Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νεα ιδεα για ομαδες

ΟΜΑΔΕΣ ομαδα κακοποιος νεα ιδεα κακοποιοι

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 alkis4 gr1

alkis4 gr1

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 49 μηνύματα
  • Τοποθεσίασπιτι μου
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:alkis4



Φήμη: 73

Δημοσιεύτηκε 05 Απρίλιος 2020 - 00:32:21

Καλησπέρα.

 

Οι κακοποιοι ειναι κάτι που σας τραβαει το ενδιαφερον παιδια σωστα;;

Σας αρεσει πολυ να πατατε επιθεση και η αδρεναλινη σας χτυπαει κοκκινο ελπιζοντας πως θα τον νικησετε.

 

Πως θα σας φαινοταν η ιδεα να υπηρχε και ενας κακοποιος που θα του επιτεθοσασταν ομαδικα;;

 

Λοιπον δωστε βαση και ακουστε την προταση μου!

 

Θα ηθελα να προτεινω την δημιουργεια νεας κατηγοριας κακοποιων οι οποιοι να εχουν να κανουν οπως ειναι τωρα οι συμμοριες στην ομαδα..ετσι να βγαινει συμμορια κακοποιων σε ακυρο χρονο και οι ομαδες να πατανε επιθεση.

Η ομαδα που θα σταθει τυχερη να κερδισει τον κακοποιο να παρει ως ανταμοιβη μερικα κερματα και εμπειρια για το καθε μελος της ομαδας ,και ντονατ η δεξιοτητα επεκτασης ομαδας.

 

Πειτε μου κι εσεις τη γνωμη σας.

 

                                                             Πιστευω ειναι καλη ιδεα!


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, arxontas123, frosty και σε 6 άλλους

Όλοι είχαμε τίτλο ήρωας μηδέν,μέχρι

    που γίναμε ήρωες τιμής.

             (win)  (y) (donut)        

                     


#2 achilleas33

achilleas33

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 187 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 262

Δημοσιεύτηκε 05 Απρίλιος 2020 - 13:36:58

καλη ιδεα και θα ηταν  ακομη καλυτερο η ζωη του κακου ναπηγαινει αναλογα με τηνζωη που βαρανε τα μελη της ομαδα και οι ανταμοιβες θα ειναι διαφορετικες οπως 20 + βαθμους που θα πηγαινουν στον σολο κον του παιχτη οι υπολοιπες ανταμοιβες θα ειναι παρομοιες .Θεωρω ότι ετσι δεν θα υπαρχουν και συγκρούσεις διοτι θα ανταμοιβετε η ομαδα εάν  πεσει ο κακος .Ενώ από την άλλη πλευρα εάν ξεφυγει ο κακος δεν θα παρει κανενας  παιχτης ποντους


  • Αυτό αρέσει στον/η alkis4 gr1

         το hero zero  με τρεις λεξεις : ΔΙΑΡΚΕΙΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: ΟΜΑΔΕΣ, ομαδα, κακοποιος, νεα ιδεα, κακοποιοι

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες