Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νεες δεξιοτητες βοηθων για ομαδικες μαχες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Brush

Brush

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 130 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαNew York
  • Ομάδα:Γατάκιαα
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Constantine1995



Φήμη: 80

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2020 - 10:56:00

Δεν πιστευετε πως ηρθε πια η ωρα να βγουν καινουριες δεξιοτητες βοηθων για ομαδικες ? Εχουμε μονο ενθαρρυμενο που αφαιρει την μειωση ενος τροπαιου  που , σε μια ομαδα που εχει 5 τροπαια ειναι σχεδον αμελητεο . Γιατι να μην επεκτεινετε την σειρα αυτη , δημιουργωντας αλλες δυο , γενναιος που αφαιρει τη μειωση 2 τροπαιων και ατρομητος που αφαιρει 3ων? Η κατι παρομοιο . Θα ηταν ωραιο να προσθετατε και αλλες δεξιοτητες που βοηθουν αποκλειστικα στις ομαδικες , πχ μια δεξιοτητα βοηθου που σου δινει +0,5% σε δεξιοτητες για καθε μελος της ομαδας σου που ειναι λεβελ 100 και πανω  , αν εχεις 5 η 10 και πανω μελη πανω απο το λεβελ 100 , +1% πανω απο το λεβελ 200 , 2% για το 300 κοκ (ενα παραδειγμα της στιγμης για νεα δεξιοτητα , θελει δουλεια). Γινετε δημιουργικοι , οι ομαδικες μονομαχιες δεν εχουν αλλαξει για χρονια και πιστευω οτι νεα πραγματα (δεν ειναι αναγκη να ειναι δεξιοτητες βοηθων) θα αναζωογονησουν το παιχνιδι .


  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, goof123, arxontas123 και σε 8 άλλους

#2 Adit

Adit

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 72 μηνύματα
  • Ομάδα:samael
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Raven
Φήμη: 109

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2020 - 11:49:45

Πολύ καλή ιδέα συμφωνώ και εγώ πρέπει να κάνουν σιγά σιγά μια σειρά πετ σχετικά με αυτού του είδους δεξιότητα όπως έκαναν και τα συνεχόμενα χτυπήματα 


  • Αυτό αρέσει σε Brush και KolokotrwnhsS

#3 snapzz

snapzz

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 75 μηνύματα
  • Ομάδα:El Curso
  • Κόσμος:GR25



Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 30 Μάρτιος 2020 - 12:43:56

Διαφωνώ με την Αρχική σου ιδέα διότι δν γίνεται να βγει δεξιότητα βοηθού να μειώνει 3 βαθμούς τροπαίων είναι υπερβολικά κακό δν γίνεται ας πούμε η ομάδα μου να έχει 5 τρόπαια προπονήσεων(75%) μείωση στα σκιλλς και εγώ με μια ικανότητα να μου μειώνει. 30% πλέον..Αλλά Μαρεσε το 2ο κομμάτι που θα μπορούσαν να κάνουν κάτι ώστε να μειωθούν λίγο οι βαθμοί των τροπαίων ας πούμε από 15% τα τρόπαια προπονήσεις να πάνε 13% κάπως έτσι να μειώσουν όλα λίγα αυτά από εμένα
  • Αυτό αρέσει στον/η Brush




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες