Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμη σχετικά με την αναβάθμιση 10-12-2019


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2019 - 11:54:48

Καλησπέρα σας ήρωες,

 

θα θέλαμε να παραθέσετε τα σχόλιά σας για την σημερινή αναβάθμιση.

 

Spoiler

  • Αυτό αρέσει σε Naty και ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.757

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2019 - 12:18:23

Καλησπέρα σας. Στην έκδοση html5 δεν μπαίνουν οι τόνοι. Το παίρνει σαν "απόστροφο" Να σας δείξω και ένα παράδειγμα: "στην 'εκδοση html5 οι τ'ονοι βγα'ινουν 'ετσι." Αν θυμάμαι καλά το έβγαζε από τότε που μπήκε η έκδοση αυτή.

Αδρεναλίνη έπρεπε να έχει γίνει εδώ και πολύ καιρό αν και δεν ξέρω πόση ώρα θα παίρνει να γεμίζει η μπάρα με την ιδιωτική λέσχη φουλαρισμενη.. Για τα δωμάτια κρυψώνας πλέον θα ανεβάζουμε πολύ επιτακτικά , θέλει όπωσδηποτε 2ο ρομποτάκι για να είσαι ανταγωνιστικός μετά από αυτό που αντικρισαμε σήμερα το πρωί.. Μπράβο για την εμφάνιση του τύπου της αποστολής όταν η αποστολή "τρέχει" Τέλος αυτό με τους βοηθούς , θα βοηθήσει πολύ κόσμο τώρα στο κον.. Αυτά. 


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#3 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2019 - 13:18:16

Σε εμένα με το που μπαίνω στα πετ, κολλάει κ πρέπει να κάνω επανεκκίνηση.
Και σε άλλα μέλη της ομάδας μου.
  • Αυτό αρέσει σε goof123 και leonidas2003

#4 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2019 - 14:06:38

Ας αρχίσω με το βασικότερο...Η κρυψώνα ενός μέσου παίχτη με τα τρέχοντα δεδομένα θα φτάνει 50% επέκταση μετά από 2 περίπου χρόνια παιχνιδιού...ΑΝ έχει αγοράσει το 2ο ρομπότ εργασίας...Ωραία?   (sleepy) Γενικά φτάνει με την κρυψώνα...Έχει πάει τόσους ορόφους κάτω που αν την γύρναγα ανάποδα ο Burj Khalifa θα έμοιαζε με παράγκα μπροστά της...!

Και για να σας προλάβω...ΟΧΙ...Η λύση δεν είναι να μας πουλήσετε 3ο ρομπότ εργασίας!  Νταξ?

 

Ο Html θέλει ακόμα δουλειά και μένουν λίγες μέρες μέχρι να καταργηθεί ο Flash...Έχω ελπίδες πως η έκδοση του Html θα 'ναι έστω...Αποδεκτή μέχρι τότε.  :D

 

Η αναβάθμιση που αφορά την διαγραφή ομάδων είναι χρήσιμη για τις πρώτες μέρες ενός νέου server κυρίως...Καλό αλλά αδιάφορο για τους παλαιότερους...

Η αναβάθμιση που αφορά την αδρεναλίνη είναι καλή,εγκρίνω...

 

 

Γενικά κακή αναβάθμιση,και επειδή βγήκε νέος όροφος στην κρυψώνα μυρίζομαι και νέα δωμάτια στο μέλλον...Για αυτό αφήστε με να σας πω κάτι...Δεν με ενδιαφέρει ούτε καν να τα δω,εκτός αν παράγουν ντόνατ και κολάρο-διαμάντι για το πετ με κόστος κάποια ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ και πάλι σε λογική τιμή  :)

 

Μια συμβουλή για τις επόμενες αναβαθμίσεις...Κατά την άποψή μου τα εξής είναι σκουπίδια:

Νέα ηρωικά τηλεφωνήματα. 

Νέα HeroCon που δεν θα δούμε ποτέ ή θα τα δούμε μια φορά την δεκαετία...

Νέες συλλογές στην ραπτομηχανή. 

Νέα διακοσμητικά κρυψώνας (σε λίγο η κρυψώνα μου θα μοιάζει με καρναβάλι αντί για σπίτι). 

Νέα άχρηστα δωμάτια κρυψώνας ή περισσότερες αναβαθμίσεις για τα ήδη υπάρχοντα. 

Οτιδήποτε θέλει περισσότερα ντόνατ-χρήματα για έναν παίχτη ή την ομάδα του...

 

Ίσως ξέχασα κάτι,αλλά νομίζω αυτά που έγραψα πάνω κάτω αποδίδουν το νόημα όσων θέλω να πω...


  • Αυτό αρέσει στον/η SUPERHEROZERO, Lilika, goof123 και σε 9 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#5 frosty

frosty

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 109 μηνύματα
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 461

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2019 - 14:37:25

Τα είπες όλα.... Δεν εχω να προσθέσω τπτ άλλο. Ζητούνται αναβαθμίσεις ουσίας και όχι ανόητες λεπτομέρειες τύπου νέα τηλεφώνηματα. Αναβαθμίσεις που θα κοιτάξουν τα ουσιώδη προβλήματα στα μάτια. Όταν βγάζετε νέα πακέτα με ντονατ πρέπει να μου προσφέρετε και ένα αντισταθμιστικο όφελος!! Το προϊόν /υπηρεσία που παρέχετε μπάζει από παντου. Φωνάζει ο κοσμος/πελάτες και από τα κεντρικα τπτ. Για ποιο λόγο να πάρω εγώ ντόνατ κ να δαπανησω χρήματα? Όταν μόνο εμπόδια μου βάζετε και μου δημιούργειτε κούραση σε κάθε νεα αναβάθμιση? Τι λύσεις θέλει?? Ας ψάξουν να βρουν εκεί στα κεντρικα. Τα προβλήματα τα ξέρουν κ είναι χιλιοειπωμενα. Ας ψάξουν αυτοί π πληρώνονται εκεί στη Γερμανία να βρουν λυση.
  • Αυτό αρέσει σε goof123, arxontas123 και Revenge2

#6 XMEN

XMEN

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 112 μηνύματα
  • Ομάδα:ΙΠΠΟΤΕς
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:ΧΜΕΝ



Φήμη: 106

Δημοσιεύτηκε 10 Δεκέμβριος 2019 - 18:02:05

καλησπέρα ////  για να εχει καποιος αποψη για την αναβαθμιση πρωτα θα πρεπει να την εχει δει ,,,,προσωπικα εγω απο το πρωι προσπαθω να παιξω αλλα συνεχως με πεταει εξω ......υπαρχει προβλημα με του βοηθους ...και το παιχνιδι στην συνεχεια φλασαρει /

  οσον αφορα την κρυψωνα ,,,,,,προσωπικη μου αποψη ειναι οτι θα επρεπε να δωσει καποιο καινουργιο δωματιο και οχι επεκτασεις των παλαιων ( διοτι υπαρχουν παιχτες που εχουν ηδη 4 με 5 θεσεις ετοιμες  να υποδεχτουν νεα δωματια) και δεν νομιζω οτι υπαρχουν οι κολλες και οι δυναμιτες για περεταιρω αναβαθμιση ενος μεγαλου επιπεδου δωματιο ,,σε σχεση με τις μηδαμινες που χρειαζεται ενα νεο..



#7 Tornedo

Tornedo

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Ομάδα:SOLO
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Tornedo



Φήμη: 12

Δημοσιεύτηκε 11 Δεκέμβριος 2019 - 06:44:11

Καλή η αναβάθμιση στην κρυψώνα αλλά και δύο ρομπότ εργασίας να έχει κάποιος είναι αδύνατον να φτάσει η κρυψώνα σε ένα επιθυμητό αποτέλεσμα.Θα έπρεπε να μειωθούν και οι χρόνοι χτισίματος.Αν για ένα δωμάτιο 20-25 λβλ ήθελες 15-20 ημέρες με 50 θα χρειαστούν 1 μήνας?






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες