Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μια διαφορετικη ματια...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 achilleas33

achilleas33

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 187 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 262

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2021 - 12:24:32

Καλησπερα σας,

 

Τον τελευταιο καιρο εχω αρχισει και βλεπω το παιχνιδι με μια αλλη ματια καθως εχω αρχισει και παρατηρω καποια πραγματα που μου εχουν προξενισει περιεργια.

 

Πρωτα απο ολα αναρωτιεμαι με την εταιρια και τις αναβαθμισεις που εχουν γινει σε βαθος χρονου, καθως τα τελευταια 2 χρονια ,η μοναδικη θετικη αναβαθμιση που εχει γινει γινει ειναι το τουρ δεξιοτητων , και ειναι η μονη γιατι ηταν αναβαθμιση ουσιας που βοηθα μια ομαδα και εναν παιχτη να διακρινει την εξελιξη του.Ποιος ενδιαφερεται για τις νεες κομμωσεις ;; Απο την στιγμη που θα μπορουσε η εταιρια να εχει προσθεσει αλλη μια πολη στις αποστολες ή ακομα μια ειδικη αποστολη και να ενταξει μια απο τις πολλες ιδεες των παιχτων μεσα στο παιχνιδι.

 

Επιπλεον ,θελω να αναφερθω στην κριτικη που ασκουμε καθημερινα στο παιχνιδι, και στα παραπονα των παιχτων που δεν γινονται αντιληπτα απο την υποστηριξη. Τα μπαγκ των προπονησεων που καθε φορα που τελειωνει μια προπο πρεπει να κλεισω το browser και να το ανοιξω χωρις λογο. 

 

Ολα αυτα μου δημιουργουν την αισθηση οτι εταιρια τελειωσε απο ιδεες και εχει χαθει δημιουργια των νεων project που θα κρατησουν ζωντανο το παιχνιδι και πανε καθε φορα σε ενα επαναλαμβανομενο μοτιβο που αρχιζει και κουραζει

 

Ελπιζω να ακουστουν στην υποστηριξη και να βρεθει μια λυση,πριν το πραγμα χασει τον ελεγχο.

 

 


  • Αυτό αρέσει στον/η Lukos, mourato, BigBoy και σε 5 άλλους

         το hero zero  με τρεις λεξεις : ΔΙΑΡΚΕΙΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ


#2 skyline

skyline

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Ομάδα:GREEK LOVERS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:potunayioh
Φήμη: 40

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2021 - 13:22:19

 συμφωνω στο οτι    τα κουρεματα πρεπει  να σταματησουν επισης οτι  πρπεει να βγαλουν μια νεα ζωνη σε ειδικη αποστολη συμφωνω καθως και οτι πρεπει να βγαλουν μια νεα ειδικη  αλλα αυτο με της προπο εχει να  μου γινει κανα μηνα τωρα 



#3 Παναής

Παναής

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 45 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:The Greek Shadow
Φήμη: 71

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2021 - 17:18:44

Ξέρεις τι κάνει η εταιρία για όλα αυτά που ανέφερες? ανοίγει καινούριο σέρβερ και μας γράφει μην πω που... προτάσεις από τους παίκτες άπειρες , πράξεις μηδέν..


  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, Lukos, johngreece και σε 2 άλλους

               Κατά τον δαίμονα εαυτού


#4 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 22 Οκτώβριος 2021 - 11:34:50

Καλησπέρα σας!

 

Θα ήθελα για να μεταφέρω σε αναφορές μου πιο εύστοχα τη δυσαρέσκειά σας (ελπίζω να μην ακούγομαι σαν ρομπότ όσο το λέω αυτό  :P ), να γίνετε λίγο πιο συγκεκριμένοι. Μπορείτε να μας φέρετε παράδειγμα μίας αλλαγής που έχει προταθεί από τους χρήστες και θα ήταν χρήσιμη και όχι έξτρα ή "περιττή", χωρίς βέβαια να αλλάζει ακραία το παιχνίδι; 

 
Επιπλεον ,θελω να αναφερθω στην κριτικη που ασκουμε καθημερινα στο παιχνιδι, και στα παραπονα των παιχτων που δεν γινονται αντιληπτα απο την υποστηριξη. Τα μπαγκ των προπονησεων που καθε φορα που τελειωνει μια προπο πρεπει να κλεισω το browser και να το ανοιξω χωρις λογο. 
 
Επίσης όσον αφορά το bug, έψαξα μόλις να δω αν έχει συζητηθεί ότι έχει δημιουργηθεί μεγάλο θέμα πρόσφατα και δε βλέπω πολλά παραδείγματα. Μπορείτε είτε να κάνετε ticket αν θέλετε να μελετήσουμε τεχνικά το ζήτημά σας, ή να το συζητήσουμε μέσω προσωπικών μηνυμάτων αν θέλετε να αναφερθείτε σε κάτι συγκεκριμένο (που φυσικά δε θα έχει να κάνει με τον λογαριασμό σας γιατί δεν έχω δικαίωμα να ζητήσω τα στοιχεία σας).

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, goof123, frosty και σε 2 άλλους

#5 achilleas33

achilleas33

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 187 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 262

Δημοσιεύτηκε 22 Οκτώβριος 2021 - 20:31:22

Οσον αφορα το μπαγκ που σας ανεφερα γινετε συνεχεια οταν τελειωσω μια προπο θα πρεπει να κανω μπες βγες ωστε να μπορεσω να βαλω νεα προπο κατι που ειναι και σπαστικο . Μονο απο κινητο δεν συμβαινει αυτο,αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι απο υπολογιστη/λαπτοπ Πολλες φορες,αυτο συμβαινει και σε αλλα μελη τις ομαδα μου


  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII

         το hero zero  με τρεις λεξεις : ΔΙΑΡΚΕΙΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ


#6 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 23 Οκτώβριος 2021 - 20:28:57

Οσον αφορα το μπαγκ που σας ανεφερα γινετε συνεχεια οταν τελειωσω μια προπο θα πρεπει να κανω μπες βγες ωστε να μπορεσω να βαλω νεα προπο κατι που ειναι και σπαστικο . Μονο απο κινητο δεν συμβαινει αυτο,αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι απο υπολογιστη/λαπτοπ Πολλες φορες,αυτο συμβαινει και σε αλλα μελη τις ομαδα μου

 

Το θυμάμαι ότι είχε γίνει θέμα συζήτησης πριν λίγο καιρό. Αφού συνεχίζει να εμφανίζεται σε εσάς, παρακαλώ να κάνετε και εσείς και η ομάδα σας ticket ώστε να έχουμε όσες περισσότερες περιπτώσεις γίνεται.



#7 Adit

Adit

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 72 μηνύματα
  • Ομάδα:samael
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Raven
Φήμη: 109

Δημοσιεύτηκε 23 Οκτώβριος 2021 - 21:25:57

Το θυμάμαι ότι είχε γίνει θέμα συζήτησης πριν λίγο καιρό. Αφού συνεχίζει να εμφανίζεται σε εσάς, παρακαλώ να κάνετε και εσείς και η ομάδα σας ticket ώστε να έχουμε όσες περισσότερες περιπτώσεις γίνεται.

 

Δεν πρόκειται να κατσω να κανω τικετ για κατι που ηδη εχω κανει 3 φορες και εχω λαβει την ιδια ρομποτικη απαντηση καθε φορα  "καντε ανανεωση στα cookies του browser κλπ κλπ" αφου δεν ασχολείται η υποστήριξη δεν πρεπει και εμεις καπως να αντιδράσουμε;

 

 

Αν ειναι να φτιαξει αυτο το προβλημα απλα καντε ενα fix σε αυτο το κενο ασφάλειας και μην περιμενετε απο εμας.

 

 

Καλο βραδυ 


Επεξεργάστηκε από Adit, 23 Οκτώβριος 2021 - 21:27:49.

  • Αυτό αρέσει σε achilleas33 και Incomprehensible

#8 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 904 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2021 - 07:29:58

Δεν πρόκειται να κατσω να κανω τικετ για κατι που ηδη εχω κανει 3 φορες και εχω λαβει την ιδια ρομποτικη απαντηση καθε φορα  "καντε ανανεωση στα cookies του browser κλπ κλπ" αφου δεν ασχολείται η υποστήριξη δεν πρεπει και εμεις καπως να αντιδράσουμε;

 

 

Αν ειναι να φτιαξει αυτο το προβλημα απλα καντε ενα fix σε αυτο το κενο ασφάλειας και μην περιμενετε απο εμας.

 

 

Καλο βραδυ 

 

Καλημέρα,

 

Για να προωθηθεί ένα τεχνικό πρόβλημα στο αρμόδιο τμήμα πρώτα πρέπει να σιγουρευτούμε πως το πρόβλημα δεν αναπαράγεται εξαιτίας των cache/cookies files του browser του παίχτη. Αν το πρόβλημα παραμένει μετά τον καθαρισμό τότε θα είμαστε σίγουροι πως κάτι συμβαίνει με τον κώδικα(είτε του παίκτη σας είτε γενικά όλων των παικτών). Τα παραπάνω βήματα που σας αναφέρει η υποστήριξη είναι τα πρώτα που πρέπει να γίνουν ώστε να συνεχιστεί η διαδικασία εντοπισμού του σφάλματος. 


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, frosty, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε 3 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#9 Incomprehensible

Incomprehensible

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 156 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Conqueror






Φήμη: 269

Δημοσιεύτηκε 24 Οκτώβριος 2021 - 19:46:56

Καλημέρα,

 

Για να προωθηθεί ένα τεχνικό πρόβλημα στο αρμόδιο τμήμα πρώτα πρέπει να σιγουρευτούμε πως το πρόβλημα δεν αναπαράγεται εξαιτίας των cache/cookies files του browser του παίχτη. Αν το πρόβλημα παραμένει μετά τον καθαρισμό τότε θα είμαστε σίγουροι πως κάτι συμβαίνει με τον κώδικα(είτε του παίκτη σας είτε γενικά όλων των παικτών). Τα παραπάνω βήματα που σας αναφέρει η υποστήριξη είναι τα πρώτα που πρέπει να γίνουν ώστε να συνεχιστεί η διαδικασία εντοπισμού του σφάλματος. 

σαν προγραμματιστης και εγω το συγκεκριμενο θεμα δεν εχει να κανει με το cache του browser ή οτιδηποτε που εχει να κανει με τον συγκεκριμενο παικτη. εδω και 1,5-2 χρονια το μπαγκ υπαρχει, ειτε στην εφαρμογη ειτε στον αναλογο φυλλομετρητη. :) 






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες