Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμη σχετικά με την αναβάθμιση 17-11-2020


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
49 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#41 Bluetiger17

Bluetiger17

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Ομάδα:The vampire
  • Κόσμος:GR24
  • Ήρωας:Bluetiger17



Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 09:44:19

Βλέπω πάνω σχόλια γεμάτα ελπίδα ότι σε δύο ώρες θα είχε ανοίξει (από χθες που έγινε η αναβάθμιση) και τώρα 12 το μεσημέρι της επόμενης μέρας ΑΚΟΜΑ με πετάει με error... Δώστε καμία αποζημίωση μην ρουφάτε σαν σκούπα μόνο γιατί άμα συνεχίσετε έτσι δεν βλέπω να υπάρχετε για πολύ καιρό ακόμα...

 

24 ώρες είπατε? Μήπως θέλατε να γράψετε 24 μέρες? Μην σας κράζουμε τζάμπα όχι τίποτα άλλο


  • Αυτό αρέσει σε SGK313 και Dep27

#42 bploumpi

bploumpi

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Ομάδα:ATRWAR
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:bploumpi
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 12:00:26

ποια αναβάθμιση κάνατε;

Για δεύτερη μέρα δεν μπορούμε να μπούμε από τα κινητά, μαλον η ερώτηση θα έπρεπε να είναι αν μας άρεσε που χαλάσατε το παιχνίδι 



#43 SGK313

SGK313

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήναι
  • Ομάδα:Ακλόνητοι
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:SGK313
Φήμη: 209

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 12:28:15

Καλημέρα φίλοι μου,

   εχθές λοιπόν μετά από ανάρτηση μου, δέχθηκα 6ωρη απαγόρευση από την κοινότητα διότι καταστρατήγησα τους κανόνες αυτής κι αναφέρθηκα, λέει, απρεπώς εναντίων της εταιρίας, υποστήριξης ή συντονιστών. Επίσης με βάση τους κανόνες η κριτική μου δεν ήταν εποικοδομητική (άκουσων,άκουσων).

   Πάμε λοιπόν , να απαντήσω σε όλα αυτά, έτσι ώστε να δεχθώ μεγαλύτερη απαγόρευση.

   1) Καταστρατήγησα τους κανόνες, φυσικά και ναι, ειδικά όταν έχω σαν παράδειγμα την εταιρία που καταστρατηγεί η ίδια τους δικούς της κανόνες, την ισότητα στην πρόσβαση όλων μας στο παιχνίδι και το ευ αγωνίζεσθαι. Τα παραδείγματα αυτών είναι σε όλους σας γνωστά κι έχουν γραφτεί πολλάκις εδώ μέσα.

   2) Να ασκήσω εποικοδομητική κριτική, ξέρετε ότι για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει απέναντι σου να έχεις κάποιον που ακούει. Όταν κανείς δε δίνει σημασία στις απορίες και τα παράπονα των παιχτών, παύει να υπάρχει η δυνατότητα άσκησης της. Και ειδικά εφόσον είχα επισημάνει μία ημέρα νωρίτερα τα πιθανά προβλήματα που θα προέκυπταν με τη χθεσινή ενημέρωση του παιχνιδιού (δείτε : μία αφελής ερώτηση). Επομένως, η άσκηση εποικοδομητικής κριτικής, παύει να ισχύει διότι δεν την επιθυμεί ουδείς από τους αντιπροσώπους, εδώ μέσα.   

  3) Καταφέρθηκα, απρεπώς εναντίων αντιπροσώπων. Τι να πει κανείς, πραγματικά ; Κάποιος μας ενημέρωσε εχθές το απόγευμα ότι όλες οι πλατφόρμες λειτουργούν κανονικά, έχετε μάτια και βλέπετε. Δείτε επίσης τα σχόλια περί υποστηρίξεως κι επίσης τα σχόλια που υπάρχουν στις αξιολογήσεις της εφαρμογής του κινητού. Θα βγάλετε πολύ εύκολα τα δικά σας συμπεράσματα.

 

  Κλείνοντας θα αναφέρω, ότι ήτο μέγιστη τιμή για μένα, αυτή η ποινή που δέχθηκα εχθές διότι θεωρώ ότι σε εποχές πτώσης αξιών, η αλήθεια όχι πρέπει αλλά οφείλει να ακούγεται δυνατά και η λογική να θριαμβεύει,

Δυστυχώς, κατάλαβα ότι εδώ μέσα πρεσβεύουν αξίες διαφορετικές κι επομένως αντίθετες με τα πιστεύω μου.

  Παρακαλώ λοιπόν, όπως απενεργοποιηθεί ο λογαριασμός μου στο forum διότι δε δέχομαι να συνυπάρχω με κανέναν που έχοντας λάβει κάποια εξουσία, την επιδεικνύει με τον πιο αλγεινό τρόπο. 

 

         Καλή συνέχεια στους σόφρωνες συμπαίκτες μου και καλή υπομονή.


  • Αυτό αρέσει στον/η NONITA, REDPOWER, chris_papadim@yahoo.com και σε 6 άλλους

Φάπες,κλωτσιές και καρατιές,κι ούτε ένα λεπτό του ευρώ πια στην εταιρία.


#44 chris_papadim@yahoo.com

chris_papadim@yahoo.com

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • Ομάδα:ΑΚΛΟΝΗΤΟΙ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:vaggos07
Φήμη: 46

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 12:43:18

Καλημέρα φίλοι μου,

   εχθές λοιπόν μετά από ανάρτηση μου, δέχθηκα 6ωρη απαγόρευση από την κοινότητα διότι καταστρατήγησα τους κανόνες αυτής κι αναφέρθηκα, λέει, απρεπώς εναντίων της εταιρίας, υποστήριξης ή συντονιστών. Επίσης με βάση τους κανόνες η κριτική μου δεν ήταν εποικοδομητική (άκουσων,άκουσων).

   Πάμε λοιπόν , να απαντήσω σε όλα αυτά, έτσι ώστε να δεχθώ μεγαλύτερη απαγόρευση.

   1) Καταστρατήγησα τους κανόνες, φυσικά και ναι, ειδικά όταν έχω σαν παράδειγμα την εταιρία που καταστρατηγεί η ίδια τους δικούς της κανόνες, την ισότητα στην πρόσβαση όλων μας στο παιχνίδι και το ευ αγωνίζεσθαι. Τα παραδείγματα αυτών είναι σε όλους σας γνωστά κι έχουν γραφτεί πολλάκις εδώ μέσα.

   2) Να ασκήσω εποικοδομητική κριτική, ξέρετε ότι για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει απέναντι σου να έχεις κάποιον που ακούει. Όταν κανείς δε δίνει σημασία στις απορίες και τα παράπονα των παιχτών, παύει να υπάρχει η δυνατότητα άσκησης της. Και ειδικά εφόσον είχα επισημάνει μία ημέρα νωρίτερα τα πιθανά προβλήματα που θα προέκυπταν με τη χθεσινή ενημέρωση του παιχνιδιού (δείτε : μία αφελής ερώτηση). Επομένως, η άσκηση εποικοδομητικής κριτικής, παύει να ισχύει διότι δεν την επιθυμεί ουδείς από τους αντιπροσώπους, εδώ μέσα.   

  3) Καταφέρθηκα, απρεπώς εναντίων αντιπροσώπων. Τι να πει κανείς, πραγματικά ; Κάποιος μας ενημέρωσε εχθές το απόγευμα ότι όλες οι πλατφόρμες λειτουργούν κανονικά, έχετε μάτια και βλέπετε. Δείτε επίσης τα σχόλια περί υποστηρίξεως κι επίσης τα σχόλια που υπάρχουν στις αξιολογήσεις της εφαρμογής του κινητού. Θα βγάλετε πολύ εύκολα τα δικά σας συμπεράσματα.

 

  Κλείνοντας θα αναφέρω, ότι ήτο μέγιστη τιμή για μένα, αυτή η ποινή που δέχθηκα εχθές διότι θεωρώ ότι σε εποχές πτώσης αξιών, η αλήθεια όχι πρέπει αλλά οφείλει να ακούγεται δυνατά και η λογική να θριαμβεύει,

Δυστυχώς, κατάλαβα ότι εδώ μέσα πρεσβεύουν αξίες διαφορετικές κι επομένως αντίθετες με τα πιστεύω μου.

  Παρακαλώ λοιπόν, όπως απενεργοποιηθεί ο λογαριασμός μου στο forum διότι δε δέχομαι να συνυπάρχω με κανέναν που έχοντας λάβει κάποια εξουσία, την επιδεικνύει με τον πιο αλγεινό τρόπο. 

 

         Καλή συνέχεια στους σόφρωνες συμπαίκτες μου και καλή υπομονή.

Περιεκτικη,ορθη, με βρισκει απολυτως συμφωνο παραλληλα να θυμισω σε ολους οτι ουτε 300 ατομα δεν ειναι στο παιχνιδι και το 80% των παικτων εχουμε βρεθει εδω και 9 χρονια και γνωριζουμε το ηθος και υφος ολων οπως και τα απλυτα πολλων  .... και εγω με την σειρα μου ζητω την απενεργοποιηση του λογαριασμου εδω στο φορουμ

Τα σεβη μου ....  


  • Αυτό αρέσει στον/η SGK313

#45 REDPOWER

REDPOWER

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 56 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑΘΗΝΑ
  • Ομάδα:ΑΚΛΟΝΗΤΟΙ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:REDPOWER



Φήμη: 209

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 13:07:10

Πηγε 3 το μεσημέρι κ το πρόβλημα απο τα κινητά παραμενει άλυτο. .δυστυχως για τους περισσότερους απο εδω..


  • Αυτό αρέσει σε SGK313, chris_papadim@yahoo.com και Τragus

#46 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.204 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.609

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 15:09:28

Καλησπέρα ,

Έχει βγει μια επιπλέον αναβάθμιση η οποία όπως μας ενημέρωσαν, επιλύει το πρόβλημα.

Μπορείτε να μας το επιβεβαιώσετε ;

#47 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 15:12:28

Εκτός του ότι η συγκεκριμένη αναβάθμιση γέμισε τα μάτια των παικτών με περιφρόνηση και απογοήτευση,συνεχίζει να καθιστά αδύνατη για πολλούς την πρόσβαση στο παιχνίδι από κινητό. Δεν κάνω επίθεση στην συντονιστική ομάδα αλλά στα ανώτερα στελέχη που συγκροτούν την εταιρεία του παιχνιδιού, που για ακόμη μια φορά μας δείχνουν κατάμουτρα την απερισκεψία τους. Έχουν περάσει ήδη οι 24 ώρες από την χθεσινή αναβάθμιση και τα αποτελέσματα μένουν ίδια, με την διαφορά ότι πλέον μπορείς να ενημερώσεις την εφαρμογή, πράγμα που δε μου λέει κάτι διότι η πρόσβαση εξακολουθεί να είναι αδύνατη. Το αποτέλεσμα; Η απουσία πολλών παικτών από ομαδικές μάχες, το χάσιμο μονάδων προπονησης και οτιδήποτε αλλο συμβάλει στην ανάπτυξη του ήρωα. Δυστυχώς, για κάποιους "φτωχούς" που δεν έχουν τη δυνατότητα να σπαταλήσουν λουκούμια για να αναπληρώσουν τις χαμένες ώρες, η συγκεκριμένη αναβάθμιση ίσως και να οδήγησε στην διαγραφή.
  • Αυτό αρέσει στον/η MpampasExp

#48 OlympiacosFC

OlympiacosFC

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 15:37:19

Χαίρετε! Το πρόβλημα συνεχίζεται ακόμα, όταν επιλυθεί πολλοί παίχτες δεν θα προλάβουν να τελειώσουν προπονήσεις-ενέργεια-μάχες πρωταθλήματος, con.

Ας στείλει η ομάδα των διαχειριστών στην εταιρεία ένα αίτημα για το πρόβλημα που υπάρχει, ώστε να αποζημιώσει με κάποιο τρόπο τους παίχτες.


  • Αυτό αρέσει στον/η MpampasExp

 Η πραγματική αξία του ανθρώπου είναι ένα κλάσμα του οποίου ο αριθμητής αντιπροσωπεύει το τι πραγματικά αξίζει και ο παρονομαστής το τι νομίζει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος γίνεται ο παρονομαστής, τόσο μικρότερο γίνεται το κλάσμα..


#49 SGK313

SGK313

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήναι
  • Ομάδα:Ακλόνητοι
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:SGK313
Φήμη: 209

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 16:47:01

Καλησπέρα,
Μπαίνει και δε με πέταξε,εναλλαγές μεταξύ κόσμων κάνει,προπονήσεις,πρωτάθλημα και τιμής κάνει, με κάθε επιφυλαξάρα, μάλλον έστρωσε

 

Ίσως χρειαστεί απεγκατάσταση της εφαρμογής και επανεγκατάσταση, κάποιοι μου λένε ότι έτσι απλά δεν τους δείχνει την νέα ενημέρωση


  • Αυτό αρέσει σε ioantheod, Naty και giann657

Φάπες,κλωτσιές και καρατιές,κι ούτε ένα λεπτό του ευρώ πια στην εταιρία.


#50 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 18 Νοέμβριος 2020 - 21:09:29

Εγώ δεν ξέρω γιατί από android μπορούσα να μπω από χθες βράδυ (ίσως κ από νωρίτερα δν δοκίμασα). ούτε πλέι στορ με κατεύθυνε ούτε τίποτα, μια απλή ''λήψη δεδομένων''(ότι παίρνει 2 λεπτά για 10 κουρέματα ασχολίαστο). τέλος πάντων.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες