Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πρωτάθλημα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 devilic

devilic

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 13 μηνύματα
  • Ομάδα:Kill Em All
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:Psychopath






Φήμη: 32

Δημοσιεύτηκε 15 Ιούνιος 2021 - 10:27:17

Στους νεκρούς κυρίως σερβερ, το να βρεις κάποιον στο πρωτάθλημα είναι σχεδών αδύνατων ποια, οι ποιό πολλοί είτε δίνουν 0, είτε είναι στην ίδια ομάδα, είτε δίνουν 12 και πρέπει να κάνεις 4 τηλεωράσεις για να βρεις κάποιον. Όταν χάνεις 60-80 την ημέρα είναι σχεδών αδύνατων να μείνεις στην ίδια κατάταξη, πόσο μάλλον να ανεβείς. Οπότε προτείνω τουλάχιστον κανένας να μην δίνει 0, όσο χαμηλά και αν είναι, χωρίς ο άλλος να χάνει, ή να χάνει λιγότερα. Αυτή είναι απλά μια ιδέα, μπορείτε να προτείνετε και εσείς.


  • Αυτό αρέσει στον/η johngreece

#2 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 15 Ιούνιος 2021 - 20:30:28

η καλητερη λυση στον 13 ειναι ολοι ομαδικος διαγραφη και οι 2 ομαδες που εχουν απομηνη , μαζι και της ομαδες .. και μετα δεν θα υπαρχει πια γρ13 μια και ενεργει παικτες ειναι ,το πολυ 25,30 .

κια το λεω εγω που εχω καλο και δυνατο παικτη εκει .. 

 

ισως καταλαβει η πλαυ ατα οτι κατι πρεπει να κανει επιτελους για την περιουσια της .. 


  • Αυτό αρέσει στον/η devilic

peignoir déboutonné


#3 Bluetiger17

Bluetiger17

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Ομάδα:The vampire
  • Κόσμος:GR24
  • Ήρωας:Bluetiger17



Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 16 Ιούνιος 2021 - 10:52:40

Επειδή έχω φάει πολύ χρόνο στον gr17 τα τελευταία δύο χρόνια μπορώ να πω ναι είναι κάπως ενοχλητικό και δεν υπάρχει μέλλον στον server ειδικά όταν έχεις μπει ένα χρόνο αργότερα, οπότε αποφάσισα να παρατήσω και να μπω σε έναν καινούργιο server που έστω θα έχει 80-90 παίχτες
  • Αυτό αρέσει στον/η devilic

#4 dytikos41

dytikos41

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:dytikos
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 16 Ιούνιος 2021 - 12:27:25

εγω οταν προτεινα να αλλαξει το πρωταθλημα σε ορισμενους δεν αρεσε... κατι διαβασα για πρωταθλημα ηρωα του μηνα 23/06 .. ελπιζω να εχει σχεση... εγω ξαναλέω οτι το πρωταθλημα πρεπει να αλλαξει. κατι παρομοιο οπως και το προσφατο τουρνουα δεξιοτητων που μπορουν ολοι να ειναι στις πρωτες θεσεις


  • Αυτό αρέσει στον/η devilic

#5 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 17 Ιούνιος 2021 - 18:51:01

εγω οταν προτεινα να αλλαξει το πρωταθλημα σε ορισμενους δεν αρεσε... κατι διαβασα για πρωταθλημα ηρωα του μηνα 23/06 .. ελπιζω να εχει σχεση... εγω ξαναλέω οτι το πρωταθλημα πρεπει να αλλαξει. κατι παρομοιο οπως και το προσφατο τουρνουα δεξιοτητων που μπορουν ολοι να ειναι στις πρωτες θεσεις

λαθος κανεις 

οταν εγω πρεπει να αγωρασω μια δεξιοτητα 4μ και ο αλλος 20κ πως ειναι δυνατον να τον φτασω οσες προπονησης και να κανω ...καθαρα αυτο πρωταθλημα δεξιοτητον ευνοει ( μικρους) παικτες ...

αν αλλαξει κατι στο πρωταθλημα θα ειναι ενα μιον για πολλους παικτες .... μας εχουν ξενερωσει που μας εχουν ξενερωσει αγρια αν συνεχισουν ετσι δυσκολα τα πραγματα για την πλευατα ..

 

το θεμα ξεκινησε απο την αρχη για τους νεκρους σερβερ οχι για το πρωταθλημα 

 

αν ειναι να μας αφερεσουν και 200κ απο τα σκιλ που εχουμε για να υπαρχει ανταγωνισμος απο αλλους και να ειμαστε ολοι στα ιδια ..


Επεξεργάστηκε από johngreece, 17 Ιούνιος 2021 - 18:53:51.

peignoir déboutonné


#6 dytikos41

dytikos41

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:dytikos
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 18 Ιούνιος 2021 - 12:05:38

john ενεργοι παιχτες νεους σε παλιους σερβερ δεν εχουμε πολλους .. λογικα τα ειπες ναι ,ελπιζουμε να υπαρχει μια καλη εξελιξη στο μελλον για το παιχνιδι






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες