Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Έκδοση κινητών


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 12Vaggos12

12Vaggos12

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 52 μηνύματα
  • Ομάδα:Defience
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:RollingBarrelz






Φήμη: 49

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2020 - 21:21:55

Καλησπέρα κοινότητα.

Θα ήθελα να αναφέρω ενα παραπονο (μακαρι μελοντική ενημέρωση)

Στα κινητα ως γνωστον ειναι τα μικρά περιθορια της οθόνης που οταν πχ πας να ακυρωσεις την επίθεση  κακοποιού καταλάθος πατας αμεση ολοκλήρωση και ετσι απλα φευγουν 2 ντονατ (υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που γίνεται αυτο αλλα αναφέρω την πιο συνηθισμνένη). Η μια πρόταση μου ειναι το να φτιαχτεί μολις πατας αμεση ολοκληρωση (με ντονατ) να σου βγαζει ενα κουτακι που να λεει εισαι σιγουρος οτι θες να ολοκληρωσεις ..... με 2 νττονατ? και να υπαρχει Ναι η οχι . Η άλλη είναι να φτιαχεί σε άλλο σημείο το κουμπί της αμεσης ολοκλήρωσεις και της ακύρωσεις

 

Έπισης ένα άλλο θέμα ειναι πως στο κινητό μετά απο λιγες ώρες σε πονανε τα μάτια απο τα μικροσκοπίκα εικονίδια.Δεν ειναι θεμα φωτισμού ουτε αποχρώσεων του κινητου μου . Οταν παιζω απο το πσ ωρες δεν παθαινω τιποτα απολύτως και βλέπω μια χαρά(το εχουν αναφερει και άλλα παιδια απο την όμαδα μου όταν παίζουν απο κινητο. Η πρόταση μου σε αυτό ειναι πώς πρεπει να δημιουργηθεί στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού μια ρύθμιση η όποια να μπορεις να μεγαλώσεις τα γράμματα του παιχνιδιου ως αποτελεσμα να μην μας βγαινουν τα μάτια  :)

 


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123, grigrist, κωσταντινος και σε άλλον ένα

#2 OkeyBoomer

OkeyBoomer

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 40 μηνύματα
  • Ομάδα:Plata o Plomo
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:Caido



Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2020 - 21:25:57

το πρωτο με τους κακοποιους δεν νομιζω να ειναι καλο για τα ατομα που θελουν πρωτες θεσεις και βιαζονται η για καποιους που θελουν λαστ χιτ..


  • Αυτό αρέσει σε 12Vaggos12, El Patron και

#3 Revenge2

Revenge2

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 24 μηνύματα
  • Ομάδα:DarkAngels
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:Revenge2
Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2020 - 07:26:27

το πρωτο με τους κακοποιους δεν νομιζω να ειναι καλο για τα ατομα που θελουν πρωτες θεσεις και βιαζονται η για καποιους που θελουν λαστ χιτ..


Θα μπορούσε τότε να βγει μια επιλογή στις ρυθμίσεις που να σου δίνει την δυνατότητα να επιλέξεις αν θες να το κάνεις η όχι. Έτσι όλοι θα είναι χαρούμενοι.
  • Αυτό αρέσει σε arxontas123, grigrist και El Patron

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2020 - 07:53:24

Ένα ακόμη πρόβλημα των κινητών είναι ότι στις προπονήσεις δεν εμφανίζεται η τηλεόραση... Και όταν πατάω στο σημείο της, άλλοτε μου βγάζει διαφήμιση και άλλοτε απλά δεν κάνει τίποτα...


  • Αυτό αρέσει σε arxontas123 και El Patron

#5 aceman

aceman

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚαλαμάτα
  • Κόσμος:GR21
  • Ήρωας:betakis
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2020 - 22:26:11

Γενικά ό,τι έχει σχέση με ντόνατς να υπάρχει παράθυρο επιβεβαίωσης. Έχουν φαγωθεί πόσα ντόνατς για το τίποτα με τα misclicks.


Επεξεργάστηκε από aceman, 28 Ιανουάριος 2020 - 22:27:25.

  • Αυτό αρέσει στον/η 12Vaggos12




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες