Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Απαράδεκτες κατά τη γνώμη μου συμπεριφορές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ThomasGkrs

ThomasGkrs

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 8 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:Hungry Wolves
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:Pacifist
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 00:42:57

Καλησπέρα σε όλους σας . Είμαι στον Gr22 σε μια ομάδα με το όνομα GhostBusters πριν μερικές ώρες ένα άτομο από μια άλλη ομάδα μου είπε ότι θα μπει με φίλους του .Τους άνοιξα θέση (λάθος μου ) και στη συνέχεια δεν μπήκαν . Έβαλαν ένα άλλο ακκουντ αντιθέτως και καλά να μας εμπιστευτούν . Ηταν ο αρχηγός της ομάδας  και οι φίλοι του αυτοί που ήθελαν να μπουν και έβαλαν δεύτερο τους λογαριασμό δηλαδή έκαναν duplicate account. Όλα αυτά τα εκαναν για να μας "κατασκοπευσουν" επειδή τους κάναμε μάχη . Μετά από πολλά ψέματα και κοροϊδίες άρχισε να λέει για συμφωνίες κλπ έτσι ώστε να δικαιολογηθεί . Σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας πάνω σε αυτό το θέμα ακόμα και αν διαφωνείτε και Moderators αν έκανα εγώ κάποιο λάθος πείτε το μου . Καλή συνέχεια σε όλους .


  • Αυτό αρέσει σε Santa, world party και κωσταντινος

#2 KostakisA1313

KostakisA1313

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:IQOS
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:KostasA1313
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 00:51:44

Στείλε μήνυμα στην υποστήριξη για duplicate account :)
  • Αυτό αρέσει στον/η Santa

#3 alex sotos

alex sotos

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 5 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧΙΟΣ
  • Ομάδα:THE KING OF DARKNESS
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:AVENGERS1982
Φήμη: 18

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 05:46:28

ΑΠΛΑ ΦΙΛΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ .ΟΣΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΠΧ ΒΡΙΣΙΕΣ ΑΠΟ 5 ΛΕΒΕΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ.ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ.ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΚΗΣΟΥΝ Η ΑΛΛΟΙ .ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΛΕΩ ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η Santa, arxontas123, JakeTheSnake και σε 2 άλλους

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 09:01:13

Καλησπέρα,

 

Όχι τόσο άποψη για το θέμα, θεωρώ λάθος το ότι προσδιόρισες την ομάδα που,όπως θεωρείς, κατασκόπευε, εδώ, στο φόρουμ. Έτσι, έτσι όπως το βλέπω εγώ, δε ζητάς άποψη, εντούτοις αφήνεις τους αναγνώστες να διαμορφώσουν άποψη για τη συγκεκριμένη ομάδα. Σίγουρα χωρίς να στόχευες σ' αυτό, αλλά ένα αφελές λάθος :).


Επεξεργάστηκε από grigrist, 23 Μάιος 2020 - 09:06:12.

  • Αυτό αρέσει σε goof123, arxontas123 και ThomasGkrs

#5 κωσταντινος

κωσταντινος

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 184 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου.....
  • Ομάδα:Legion of Shadows
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:snoopy



Φήμη: 79

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 11:39:49

Καλησπέρα σε όλους σας . Είμαι στον Gr22 σε μια ομάδα με το όνομα GhostBusters πριν μερικές ώρες ένα άτομο από μια άλλη ομάδα μου είπε ότι θα μπει με φίλους του .Τους άνοιξα θέση (λάθος μου ) και στη συνέχεια δεν μπήκαν . Έβαλαν ένα άλλο ακκουντ αντιθέτως και καλά να μας εμπιστευτούν . Ηταν ο αρχηγός της ομάδας Garden of Gods και οι φίλοι του αυτοί που ήθελαν να μπουν και έβαλαν δεύτερο τους λογαριασμό δηλαδή έκαναν duplicate account. Όλα αυτά τα εκαναν για να μας "κατασκοπευσουν" επειδή τους κάναμε μάχη . Μετά από πολλά ψέματα και κοροϊδίες άρχισε να λέει για συμφωνίες κλπ έτσι ώστε να δικαιολογηθεί . Σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας πάνω σε αυτό το θέμα ακόμα και αν διαφωνείτε και Moderators αν έκανα εγώ κάποιο λάθος πείτε το μου . Καλή συνέχεια σε όλους .

Εντελως κατα τη γνωμη μου απαραδεκτη συμπεριφορα.Να απευθυνθεις στην υποστηριξξ φιλε.Το φορουμ δεν μπορει να κανει κατι παραπανω.


  • Αυτό αρέσει στον/η ThomasGkrs
ΟΛΑΚΑΛΑ.....ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ....
snoopy GR10

#6 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 191 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 398

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 16:56:41

Καλησπέρα,

 

Όχι τόσο άποψη για το θέμα, θεωρώ λάθος το ότι προσδιόρισες την ομάδα που,όπως θεωρείς, κατασκόπευε, εδώ, στο φόρουμ. Έτσι, έτσι όπως το βλέπω εγώ, δε ζητάς άποψη, εντούτοις αφήνεις τους αναγνώστες να διαμορφώσουν άποψη για τη συγκεκριμένη ομάδα. Σίγουρα χωρίς να στόχευες σ' αυτό, αλλά ένα αφελές λάθος :).

Ξαναδιαβασε προσεχτικα τι γραφει,στην δικη του ομαδα αναφερετε χωρις να προσδιορισει την "αντιπαλη"

Φαινεται και απο τα στοιχεια του αλλοστε  ;)


My name is Bond...James Bond


#7 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 18:04:56

Ξαναδιαβασε προσεχτικα τι γραφει,στην δικη του ομαδα αναφερετε χωρις να προσδιορισει την "αντιπαλη"

Φαινεται και απο τα στοιχεια του αλλοστε  ;)

Προφανώς έγινε επεξεργασία από συντονιστή, διότι το να επιρρίπτονται καταγγελίες με αναφορές σε συγκεκριμένες ομάδες είναι παράνομο :).


Επεξεργάστηκε από grigrist, 23 Μάιος 2020 - 18:05:12.


#8 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.089 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.748

Δημοσιεύτηκε 23 Μάιος 2020 - 19:54:39

Καλησπέρα. Από την μία το θέμα είναι περίπλοκο καθώς δεν πρέπει να εμπιστεύεσαι κανέναν επειδή ο καθένας μπορεί να σου κάνει ζημιά. Αν όμως το κάνεις αυτό, δεν θα υπάρξει ομάδα. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί γίνονται αυτά τα πράγματα. Θες μία ομάδα για να κάτσεις να παίξεις και να ανέβεις; Μη την σαμποτάρεις! Ο μόνος χαμένος από αυτό θα είσαι εσύ. Ο άλλος θα βρει νέους παίκτες και θα την ξαναφτιάξει. Από την άλλη πλευρά όμως, όπως είπε και ο θεματογράφος έγινε επίθεση από την ομάδα του σε αυτήν την ομάδα που του ζήτησε ένωση , προφανώς πρώτα μπήκε η επίθεση και μετά συζητήθηκε η ένωση με μόνο σκοπό ο αρχηγός της αντίπαλης ομάδας να μπεί και να γίνει σύμβουλος. Το τι θα ακολουθήσει το γνωρίζουμε όλοι. Ειλικρινά τέτοιες συμπεριφορές έχουν διώξει πολύ κόσμο από το παιχνίδι. Και γιατί; Γιατί κάποιος/α δεν μπορεί να αποδεχτεί πως ο αντίπαλος είναι καλύτερος του! Το παιχνίδι είναι μία μικρογραφία της κοινωνίας. 

 

Και όλο αυτό έγινε για μία μάχη σε έναν διακομιστή ενός παιχνιδιού στο διαδίκτυο. Φανταστείτε τι μπορεί να γίνει στην κανονική ζωή..  :|


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, KostakisA1313 και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες