Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σπατάλη Ντονατ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 pennakias

pennakias

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • Ομάδα:Pantera
  • Κόσμος:GR21
  • Ήρωας:Pennakias



Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 30 Απρίλιος 2020 - 21:59:43

Μου εχει τυχει πολλές φορες να σπαταλησω ντονατ καταλαθος, χωρις να το θελω δηλαδη, είτε λόγω κολλήματος του παιχνιδιού, είτε επειδη μου γλιστρησε το ποντίκι, είτε επειδη πατησα κλικ για πλακα κ όντως εφαγε τα ντονατ. Προτεινω επομένως είτε να υπάρχει μια ερώτηση ασφαλείας πριν φας ντόνατ είτε να υπάρχει κατι σαν αποθήκη ντονατ, ώστε να μπορεις να τα ''προστατευεις''  απο τις παραπανω περιπτωσεις.

 

Θα μπορούσε να εξαιρεθει ο κακός, που οκ θες να πατησεις γρηγορα για να παρεις το λαστ χιτ και ενδεχομενως να σε καθηστερησει και ίσως καποιες αλλες περιπτωσεις που δεν μπορω να σκεφτω.

 

περιμενω τις αποψεις σας, καλη συνεχεια σε ολους.


  • Αυτό αρέσει σε arxontas123, κωσταντινος και Nikolas007

#2 κωσταντινος

κωσταντινος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 184 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου.....
  • Ομάδα:Legion of Shadows
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:snoopy



Φήμη: 79

Δημοσιεύτηκε 01 Μάιος 2020 - 08:05:49

Μου εχει τυχει πολλές φορες να σπαταλησω ντονατ καταλαθος, χωρις να το θελω δηλαδη, είτε λόγω κολλήματος του παιχνιδιού, είτε επειδη μου γλιστρησε το ποντίκι, είτε επειδη πατησα κλικ για πλακα κ όντως εφαγε τα ντονατ. Προτεινω επομένως είτε να υπάρχει μια ερώτηση ασφαλείας πριν φας ντόνατ είτε να υπάρχει κατι σαν αποθήκη ντονατ, ώστε να μπορεις να τα ''προστατευεις''  απο τις παραπανω περιπτωσεις.

 

Θα μπορούσε να εξαιρεθει ο κακός, που οκ θες να πατησεις γρηγορα για να παρεις το λαστ χιτ και ενδεχομενως να σε καθηστερησει και ίσως καποιες αλλες περιπτωσεις που δεν μπορω να σκεφτω.

 

περιμενω τις αποψεις σας, καλη συνεχεια σε ολους.

Πολυ καλη ιδεα μπραβο.Εμενα μου εχει τυχει παρα πολλες φορες


  • Αυτό αρέσει στον/η pennakias
ΟΛΑΚΑΛΑ.....ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ....
snoopy GR10




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες