Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Διακοσμητικά - Σεζον


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 marios3672

marios3672

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • Ομάδα:Gd Hunters
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:TheLegend05



Φήμη: 38

Δημοσιεύτηκε 05 Φεβρουάριος 2021 - 12:12:30

Θα ήθελα να αναφερθώ σε ένα θέμα που με απασχολεί εδώ και καιρό ομολογώ. Έτυχε να μην παίξω ένα διάστημα το παιχνίδι , όταν αυτό στο σεζόν έδινε ανταμοιβή στα διακοσμητικά. Σκεφτόμουν λοιπόν δεδομένου, ότι πολλοί δεν αγοράζουν τα σεζόν ή έχασαν κάποια, γιατί να μην μπορούμε να τα αγοράσουμε όλα αυτά απλά πιο ακριβά? Π.χ. ένα διακοσμητικό που δεν λάβαμε από το σεζόν να κοστίζει 2.000 γρανάζια , αφού όλοι ειδικά στα παλιά σέρβερ τα έχουμε και κάθονται! Εγώ προσωπικά έχω 19.000 που αυξάνονται διαρκώς! Ή διάφορα κομμάτια από σετ που υπήρχαν στο σεζόν να εμφανίζονται πχ στο κατάστημα ή στο πρωτάθλημα! Το αναφέρω, καθώς και στα διακοσμητικά έστω εκεί που δεν τα έχω ολοκληρώσει εξαιτίας του σεζόν, χάνω 15 προπο επειδη εχω 29/30! Και από την ραπτομηχανή διάφορους βαθμούς από σετ που δεν εχω αγοράσει απο το σεζον! Προτείνετε και εσείς οτιδήποτε έχετε κατά νου, το οποίο παίρνουν πχ μόνο όσοι αγοράζουν το σεζον! 

 

Υ.γ. Πρώτη φορά ανοίγω θέμα στο φορουμ, μην με κρίνετε προσπαθώ να ενταχθώ ακόμη χαχαχα!


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, Bluetiger17, RafaPap και σε 2 άλλους

#2 RafaPap

RafaPap

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Ομάδα:GD Hunters
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:RafaPap






Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 05 Φεβρουάριος 2021 - 12:16:29

Πολύ καλή ιδέα! Έτσι θα έχουν την δυνατότητα να επωφεληθούν και παίκτες που ξεκίνησαν να παίζουν π.χ. πιο μετά από μια συγκεκριμένη σεζόν.


  • Αυτό αρέσει σε marios3672, Bluetiger17 και Emily36

#3 Emily36

Emily36

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο σύμπαν
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Jasmine






Φήμη: 184

Δημοσιεύτηκε 05 Φεβρουάριος 2021 - 12:35:42

Συμφωνώ γιατί εγώ ξεκίνησα τον Αύγουστο και δεν πρόλαβα τις πρώτες τρεις σεζόν και δεν έχω αυτά τα διακοσμητικά...αν δεν γίνει αυτό τουλάχιστον βάλτε τις σεζόν να ξαναρχίσουν από την αρχή γιατί έχω χάσει και τις στολές :(


  • Αυτό αρέσει σε marios3672 και RafaPap

Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q.) σχετικά με το παιχνίδι.

Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q.) σχετικά με το φόρουμ.

Υποστήριξη Παιχνιδιού/Game Support.

 

 

Spoiler

#4 Bluetiger17

Bluetiger17

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Ομάδα:The vampire
  • Κόσμος:GR24
  • Ήρωας:Bluetiger17



Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 05 Φεβρουάριος 2021 - 16:16:30

Δεν είχα αγοράσει 3 σεζόν γιατί δεν με ενθουσίασαν οι ανταμοιβές που έδιναν και έχω ένα μικρό κενό στα διακοσμητικά οπότε θεωρώ θα ήταν καλή ιδέα να μπορούμε να τα πάρουμε με γρανάζια




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες