Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νεος σερβερ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 achilleas33

achilleas33

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 187 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 262

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2021 - 22:31:18

Θα ηθελα να κανω μια προτροπη σε ολα τα μελη να μην ξεκινησουν 24  . Ο λογος; 

 

Ο 22 που ειναι μεχρι στιγμης ο πιο ενεργος θα καταστραφει και οχι μονο θελετε απο γρ20 και κατω σε καθε σερβερ να παιζουν μονο συνολικα 20 ατομα; Εγω το θεωρω λαθος θα φυγουν και οι τελευταιοι που εμειναν στους παλιους και η κατασταση θα παει ολο και προς τον πατο. Ελπιζω αυτο το ποστ να βρει και αλλα μελη συμφωνα κατα των νεων σερβερ και να υπαρχει μια αντιδραση


  • Αυτό αρέσει σε GM8 και Profėssor

         το hero zero  με τρεις λεξεις : ΔΙΑΡΚΕΙΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ


#2 Quash

Quash

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 5 μηνύματα
  • Κόσμος:GR24
  • Ήρωας:Legates
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2021 - 22:39:54

Καλησπέρα φίλε μου. καταλαβαίνω οτι μπορεί να είσαι υψήλα σε εναν κόσμο και να μη θέλεις να χάσει κοσμο. πρόσφατα απέκτησα ελεύθερο χρόνο και θα ήθελα να ξανα αρχίσω το παιχνίδι,έτσι,πήγα και είδα στον τελευταίο κόσμο τι γίνεται. έχουν φτάσει σχεδόν 400 λεβελ. έχουν 30000 ολες τις δεξίοτιτες. αυτό εμένα δεν μου δίνει ώθηση στο να παίξω,γιατί δεν υπάρχει λόγος. έτσι,ο νεός σέρβερ για κάποιους απο εμάς ( σίγουρα δεν είμαι ο μόνος) είναι μια πολύ καλή ιδέα αυτήν την στιγμή. Peace !


  • Αυτό αρέσει σε simos και Rex9

#3 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 15 Φεβρουάριος 2021 - 22:41:07

Ότι και να κάνεις αυτό που αναφέρεις δεν θα αλλάξει. Ακόμα και 0 εγγραφές να έχει ο 24 που δεν θα γίνει φυσικά αυτό, οι παλιοί σέρβερ δεν θα γίνουν πιο ενεργοί, κανείς δεν θα φτιάξει παίκτη στον 18 για να παίξει ενώ όλοι είναι από 500 επίπεδο και πάνω, ούτε φυσικά στους πιο παλιούς, όσο για τον 22 είναι όντως ο πιο ενεργός σερβερ, δυστυχώς ή ευτυχώς όμως δεν θα μείνει έτσι και το ξέρουμε όλοι. Όλοι οι σέρβερ έχουν ημερομηνία λήξης!


  • Αυτό αρέσει σε Quash, Profėssor και Emily36
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες