Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σεζόν - Ιδέες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Incomprehensible

Incomprehensible

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 156 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Conqueror






Φήμη: 269

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2020 - 21:43:49

Καλησπέρα,

 

Εχουν μεινει λιγες μερες για την αλλαγη της σεζον, οποτε ας δουμε μαζι τις προτασεις που εχουν αναφερει διαφοροι παικτες στο φορουμ σχετικα με το πασο + καποιες δικες μου ιδεες.

 

1. Μείωση πόντων : Θεωρώ πως οι περισσότεροι θα συμφωνήσουν σε αυτό καθώς έχουν δημιουργηθεί πολλαπλά θέματα σε σχέση με το ποσό χρόνο τρώει το παιχνίδι, και πιστεύω πως εννοείται πως μερικοί έχουν περάσει τους 1000 πόντους στο πάσο, ναι, αλλά η πλειοψηφία δεν έχει περάσει καν τους μίσους πόντους, καθώς δεν μπορείς να αφήσεις ούτε μια προπόνηση στην άκρη πλέον. Πιστεύω 700-800 πόντοι είναι καλά για τις ημέρες που έχει η σεζόν, με λίγη προσπάθεια θα μπορείς να την τελειώσεις και όχι όπως αυτήν που κυριολεκτικά κάθεσαι να τα τελειώσεις όλα 5 ώρες πάνω από μια οθόνη για να καταφέρεις να ανέβεις ποντους.

2. Τα πετ : 5 σεζόν τώρα... μόνο ένα από τα 5 χρησιμοποιούνται πλέον (το γουρούνι, αλλά και αυτό πλέον έχει αρχίσει και εξαφανίζεται) και αφου το παιχνιδι πλεον ειναι 50% δεξιοτητες 50% πετ,  η πρόταση μου είναι να μας δώσετε κάτι καλύτερο, όπως η μείωση αποφυγής του αντιπάλου κατά 7-8% (Δεν πάω κοντά στο 10 καθώς καταλαβαίνω πως αυτό δεν συμφέρει την εταιρία)

3. Αύξηση στις τιμές μηδενιτη/σούπερ κολλάς στις ανταμοιβές : Πολλές φορές έχουν δημιουργηθεί θέματα σχετικά με αυτό, απλά προτείνω να ανέβουν οι τιμές μηδενιτη και σούπερ κολλάς, καθώς και το 4,

4. Μείωση των ανταμοιβων μηδενιτη καθώς και σούπερ κολλάς , μαζί με το από πάνω πιστεύω μπορούν να αφήσουν 2 ανταμοιβές μηδενιτη και σούπερ κολλάς και απλά να τις αυξήσουν και στην θέση τους στο πάσο να τις πάρει ενέργεια/προπο


Επεξεργάστηκε από Incomprehensible, 19 Σεπτέμβριος 2020 - 21:47:29.

  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, Adit, Lagertha και σε 3 άλλους

#2 CqmboPlayss

CqmboPlayss

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:CqmboPlayss
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2020 - 22:01:54

Μπορω να μαθω για πιο λογο σβηστηκε το σχολιο μου ??? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ FORUM 


  • Αυτό αρέσει στον/η Incomprehensible

#3 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 20 Σεπτέμβριος 2020 - 10:06:21

Είμαι κατά των 3,4 , οι ανταμοιβές μηδενίτη και σούπερ κόλλας πρέπει να εξαφανιστούν από τη σεζόν. 


  • Αυτό αρέσει σε achilleas33 και Incomprehensible

#4 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 20 Σεπτέμβριος 2020 - 17:23:15

Πιστεύω τα πετ στην σεζόν είναι επίτηδες αδύναμα,έτσι ώστε να μην κάνουν μεγαλύτερη την διαφορά μεταξύ αυτών που πληρώνουν για την σεζόν και αυτών που παίζουν χωρίς χρήματα...Και θεωρώ πως είναι καλό αυτό...Οι παίχτες που θέλουν να αγοράσουν τις μπόνους ανταμοιβές στην σεζόν έχουν ήδη αρκετούς λόγους (προπονήσεις,ντόνατ,σετ,ενέργεια) δεν χρειάζονται άλλον έναν...

 

Συμφωνώ με την μείωση πόντων και όπως είπε παραπάνω ο grigrist,κόλλα και μηδενίτης πρέπει απλά να εξαφανιστούν από ανταμοιβές,όχι μόνο στην σεζόν αλλά σε οτιδήποτε...


  • Αυτό αρέσει στον/η CqmboPlayss

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#5 Incomprehensible

Incomprehensible

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 156 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Conqueror






Φήμη: 269

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2020 - 12:23:46

Πιστεύω τα πετ στην σεζόν είναι επίτηδες αδύναμα,έτσι ώστε να μην κάνουν μεγαλύτερη την διαφορά μεταξύ αυτών που πληρώνουν για την σεζόν και αυτών που παίζουν χωρίς χρήματα...Και θεωρώ πως είναι καλό αυτό..

ναι, εδω βγαζουν απεριοριστα και εσυ μου λες πως θα τους πειραξει να βαλουν καλο πετ στην σεζον για να μην γινει μεγαλυτερη η διαφορα μεταξυ αυτων που πληρωνουν και οχι...  



#6 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 27 Σεπτέμβριος 2020 - 18:38:40

ναι, εδω βγαζουν απεριοριστα και εσυ μου λες πως θα τους πειραξει να βαλουν καλο πετ στην σεζον για να μην γινει μεγαλυτερη η διαφορα μεταξυ αυτων που πληρωνουν και οχι...  

Έκρινα την ιδέα σου που από ό,τι φαίνεται την είχαν σκεφτεί πριν την προτείνεις...Απόλαυσε λοιπόν το 35% έξτρα χτυπήματος...Ειδικά όταν stackαρει μαζί με το 25% που υπάρχει (προς το παρόν) στο 30lvl (παπαγαλία 2) θα έχει πολύ πλάκα... :)


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#7 SGK313

SGK313

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήναι
  • Ομάδα:Ακλόνητοι
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:SGK313
Φήμη: 209

Δημοσιεύτηκε 04 Οκτώβριος 2020 - 10:05:18

Καλησπέρα, 

   εγώ πάλι λέω να τις σταματήσουν ΟΛΕΣ αυτές τις αηδίες που έχουν φτιάξει τα τελευταία χρόνια και να γυρίσουμε στα πριν 5-6 χρονών καθήκοντα που είχαμε. Σεζόν (και τι σεζόν,μούρλια) και φύλλα μαζί,event και μετά con αποστολών μάχης (έτσι για να φτύσουμε το γάλα της μάνας μας) αντί για το con κατανάλωσης ενέργειας (γιατί να σας διευκολύνουμε αφού κάθεστε όλη μέρα) και τόσα άλλα που αν τα έγραφα θα ήθελα ώρες. 

 Αλλά όπως έχω καταλάβει,οι τύποι δεν έχουν ούτε τις βασικές αρχές της λογικής για να μην αναφέρω για εξυπνάδα,αρνητικό το πρόσημο εκεί.


Επεξεργάστηκε από SGK313, 04 Οκτώβριος 2020 - 10:08:13.

  • Αυτό αρέσει στον/η Boom.xD, arxontas123, grigrist και σε άλλον ένα

Φάπες,κλωτσιές και καρατιές,κι ούτε ένα λεπτό του ευρώ πια στην εταιρία.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες