Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μηδενίτης, Σούπερ κόλλα και κρυψώνα ήρωα. Ποιος είναι ο σκοπός σε όλα αυτά τα δωμάτια;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Yodaracos123

Yodaracos123

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:Ilussion
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:Yodaracos123
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 06 Φεβρουάριος 2021 - 03:35:15

Σε τι χρησιμεύει η σούπερ κόλλα και ο μηδενίτης; Εδώ και 1-2 μέρες έχω γεμμάτη την συλλογή μου σε μηδενίτη και δεν ανεβαίνει παραπάνω οπότε σκέφτηκα τι γίνεται αν τον βάλω στην αποθήκη; Ναι αλλά που πάει όταν το κάνω αυτό; Και πως τον βγάζω μετά οπότε το ακύρωσα γτ βαριόμουν να περιμένω πολλές ώρες για να μεταφερθεί στην αποθήκη και μετά όλος ο μηδενίτης μου εξαφανίστηκε μαγικά τώρα συλλέγει πάλι από την αρχή. Μου φαίνεται λιγάκι άχρηστος ο μηδενίτης και η κόλλα εφόσον φουλάρουν τόσο γρήγορα. Και όλα αυτά για να μπορέσω απλά να αναβαθμίζω την κύρια μου βάση ώστε να φαρμάρω εύκολα περισσότερα νομίσματα. Μπορεί να μου εξηγήσει κανείς τι παίζει με τις κρυψώνες ήρωα; Μου φαίνονται λίγο άχρηστα όλα τα δωμάτια εκεί κάτω (εκτός από αυτη που συλλέγει νομίσματα).

Επίσης δεν προλαβαίνω να ξοδέψω όλη την κόλλα και τον μηδενίτη μου γιατί όλες οι αγορές εκεί κάτω είναι τρελά φθηνές σε σχέση με το μηδενίτη και σούπερ κόλλα που βγάζω. 



#2 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 06 Φεβρουάριος 2021 - 12:57:32

Καλησπέρα, από ότι καταλαβαίνω είσαι καινούριος παίκτης. Είναι πάρα πολλά για να στα εξηγήσω σε μήνυμα πάντως το μόνο που θα σου πω είναι ότι η κρυψώνα είναι ίσως και παραπάνω από το 50% ενός καλού παίκτη. Χωρίς αυτήν δεν κάνεις τίποτα. Ότι απορία έχεις σχετικά με την κρυψώνα θα σου πρότεινα να διαβάσεις εδω και αν δεν βρείς την δική σου απορία απαντημένη μπορείς να ρωτήσεις εκεί! :)


  • Αυτό αρέσει σε Hurric4ne VII και Emily36
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#3 BlolGR

BlolGR

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:Legion of Shadows
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:CaptainGreece
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 06 Φεβρουάριος 2021 - 19:42:22

Τους χρησιμοποιείς για να αναβαθμίσεις την βάση της κρυψώνας σου ώστε να αποθηκεύει περισσότερα νομίσματα και για να έχεις πιο πολλές επιλογές σε επιπλέον κτίρια που θες να χτίσεις.

BlolGR (CaptainGreece)





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες