχνιδι κερδιζει με αυτη την τακτικη εν τελει,παρα χανει.Απλοι νομοι ζητησης-προσφορας ειναι.

Και έχεις σπουδάσει οικονομικά για να μπορείς να το πείς αυτό?



#4 CrazyDoctor

CrazyDoctor

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 143 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:AlexRigo
Φήμη: 254

Δημοσιεύτηκε 21 Ιούνιος 2019 - 22:42:37

Και έχεις σπουδάσει οικονομικά για να μπορείς να το πείς αυτό?

Πρωτα απο ολα εχει δικιο σε αυτο που λεει και δεν χρειαζεται να σπουδασεις οικονομικα για να πεις κατι τετοιο.. πρεπει να εχεις τελειωσει 1η λυκειου... 


Θα με βρειτε στο γρ11: AlexRigo (inlove)

Μην με υποτιμήσεις, γιατί αργότερα ίσως με χρειαστείς! ;)


#5 HelloAll

HelloAll

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 21 Ιούνιος 2019 - 22:52:21

 

Πρωτα απο ολα εχει δικιο σε αυτο που λεει και δεν χρειαζεται να σπουδασεις οικονομικα για να πεις κατι τετοιο.. πρεπει να εχεις τελειωσει 1η λυκειου...

Τελείωσα το λύκειο πριν από 2-3 χρόνια χαχα και δεν θυμάμαι να έχουμε κάνει κάτι τέτοιο.

 

 

Καλησπέρα. Ανοίγω αυτό το νήμα και το κατατάσσω στην κατηγορία προβλήματα. Το πρόβλημά μου είναι το καινούργιο καζίνο. Το πρόβλημα που είναι; Η απεριόριστη χρήση του. Θέλω να ρωτήσω, με ποια λογική ανοίγει καζίνο με απεριόριστα σπινς; Το παιχνίδι έχει αρχίσει να γίνεται pay to win για τα καλά. Αυτοί που βάζουν πολλά χρήματα κερδίζουν προπονήσεις και ενέργειες. Οι υπόλοιποι ξέρετε τι κερδίζουν; 1000 εμπειρία. Πρώτη μέρα ανοιχτό και ήδη έχουν ξεχωρίσει αυτοί που παίζουν με πολλά χρήματα. Βλέπεις παντού τα ονοματάκια τους. Μία κερδίζουν 40 προπονήσεις, μία 100 ενέργεια. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που δεν έχει διαμαρτυρηθεί κανένας στο φόρουμ. Είναι όλοι εντάξει με αυτό και εγώ είμαι ο περίεργος; Με τέτοιες αναβαθμίσεις και εβεντς απομακρύνονται καθημερινά τρομεροί παίχτες και φίλοι. Το κέρδος της εταιρείας αλήθεια ποιο είναι; Να χάνονται συνεχώς γνωστά ονόματα-παίχτες; Κάθε αλλαγή και καταστροφή, πραγματικά.

wadd το κάνουν για να βάζουν λεφτά οι παίκτες


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#6 Peponokofths

Peponokofths

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 44 μηνύματα
  • Ομάδα:Crimson Peak
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Raven






Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 22 Ιούνιος 2019 - 08:05:30

Δεν το βρίσκω τόσο άδικο. Το παιχνίδι ήταν έτσι κι αλλιώς pay to win. Κάποιος που θα δώσει λεφτά θα πάρει καλύτερες ανταμοιβές από κάποιους που δεν θα δώσουν. Κάποιος ξοδεύτηκε ενώ κάποιος όχι. Όπως και νά 'χει όλα γίνονται για το κέρδος και γι'αυτο είναι πολύ πιθανό να δούμε σε λίγους μήνες Gr21.
στεροϊντούKYS

#7 panos7007

panos7007

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:YagerBombers
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:panos7007
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 22 Ιούνιος 2019 - 10:21:51

Ηρέμησε . 'Ενα παιχνίδι είναι δεν υπάρχει προσφορά - ζήτηση.

 

Και έχεις σπουδάσει οικονομικά για να μπορείς να το πείς αυτό?

 

Ηρεμος ειμαι,προφανως και υπαρχει προσφορα και ζητηση οταν το παιχνιδι πουλαει αγαθα,στην προκειμενη τα ντονατς.Για να σου λυσω και την απορια,παρ'ολο που δεν χρειαζεται να το σπουδασεις για να το πεις αυτο,ναι,σπουδαζω οικνομικα και ειμαι στο 2ο ετος.Εσυ σπουδαζεις οικονομικα και ξερεις οτι δεν υπαρχει προσφορα και ζητηση στο παιχνιδι ;


  • Αυτό αρέσει στον/η wadd

#8 wadd

wadd

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 106 μηνύματα
  • Ομάδα:samael
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Dawg



Φήμη: 125

Δημοσιεύτηκε 22 Ιούνιος 2019 - 10:37:22

Τέλος πάντων, εγώ απάντηση από αρμόδιους, για άλλη μία φορά δεν βλέπω. Το ζητούμενο αυτό ήταν. Τώρα το τι λέμε εμείς, καμία σημασία απ' τη στιγμή που δεν υπάρχει ανταπόκριση... Απογοήτευση και μόνο, όταν η εταιρεία δεν ακούει τους παίχτες της και ιδιαίτερα τους πιο ενεργούς, συνήθως γίνονται τραγικά πράγματα. Αυτά τα τραγικά τα βλέπουμε μπροστά στα μάτια μας κάθε μέρα. Κρίμα.


  • Αυτό αρέσει σε Legend και panos7007

#9 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 28 Φεβρουάριος 2020 - 17:50:43

Χαίρετε,
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει.

 
Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.  
 
Πως κάνω καταγγελία;
 
Καλή σας συνέχεια   :) 
 
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Hero Zero


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Καζινο, Θα τρελαθουμε

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες