Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΣΦΥΡΙ

Σφυρι

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 OlympiacosFC

OlympiacosFC

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2019 - 12:14:59

(bomb)  Προς διαχειριστές και στους υπευθύνους. Είχατε πει παλαιότερα ότι πλέον βρίσκεις το σφυρί ευκολότερα και συμφωνώ ότι είναι και θέμα τύχης. Αλλά δεν είναι δυνατόν κάποιος να ξοδεύει 300 ντόνατς και να μην το βρίσκει, πόσα έπρεπε να ξοδέψει 500;  Στο κάτω-κάτω βάλτε το σφυρί να το αγοράζει κάποιος. Περιμένω απάντηση από τους αρμόδιους.


  • Αυτό αρέσει σε arisb και fpsakias

 Η πραγματική αξία του ανθρώπου είναι ένα κλάσμα του οποίου ο αριθμητής αντιπροσωπεύει το τι πραγματικά αξίζει και ο παρονομαστής το τι νομίζει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος γίνεται ο παρονομαστής, τόσο μικρότερο γίνεται το κλάσμα..


#2 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2019 - 12:33:57

(bomb)  Προς διαχειριστές και στους υπευθύνους. Είχατε πει παλαιότερα ότι πλέον βρίσκεις το σφυρί ευκολότερα και συμφωνώ ότι είναι και θέμα τύχης. Αλλά δεν είναι δυνατόν κάποιος να ξοδεύει 300 ντόνατς και να μην το βρίσκει, πόσα έπρεπε να ξοδέψει 500;  Στο κάτω-κάτω βάλτε το σφυρί να το αγοράζει κάποιος. Περιμένω απάντηση από τους αρμόδιους.

αν το δεις με πιθανοτητες μπορει να μην το πετυχεις και ποτε...απλη λογικη ειναι


  • Αυτό αρέσει στον/η AlphaWarrior
N'golo kante.

#3 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2019 - 14:20:10

Το πιο ευκολα δεν σου καθοριζει πιθανοτητες (ποσοστο %) που κανονικα θα επρεπε να υπαρχουν και να δινονται (γραπτος),συμφωνω απολυτα ομως μαζι σου στο οτι αν εκανε καποιος 300 ανανεωσεις στο καταστημα και δεν το εβγαλε αν μη τι αλλο ειναι κοροιδια.Δοκιμασε παντως να κανεις 5-6 ανανεωσεις καθε μερα γιατι μπορει να συντρεχουν και αλλοι παραγοντες,περισσοτερες πιθανοτητες θα εχεις να το βρεις απο το να κανεις 300 μαζεμενες.Ειναι κατι σαν τις τροποποιησεις,μπορει να ριξεις 100 ντονατ να βρεις μια επικη και την επομενη μερα να στην βγαλει απο μονο του


  • Αυτό αρέσει στον/η OlympiacosFC

My name is Bond...James Bond


#4 OlympiacosFC

OlympiacosFC

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2019 - 15:11:22

αν το δεις με πιθανοτητες μπορει να μην το πετυχεις και ποτε...απλη λογικη ειναι

:D Πιθανότητες ε;;;  Με 300 ανανεώσεις πόσες πιθανότητες είχες να το βρεις; Δηλ. το ποσοστό για να το βρει κάποιος είναι κάτω από 1/300%; Και από την στιγμή που είχαν πει ότι είναι ευκολότερο πλέον να το βρεις. Νομίζω πως τότε το τζοκερ είναι πιθανότερο.


  • Αυτό αρέσει στον/η σαραβακος

 Η πραγματική αξία του ανθρώπου είναι ένα κλάσμα του οποίου ο αριθμητής αντιπροσωπεύει το τι πραγματικά αξίζει και ο παρονομαστής το τι νομίζει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος γίνεται ο παρονομαστής, τόσο μικρότερο γίνεται το κλάσμα..


#5 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούλιος 2019 - 15:53:29

:D Πιθανότητες ε;;;  Με 300 ανανεώσεις πόσες πιθανότητες είχες να το βρεις; Δηλ. το ποσοστό για να το βρει κάποιος είναι κάτω από 1/300%; Και από την στιγμή που είχαν πει ότι είναι ευκολότερο πλέον να το βρεις. Νομίζω πως τότε το τζοκερ είναι πιθανότερο.

Καλησπερα, αποψη μου ειναι οτι οπως και να εχει δεν παυει να ειναι θεμα τυχης οσο και να εχουν αυξηθει οι πιθανοτητες να βρεις, οποτε ησουν απλα ατυχος, επισης σε εμενα μου εχει τυχει να κανω 30 ανανεωσεις και να βρω 2 δεν σημαινει οτι καθε φορα θα βρισκω 2 μπορει να βρω 1 αλλα και κανενα, απλα κανε αυτο που ειπε και ενας φιλος απο επανω να κανεις 20-30 ανανεωσεις καθημερινα παρα 300 σε 1 μερα..



#6 XMEN

XMEN

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • Ομάδα:ΙΠΠΟΤΕς
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:ΧΜΕΝ



Φήμη: 106

Δημοσιεύτηκε 25 Δεκέμβριος 2019 - 05:26:34

καλημερα και χρονια πολλα λογω της ημερας .........  μια απο τα ιδια , οπως προαναφερεται και παραπανω , δεν ειναι δυνατον ρε σεις παιδες να ξοδευεις ενα σωρο ντονατς και ναμην μπορεις να βρεις το σφυρι ( ειδικα τωρα που εγινε πιο ευκολο οπως λενε οι διαχειρηστες )........θα μου πεις ε τι μας λες, κανενα νεο??????   ετσι απο αγανακτηση πιο πολυ το εγραψα....   

 

και παλι χρονια πολλα σε ολους   



#7 Revenge2

Revenge2

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 24 μηνύματα
  • Ομάδα:DarkAngels
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Revenge2
Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 25 Δεκέμβριος 2019 - 10:27:33

Εδώ πέρα θα κάνω κάτι που δεν έχω ξανακάνει. Θα συμφωνήσω με την εταιρεία. Οι πιθανότητες είναι ακριβώς αυτό που γράφει.ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ. Αυτό σημαίνει πως μπορεί να έχεις 2% πιθανότητα και σου βγει 5 φορές σε 10 ανανεώσεις η να έχεις 10% πιθανότητα και να σου βγει 1 φορά σε 30 ανανεώσεις. Είναι απλά θέμα τύχης. Το ίδιο συμβαίνει και στις μάχες. Το ότι έχεις παραπάνω σκιλλς δεν σου δίνει σίγουρη νίκη. Μπορεί ο άλλος να είναι πιο τυχερός και να νικήσει. Αυτά από μένα.

#8 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 25 Δεκέμβριος 2019 - 11:22:08

Δεν ξέρω αν θα πετύχει, αλλά:

 

Πριν πάρετε επίπεδο, κάντε μερικές ανανεώσεις (πχ 10-20) και μόλις πάρετε επίπεδο ξανακάντε μία. Ίσως τότε βγει σφυρί. Σε εμένα αυτό έχει γίνει 2 φορές, μία που το ήθελα και μία που δεν το περίμενα (χθες), καθώς έψαχνα τον Τσεστνατ και μόλις πήρα επίπεδο μου βγήκαν και τα δύο ταυτόχρονα... Το λέω με επιφύλαξη, αλλά μπορείτε να το δοκιμάσετε :P, την επόμενη φορά που θα αναζητήσετε σφυρί :P.


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και XMEN

#9 Skountouflis

Skountouflis

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Moderators
  • 220 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου στο Στρουμφοχωριό!
  • Κόσμος:GR26



Φήμη: 554

Δημοσιεύτηκε 25 Δεκέμβριος 2019 - 17:21:46

Χαίρεται,

 

Όπως ανέφεραν και οι υπόλοιποι χρήστες χρειαζόμαστε λίγο τύχη για να πετύχουμε το σφυρί.Είναι ενα σπάνιο αντικείμενο που χρειάζεται υπομονή ώστε να το βρούμε!

 

Συνεχίστε την προσπάθεια σας και είμαι σίγουρος ότι θα το καταφέρετε.

 

Καλές Γιορτές  καλά Χριστούγεννα

 

Το παρόν θέμα απαντήθηκε και κλειδώνει.
 
Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.
 
 
Καλή σας συνέχεια!  
 
Η Ομάδα του Hero Zero ;)





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες