Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νέο Εβδομαδιαίο Τουρνουά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 08:43:12

Έχει εδώ και κάτι μέρες που σκέφτηκα το εξής: 

 

Καθώς έχουμε τουρ με χπ (δηλαδή ποιος κάνει πιο πολλές αποστολές), γιατί να μην έχουμε τουρ με σκιλς;

 

Θα έχει τις ίδιες ανταμοιβές με το τουρ με χπ, απλά δεν θα έχει τις δεξιότητες. Επίσης αυτό που θα μετράει θα είναι οι βασικές, και τα free skill points, αυτό γίνεται για να μην δίνει πλεονέκτημα το σφυρί γιατί θα μπορούσαν να ρίξουν σφυρί τα τελευταία λεπτά της εβδομάδας και μετά να βάλουν τα σκιλς όταν αρχίσει το επόμενο τουρ...

 

Πιστεύω πως θα βοηθήσει τους αρχηγούς και τους συμβούλους μία ομάδας να δουν πόσο παίζουν τα μέλη τους, πιθανά μελλοντικά μέλη και τους ίδιους. Επιπλέον θα μπορούσε να δώσει μία ευκαιρία σε παίχτες που παίζουν πολύ, αλλά δεν έχουν κατορθώματα χπ ή ενέργειας για να τρέξουν τουρ για μία τοπ θέση. Κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να εφαρμοστούν οι ανταμοιβές σύμφωνα με την πρόταση Ανταμοιβές τουρνουά εμπειρίας από Emily36 (ελπίζω να λειτούργησε το link). Αυτά από εμένα, ελπίζω να προωθηθεί στην εταιρεία και να εφαρμοστεί στο παιχνίδι.


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9, Kazalex, johngreece και σε 6 άλλους

#2 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 11:18:08

Μου φαίνεται να έχει πολύ ενδιαφέρον αυτή η ιδέα όμως θα πρέπει αν υλοποιηθεί να γίνει πολύ προσεκτικά διότι όταν ρίχνεις σφυρί μπορείς να πάρεις τις δεξιότητες σαν Free Skills και να τις βάλεις. Τώρα θα μου πεις αξίζει να δίνει κάποιος 20 ντόνατ να βρίσκει σφυρί να δίνει άλλα 39 να το αγοράσει δηλαδή σύνολο 59 για να πάρει 75; οι απαντήσεις είναι 2 σε αυτό:

1) Αν του κοστίζει λιγότερο από 75 αξίζει πάντα γιατί έχει κέρδος(μικρό αλλά κέρδος).

2) Εγώ που παίζω σε παλιό σέρβερ και δεν μου χρειάστηκε να βάλω σφυρί σχεδόν ποτέ έχω 3-4 στην άκρη που σημαίνει ότι με μηδενικό κόστος μπορώ να πάρω 300 ντόνατ.


  • Αυτό αρέσει στον/η GamerNick
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#3 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 11:58:21

Για αυτό είπα να μετράνε και τα δωρεάν, για να μην μπορούν να το εκμεταλλευτούν... ;)



#4 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:00:42

Για αυτό είπα να μετράνε και τα δωρεάν, για να μην μπορούν να το εκμεταλλευτούν... ;)

 

Αυτό σου λέω, αν μετράνε τα δωρεάν θα ρίχνουν όλοι σφυρί, θα μηδενίζουν τις δεξιότητες, θα πατάνε Εντάξει και μετά θα έχουν 60.000 δωρεάν . Αν μετράνε εκείνα δεν έχει κανείς άλλος ελπίδα


  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#5 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:02:46

Παράδειγμα: Έχω τώρα εγώ 300 δωρεάν, να ρίξω σφυρί στις 10κ βασικές μου, θα έχω 10.300 δωρεάν, δεν θα αλλάξει τίποτα γιατί μετράει το ποσό δωρέαν+βασικές όταν άρχισε και το ποσό δωρεάν+βασικές τώρα οπότε θα τσεκάρει το ποσό μαζί και όχι το ποσό του καθενός ξεχωριστά

 


 

Αυτό σου λέω, αν μετράνε τα δωρεάν θα ρίχνουν όλοι σφυρί, θα μηδενίζουν τις δεξιότητες, θα πατάνε Εντάξει και μετά θα έχουν 60.000 δωρεάν . Αν μετράνε εκείνα δεν έχει κανείς άλλος ελπίδα


Αν δεν μετρούσαν τα δωρεάν θα έβαζε σφυρί στο τέλος του προηγούμενου και έχει τώρα 60κ δωρεάν, τα ρίχνει στην αρχή του επόμενου και έχει 60κ βαθμούς.

#6 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:07:25

Παράδειγμα: Έχω τώρα εγώ 300 δωρεάν, να ρίξω σφυρί στις 10κ βασικές μου, θα έχω 10.300 δωρεάν, δεν θα αλλάξει τίποτα γιατί μετράει το ποσό δωρέαν+βασικές όταν άρχισε και το ποσό δωρεάν+βασικές τώρα οπότε θα τσεκάρει το ποσό μαζί και όχι το ποσό του καθενός ξεχωριστά

ααα μάλλον κατάλαβα λάθος, στην ουσία αυτό που λες είναι από Δευτέρα σε Δευτέρα να μετράει πόσα έξτρα βασική πήρες και όχι πόση βασική πήρες γενικά . Ωραίο .

Δεν νομίζω όμως ότι ο αλγόριθμος θα μπορεί να διαβάζει το τελευταίο σκέλος που έγραψες, φαντάζομαι πως άμα ξεκινάει αυτό το τουρνουα ενώ έχεις 10 βασική δεξιότητα εσύ επειδή έριξες το σφυρί θα αναγνωρίσει το επόμενο τουρ οτι ξεκινάς με 40 σύνολο βασικές και θα ρίξεις τα 60κ. Πάλι σαν τρύπα μου ακούγεται .

 

Ισχύει όμως ότι θα βοηθήσει τους αρχηγούς και τον καθένα να βλέπει την εξέλιξη όλων των παικτών και να καταλαβαίνει τι κάνει λάθος. Αν δεν μπορούν να το κάνουν σαν τουρνουά με ανταμοιβές ας γίνει σαν κατάταξη απλά


  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#7 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:11:09

Αυτό που είπα είναι ένα παράδειγμα γιατί είπα να μετράνε οι βαθμοί οι δωρεάν, αυτό που λέω είναι το εξής:

 

Ο παίκτης χ έχει 10.040 βασικές και 300 δωρεάν, ρίχνει σφυρί και έχει τώρα 40 βασικές και 10.3κ δωρεάν. Το σύστημα δεν θα μετρήσει πως άλλαξε κάτι γιατί δεν κέρδισε σκιλλς. Αν το κάνει αυτό στο τέλος ενός τουρ και ρίξει τα δωρεάν στην αρχή του επόμενου δεν θα πάρει πόντους γιατί απλά μετέβαλε σκιλς από το status δωρεάν στο status βασικές, δεν αύξησε τα σκιλς του.



#8 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:15:52

Αυτό που είπα είναι ένα παράδειγμα γιατί είπα να μετράνε οι βαθμοί οι δωρεάν, αυτό που λέω είναι το εξής:

 

Ο παίκτης χ έχει 10.040 βασικές και 300 δωρεάν, ρίχνει σφυρί και έχει τώρα 40 βασικές και 10.3κ δωρεάν. Το σύστημα δεν θα μετρήσει πως άλλαξε κάτι γιατί δεν κέρδισε σκιλλς. Αν το κάνει αυτό στο τέλος ενός τουρ και ρίξει τα δωρεάν στην αρχή του επόμενου δεν θα πάρει πόντους γιατί απλά μετέβαλε σκιλς από το status δωρεάν στο status βασικές, δεν αύξησε τα σκιλς του.

Μα πως θα φαίνεται ότι ΔΕΝ αύξησε τα σκίλλς του από την στιγμή που θα ξεκινάει το τουρνουά θα γίνεται η ''καταγραφή'' ότι έχει 40 βασικές δεξιότητες και ενώ λες ότι θα δωρεάν ΘΑ ΜΕΤΡΆΝΕ όλα εκείνα τα 10.3κ θα είναι πλέον Free Skill Points. Θα πρέπει να μετρήσουν κανονικά


  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#9 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:25:00

Καταλαβαίνω τι λες, απλά δεν λέω αυτό. Το παιχνίδι βλέπει τον παίχτη να έχει 10.3κ σκιλλς (βασικές+δωρεάν). Στο τέλος τον βλέπει με 11κ (βασικές + δωρεάν). Ακόμα και αν έριξε σφυρί, δεν θα μπορεί να μειωθεί ο αριθμός και να αυξηθεί ο αριθμός του επόμενου γιατί όταν ρίχνεις σφυρί πάνε όλα στα δωρεάν. Οπότε θα έχει πάλι 11κ απλά θα βρίσκονται ως δωρεάν αντί ως βασικές. Όταν ξεκινήσει το επόμενο, θα τον μετρήσει ως 11κ και όταν τελειώσει ως 12κ, δεν θα κοιτάει το πόσο ανέβηκε αλλά θα συγκρίνει μεταξύ την αρχή και του τέλος του τουρ. Οπότε δεν μπορεί να μειωθεί ο αριθμός, δηλαδή να έχει ανεβεί 1κ και μετά να κατεβεί στα 500, γιατί δεν γίνεται να μειώσεις το άθροισμα (βασικές+δωρεάν), ακόμα και με σφυρί, απλά αλλάζει το που βρίσκονται οι δεξιότητες, το οποίο δεν έχει σχέση με το τουρ γιατί δεν θα επηρεάζει τα συνολικά σκιλλς.



#10 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:29:30

Καταλαβαίνω τι λες, απλά δεν λέω αυτό. Το παιχνίδι βλέπει τον παίχτη να έχει 10.3κ σκιλλς (βασικές+δωρεάν). Στο τέλος τον βλέπει με 11κ (βασικές + δωρεάν). Ακόμα και αν έριξε σφυρί, δεν θα μπορεί να μειωθεί ο αριθμός και να αυξηθεί ο αριθμός του επόμενου γιατί όταν ρίχνεις σφυρί πάνε όλα στα δωρεάν. Οπότε θα έχει πάλι 11κ απλά θα βρίσκονται ως δωρεάν αντί ως βασικές. Όταν ξεκινήσει το επόμενο, θα τον μετρήσει ως 11κ και όταν τελειώσει ως 12κ, δεν θα κοιτάει το πόσο ανέβηκε αλλά θα συγκρίνει μεταξύ την αρχή και του τέλος του τουρ. Οπότε δεν μπορεί να μειωθεί ο αριθμός, δηλαδή να έχει ανεβεί 1κ και μετά να κατεβεί στα 500, γιατί δεν γίνεται να μειώσεις το άθροισμα (βασικές+δωρεάν), ακόμα και με σφυρί, απλά αλλάζει το που βρίσκονται οι δεξιότητες, το οποίο δεν έχει σχέση με το τουρ γιατί δεν θα επηρεάζει τα συνολικά σκιλλς.

 

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να φτιάξουν κάτι τέτοιο, με λίγα λόγια να μην φαίνεται στο συγκεκριμένο τουρνουά ΠΟΤΕ ότι πήγες προς τα κάτω, μόνο προς τα πάνω. Δηλαδή αν βγεί και ξεκινήσω με 60.000 εγώ δεν θα μπορώ να πάω ποτέ 59.000 απλά θα ανεβαίνω οτιδήποτε άλλο δεν θα αναγνωρίζεται και δεν θα μετράει. Μου φαίνεται λίγο κουλό και αρκετά περίπλοκο και νομίζω αν μπορούσαν να φτιάξουν κάτι τέτοιο θα το είχαν κάνει και στο τουρνουά τιμής. Δηλαδή αν ξεκίνησα εγώ με 100.000 τιμή στο 1ο τουρνουά θα μετρούσε μόνο τα + πήγε στο τέλος του τουρ 110.000; στο επόμενο θα ήταν η αρχή μου οι 110.000 ! Για να μην το έκαναν μάλλον δενννν μπορούν , καταλαβαίνεις. επιμένω πως είναι έξυπνη ιδέα πάντως


  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#11 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:32:06

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να φτιάξουν κάτι τέτοιο, με λίγα λόγια να μην φαίνεται στο συγκεκριμένο τουρνουά ΠΟΤΕ ότι πήγες προς τα κάτω, μόνο προς τα πάνω. Δηλαδή αν βγεί και ξεκινήσω με 60.000 εγώ δεν θα μπορώ να πάω ποτέ 59.000 απλά θα ανεβαίνω οτιδήποτε άλλο δεν θα αναγνωρίζεται και δεν θα μετράει. Μου φαίνεται λίγο κουλό και αρκετά περίπλοκο και νομίζω αν μπορούσαν να φτιάξουν κάτι τέτοιο θα το είχαν κάνει και στο τουρνουά τιμής. Δηλαδή αν ξεκίνησα εγώ με 100.000 τιμή στο 1ο τουρνουά θα μετρούσε μόνο τα + πήγε στο τέλος του τουρ 110.000; στο επόμενο θα ήταν η αρχή μου οι 110.000 ! Για να μην το έκαναν μάλλον δενννν μπορούν , καταλαβαίνεις. επιμένω πως είναι έξυπνη ιδέα πάντως

Σωστό αυτό με το τουρ τιμής, όπως και να έχει μακάρι να μπει κάτι τέτοιο μπας και πάρουμε και από αλλού ντόνατς να βγαίνει το ένα ενισχυτικό αν μπαίνεις 100αδα και στα 2 τουρ...



#12 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:38:18

Κοίτα γενικά αυτό με τα ντόνατ είναι άλλο θέμα, αν τα κάνεις οικονομία μέσα στην εβδομάδα βγαίνουν τα 2 ενισχυτικά κάθε εβδομάδα μόνο με 100αδα εμπειρίας. 3-4 φορές δίνει χ3 ντόνατ είτε σε μονομαχίες είτε σε κρυψώνες. 4χ3=12 + 5 από τουρ =17.

Σίγουρα θα πάρεις άλλα 3 είτε από προπονήσεις είτε από αποστολές, ειδικές , μονομαχίες και πρωτάθλημα.

Κάτι τέτοιο πρέπει να μπει για να δώσει άλλη γεύση στο παιχνίδι.


  • Αυτό αρέσει στον/η GamerNick
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#13 GamerNick

GamerNick

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου που δεν με βρίσκει ούτε το μυαλό μου
  • Ομάδα:Nightmares
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:GNick06






Φήμη: 42

Δημοσιεύτηκε 08 Μάρτιος 2021 - 12:39:05

Εγώ κάνω οικονομία, απλά το λέω για να είμαστε λίγο πιο άνετοι και όχι ζορισμένοι...






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες