Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Συνένωση των σέρβερ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Anubis

Anubis

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 8 μηνύματα
  • Ομάδα:Anonymous Official
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Anubis
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 10 Μάρτιος 2020 - 19:49:24

Φανταστείτε ότι ζούμε σε ένα τελείως παράλληλο σύμπαν στο οποίο υπάρχει η δυνατότητα συνένωσης των σέρβερ χωρίς να αλλοιωθεί η εμπειρία του παιχνιδιού(lag κτλ).Θα ήσασταν υπέρ τις συνένωσης;
- Πιστεύετε ότι θα βοηθούσε το παιχνίδι ;
  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, Lilika, frosty και σε 2 άλλους

#2 alkis4 gr1

alkis4 gr1

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 49 μηνύματα
  • Τοποθεσίασπιτι μου
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:alkis4



Φήμη: 73

Δημοσιεύτηκε 10 Μάρτιος 2020 - 20:59:42

Φανταστείτε ότι ζούμε σε ένα τελείως παράλληλο σύμπαν στο οποίο υπάρχει η δυνατότητα συνένωσης των σέρβερ χωρίς να αλλοιωθεί η εμπειρία του παιχνιδιού(lag κτλ).Θα ήσασταν υπέρ τις συνένωσης;
- Πιστεύετε ότι θα βοηθούσε το παιχνίδι ;

πιστεύω θα ηταν ωραίο να δημιουργηθεί μετατόπιση τον gr ανάλογα το τυπο του παιχνιδιου δηλαδη ο καθε Gr να αναφέρται στις προδιαγραφές του παιχνιδιου εκείνης της εποχής(παλαιότερες εκδόσεις).Έτσι οι παίχτες να διάλεγαν σε πια κατηγορία παιχνιδιού θα ήθελαν να πάνε παλίας η καινούριας έκδοσης και δε θα είχαμε μουρμούρες απο τους old school παίχτες.


Όλοι είχαμε τίτλο ήρωας μηδέν,μέχρι

    που γίναμε ήρωες τιμής.

             (win)  (y) (donut)        

                     


#3 Anubis

Anubis

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 8 μηνύματα
  • Ομάδα:Anonymous Official
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Anubis
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 10 Μάρτιος 2020 - 21:50:21

πιστεύω θα ηταν ωραίο να δημιουργηθεί μετατόπιση τον gr ανάλογα το τυπο του παιχνιδιου δηλαδη ο καθε Gr να αναφέρται στις προδιαγραφές του παιχνιδιου εκείνης της εποχής(παλαιότερες εκδόσεις).Έτσι οι παίχτες να διάλεγαν σε πια κατηγορία παιχνιδιού θα ήθελαν να πάνε παλίας η καινούριας έκδοσης και δε θα είχαμε μουρμούρες απο τους old school παίχτες.

Νομίζω όλοι θα επιλέγαμε το παλιό HZ . Τουλάχιστον όσοι το προλάβαμε. Ήταν απλά καλύτερο κατά την άποψη μου το τουρνουά τιμής από το herocon. Γενικά ήταν πιο ωραία η εμπειρία του παλιού hero zero. Εν μέρει ευθύνεται η νοσταλγία αλλά και πάλι δεν έχει καταφέρει το παιχνίδι να κεντρίσει το ενδιαφέρον μου τα τελευταία χρόνια
  • Αυτό αρέσει σε arxontas123, alkis4 gr1 και RealNtos

#4 Brush

Brush

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 130 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαNew York
  • Ομάδα:Γατάκιαα
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Constantine1995



Φήμη: 80

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2020 - 11:07:15

για πολυ παλιους σερβερ δεν υπαρχει ζητημα lag για ενωση  . Φαντασου ακομη και στον gr7 με το ζορι 300 ατομα υπαρχουν στον σερβερ (μαζι με τα λεβελ 1 κλπ)  και το 1/3 απο αυτους ασχολειται εστω να παρει 1 εμπειρια στο τουρνουα εμπειριας


Επεξεργάστηκε από Brush, 30 Μάρτιος 2020 - 11:07:42.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες