Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Στρατηγικες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 megavega3

megavega3

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 163 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠειραιας
  • Ομάδα:illuminati
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Παναγιώτης18
Φήμη: 68

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2019 - 12:47:21

Καλημερα, παρατηρησα πως εχω μερικα σφυρια στην αποθηκη και αναρωτηθηκα αν θα μπορουσα να τα χρησιμοποιησω προς ωφελος μου με καποιο τροπο..

 

Εχω καιρο να παιξω, οποτε δεν γνωριζω ποια ειναι πλεον η καλυτερη χρηση των σφυριων. Εχω παρατηρησει πολους αμυαλους αντιπαλους, και σκεφτηκα και εγω να κανω μια παρομοια στρατηγικη, μονο που δεν γνωριζω πως.


HERO ZERO

#2 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2019 - 13:02:44

Καλύτερη στρατηγική δεν υπάρχει φίλε μου ;) Όλα έχουν να κάνουν με το πώς παίζουν οι αντίπαλοί σου! Προσαρμόζεσαι και φτιάχνεις το κατάλληλο σύστημα ώστε να τους νικάς,αν οι αντίπαλοί σου παίζουν ως άμυαλοι χρειάζεσαι σίγουρα υψηλή δύναμη και διαίσθηση για να τους αντιμετωπίσεις.

 

Φυσικά όποιο σύστημα και να επιλέξεις φρόντισε να έχεις τα πετ με τις ανάλογες δεξιότητες για να το στηρίξεις,πλέον υπάρχουν πολύ δυνατές δεξιότητες βοηθών που είναι καθοριστικές στις μάχες :)


  • Αυτό αρέσει στον/η megavega3, ioantheod, DrSuperDuper και σε 5 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#3 megavega3

megavega3

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 163 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠειραιας
  • Ομάδα:illuminati
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Παναγιώτης18
Φήμη: 68

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2019 - 15:49:54

Καλύτερη στρατηγική δεν υπάρχει φίλε μου ;) Όλα έχουν να κάνουν με το πώς παίζουν οι αντίπαλοί σου! Προσαρμόζεσαι και φτιάχνεις το κατάλληλο σύστημα ώστε να τους νικάς,αν οι αντίπαλοί σου παίζουν ως άμυαλοι χρειάζεσαι σίγουρα υψηλή δύναμη και διαίσθηση για να τους αντιμετωπίσεις.

 

Φυσικά όποιο σύστημα και να επιλέξεις φρόντισε να έχεις τα πετ με τις ανάλογες δεξιότητες για να το στηρίξεις,πλέον υπάρχουν πολύ δυνατές δεξιότητες βοηθών που είναι καθοριστικές στις μάχες :)

Πανεμορφα, ευχαριστω !


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123
HERO ZERO




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες