Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Όριο θετικών ψήφων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 master21

master21

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 797 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley
  • Ομάδα:ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Master21
Φήμη: 603

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2020 - 08:43:27

Αυτό το...όριο θετικών ψήφων... Πόσες ψήφοι είναι τέλος πάντων; ΚΑΙ ΠΏΣ ΓΊΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΈΧΩ ΦΤΆΣΕΙ ΑΠΌ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΊ;  :D Καταλαβαίνω πως δεν θέλουν να γίνεται κατάχρηση του συστήματος των θετικών ψήφων, αλλά τόσο μικρό όριο; 

 

Σκεφτείτε, έφτασα το όριο ΤΩΡΑ, που οι δημοσιεύσεις και τα μηνύματα σε αυτές είναι ελάχιστα, φανταστείτε τι γινόταν παλιά που το forum βρισκόταν στην ακμή του! 

Περίμενες με ανυπομονησία να περάσει η μέρα για να μπορέσεις να κάνεις like στα μηνύματα που ήθελες :S  :D ...


  • Αυτό αρέσει σε Incomprehensible και xHeroz

HERO ZERO=ΠΑΡΕΑ ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ , ΣΤΟΧΟΙ !!!!!!!!! (lol)  ;)  (seawave)  (stars)  (bomb)  (win)

Spoiler

 

 


#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2020 - 11:19:39

Αυτό το...όριο θετικών ψήφων... Πόσες ψήφοι είναι τέλος πάντων; ΚΑΙ ΠΏΣ ΓΊΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΈΧΩ ΦΤΆΣΕΙ ΑΠΌ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΊ;  :D Καταλαβαίνω πως δεν θέλουν να γίνεται κατάχρηση του συστήματος των θετικών ψήφων, αλλά τόσο μικρό όριο; 

 

Σκεφτείτε, έφτασα το όριο ΤΩΡΑ, που οι δημοσιεύσεις και τα μηνύματα σε αυτές είναι ελάχιστα, φανταστείτε τι γινόταν παλιά που το forum βρισκόταν στην ακμή του! 

Περίμενες με ανυπομονησία να περάσει η μέρα για να μπορέσεις να κάνεις like στα μηνύματα που ήθελες :S  :D ...

Πράγματι περίμενες... Παλιά ωραία χρόνια.

Το όριο είναι 10 ψήφοι και όταν θα βάλεις μία ψήφο μετά από 24 ώρες θα είναι διαθέσιμη. Τουλάχιστον έτσι έχω παρατηρήσει...



#3 master21

master21

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 797 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley
  • Ομάδα:ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Master21
Φήμη: 603

Δημοσιεύτηκε 23 Δεκέμβριος 2020 - 11:51:57

Πράγματι περίμενες... Παλιά ωραία χρόνια.

Το όριο είναι 10 ψήφοι και όταν θα βάλεις μία ψήφο μετά από 24 ώρες θα είναι διαθέσιμη. Τουλάχιστον έτσι έχω παρατηρήσει...

 

Θα σου έκανα like, αλλά είπαμε, έχω φτάσει το όριο :D ...  10 είναι οι ψήφοι; Α τόσο καλά...

 

Όσο για τις παλιά χρόνια, άσε... Ωραίες εποχές, πολλές δημοσιεύσεις την ημέρα, πολλά μηνύματα, πολλές καλλιτεχνικές εκδηλώσεις... Και κυρίως πολλοί φοβεροί άνθρωποι που συμμετείχαν ενεργά και δυστυχώς μας άφησαν λίγοι λίγοι... 

 

Άφησα το forum κι εγώ πάνω κάτω όταν το παράτησαν όλοι...και τώρα δεν ξέρω αν έκανα καλά που επέστρεψα... Αλλά έχω μια ελπίδα ότι τα πράγματα θα βελτιωθούν :| ...


  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

HERO ZERO=ΠΑΡΕΑ ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ , ΣΤΟΧΟΙ !!!!!!!!! (lol)  ;)  (seawave)  (stars)  (bomb)  (win)

Spoiler

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες