Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Con προπονησεων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 WinterSoldier

WinterSoldier

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:THE INTOUCHBLES
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:WinterSoldier
Φήμη: 18

Δημοσιεύτηκε 24 Απρίλιος 2020 - 13:05:09

Προσφατα ειχα παρει το ματι μου ενα θεμα για αυτο που θα ρωτησω αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω.

μπορει καποιος να μου εξηγησει τι παιζει με το κον των προπονησεων? ειναι καλυτερα να κανουμε ανα 1 ειναι 3-4-8-12? εχω δοκιμασει απολα αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως τα μετραει το συστημα αν θα μπορουσε καποιος να τα συγκρινει και να μου πει αναλυτικα ευχαριστω πολυ!

θα ηταν καλυτερο αν απλα πχ εχεις 39 βασικα τραιν την ημερα τα κανεις ολα και παρεις 39 ποντους..εγω εχω κανει 50 τραιν και εχω 94 ποντους πως μετριουνται?


Επεξεργάστηκε από WinterSoldier, 24 Απρίλιος 2020 - 13:07:53.


#2 Incomprehensible

Incomprehensible

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 156 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Conqueror






Φήμη: 269

Δημοσιεύτηκε 24 Απρίλιος 2020 - 15:33:10

Προσφατα ειχα παρει το ματι μου ενα θεμα για αυτο που θα ρωτησω αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω.

μπορει καποιος να μου εξηγησει τι παιζει με το κον των προπονησεων? ειναι καλυτερα να κανουμε ανα 1 ειναι 3-4-8-12? εχω δοκιμασει απολα αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως τα μετραει το συστημα αν θα μπορουσε καποιος να τα συγκρινει και να μου πει αναλυτικα ευχαριστω πολυ!

θα ηταν καλυτερο αν απλα πχ εχεις 39 βασικα τραιν την ημερα τα κανεις ολα και παρεις 39 ποντους..εγω εχω κανει 50 τραιν και εχω 94 ποντους πως μετριουνται?

Μια άσκηση γυμναστικής είναι 1 πόντος.



#3 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 27 Απρίλιος 2020 - 09:59:01

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, κολπάκι για όσους "καμμένους" έχουν άπλετο χρόνο και διάθεση για να ασχολιούνται κάθε λεπτό. (κυριολεκτικά).

 

Ξεκινάμε με τις μικρότερης διάρκειας προπονήσεις και φτάνουμε λίγο πριν εξαντληθούν οι μονάδες προπονησεις, έστω ότι έχουν μείνει 3.

Δεν κάνουμε αμέσως την τρίλεπτη άσκηση. Περιμένουμε να πάνε οι μονάδες στις 4, κάνουμε την τρίλεπτη και θα μας δώσει 1λεπτη. 

Αν περιμένουμε να πάνε οι μονάδες στις 2 και μετά θα κάνουμε την μονόλεπτη θα μας δώσει 1 ξανά, και ξανά, και ξανά.


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε 2 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες