Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

παλιά , νεα σεζόν


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 11 Οκτώβριος 2020 - 06:29:51

Λοιπόν αγαπητοί συμπαίκτες , αντίπαλοι , συνταξιδιώτες 

 

αυτή η σεζόν φτάνει στο τέλος της σε λίγες  μερες .

κατα την αποψη μου ηταν η χειροτερη σεζόν,  μέχρι αυτη τη στιγμή ....οποιος κατάλαβε , κατάλαβε ..

αλλα ξεκιναει και το γρ23 ....τυρακι το λενε στο χωριο μου ....

 

αν συνεχισιστεί  στο ιδιο μοτιβο και η επομενη σεζον , ανακαταευοντας την τραπουλα , με ποσοστα που δεν λειτουργουν ουτε με αιτημα , ( πετ , κριτικαλ σεζον ) αμυαλοι ειναι οι μεγαλοι κερδισμενοι .......

αν πραματικα ειμαστε τοσοι πολλοι οσοι θελουμε να πιστευουμε οτι ειμαστε ( ?) θα πρεπει τα παραπονα μας να εχουν ονομα .

 

θα πρεπει ονομαστικα να μαζεψουμε ( υπογραφες ) ..ονομα παικτη και σερβερ και τα να παρουσιασουμε .

να δουμε αν ειμαστε πολλοι ή λιγοι ..αν αξιζει τον κοπο να ξανα αφιερωσουμε εστω και 1 λεπτο ή 1 ευρο σε αυτο το παιχνδι που μιαζει περισοττερο με καζινο παρα αυτο που ξεραμε οτι ειναι μεχρι πριν λιγες μερες..

 

ή ειμαστε τοσο λιγοι που τους ενδιαφεροι η αναπτηξη του παιχνιδιου σε πλαισια , λογικης αναπτηξης παικτη , πετ , που θα πρεπει ή να συμβηβαστουμε ή να βρουμε καποιο αλλο παιχνιδι ενασχολησης ....

 

ΥΣ. θα επανελθω μετα την αρχη της επομενης σεζον ....

 

 

 

 


  • Αυτό αρέσει στον/η Sokie, NONITA, giann657 και σε 7 άλλους

peignoir déboutonné


#2 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 11 Οκτώβριος 2020 - 07:58:41

Σωστα ολα αυτα που λες και δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να τα αμφισβητει ΑΛΛΑ εχω την εντυπωση οτι παραβλεπεις οτι η σεζον κραταει 19 ημερες και αυτα που δινει με 5 ευρω (αν μιλαμε για αγορα) ειναι πολυ καλα για εκεινους που πραγματικα παιζουν χωρις να σταθω στο οτι η συγκεκριμενη δινει και το καλυτερο βοηθο που υπαρχει μεχρι στιγμης.

Συμπερασμα : Τι ειναι 19 ημερες μπροστα στην αιωνιοτητα;  :P  (lol)


My name is Bond...James Bond


#3 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 11 Οκτώβριος 2020 - 12:34:37

Σωστα ολα αυτα που λες και δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να τα αμφισβητει ΑΛΛΑ εχω την εντυπωση οτι παραβλεπεις οτι η σεζον κραταει 19 ημερες και αυτα που δινει με 5 ευρω (αν μιλαμε για αγορα) ειναι πολυ καλα για εκεινους που πραγματικα παιζουν χωρις να σταθω στο οτι η συγκεκριμενη δινει και το καλυτερο βοηθο που υπαρχει μεχρι στιγμης.

Συμπερασμα : Τι ειναι 19 ημερες μπροστα στην αιωνιοτητα;  :P  (lol)

Στο μέλλον σίγουρα θα βγουν καλύτεροι βοηθοί από αυτόν, τα μεγαλύτερα λέβελ καλύπτουν τις ενέργειες και εμπειρίες που θα κερδίσει κάποιος μικρότερου επιπέδου, τα κέρματα είναι μηδαμηνά, οι τροποποιήσεις και το σετ θα αλλάξουν μετά από κανά μήνα δύο, άρα τα 5€ πάνε στις 70 προπονήσεις παραπάνω, στα 60 ντόνατ και στα 40 σκιλλς. Και είναι πασιφανές πλέον πως οι δεξιότητες δε μετράνε πλέον και ντόνατ κάποιο μεγάλο λέβελ παίρνει πανεύκολα από το τουρνουά (πέρα απ το ότι η σεζόν φρι δίνει ήδη 40 ). Άρα,

Ποιο το κέρδος;;


  • Αυτό αρέσει σε NONITA και Dep27




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες