Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

επεκτάσεις ομάδας μέσω τιμής

ντονατςςς

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Fanitskis

Fanitskis

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
  • Ομάδα:Ta Filarakia
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:Fanitskis
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 31 Δεκέμβριος 2021 - 12:32:57

πόσο ωραίο θα ήταν να επαναφέρει κάποια στιγμή την μέθοδο που η ομάδα ξεκινούσε επιθέσεις στις 9 το βράδυ μέχρι την επόμενη Κυριακή και η ομάδα που έπαιρνε την περισσότερη τιμή ανταμείβονταν με ντόνατς ομάδας. Αν ποτέ δείτε το έτοιμα μου σκεφτείτε το γιατι δεν έχουμε ολοι την δυνατότητα να δινουμε απειρα λεφτά στο παιχνίδι και σιγουρά αυτο θα βοηθούσε αρκετά στο να μην νεκρώνει μεσα σε 2-3 μήνες ενας σέρβερ. 


  • Αυτό αρέσει στον/η kostas1972, simos, Lukos και σε 6 άλλους

#2 Logo

Logo

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 66 μηνύματα
  • Ομάδα:ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:Logo



Φήμη: 136

Δημοσιεύτηκε 03 Ιανουάριος 2022 - 09:48:37

Δεν μπορεί να σκέφτεσαι εγωιστικά μόνο την τσέπη σου. Υπάρχει και η εταιρεία!!! Πως θα ζήσει αν σου χαρίσει τα ντόνατς των επεκτάσεων?



#3 xHeroz

xHeroz

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 34 μηνύματα
  • Τοποθεσία🏠 Σπίτι μου σπιτάκι μου
  • Κόσμος:GR25






Φήμη: 63

Δημοσιεύτηκε 03 Ιανουάριος 2022 - 11:39:57

Δεν μπορεί να σκέφτεσαι εγωιστικά μόνο την τσέπη σου. Υπάρχει και η εταιρεία!!! Πως θα ζήσει αν σου χαρίσει τα ντόνατς των επεκτάσεων?

Μα η εταιρία μια χαρά θα τα έβγαζε! Για να βγει μια ομάδα πρώτη στην τιμή πρέπει να:

α) έχει καλές επεκτάσεις

β) ήρωες σε μεγάλα λέβελ και δεξιότητες (απαιτεί 50αρια ενισχυτικά)

γ) καλό εξοπλισμό (πετ, κλπ)

για να τα έχεις όλα αυτά τα αγοράσεις. Συνεπώς, αν έδινε η εταιρία για βραβείο 1 δωρεάν επέκταση σε 1-2 ομάδες δεν θα είχε τόσο οικονομικό πρόβλημα όσο εμείς για να τα βάλουμε από την τσέπη μας.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lukos

🔗 Useful Links: 

 


#4 Fanitskis

Fanitskis

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
  • Ομάδα:Ta Filarakia
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:Fanitskis
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2022 - 15:08:06

Δεν μπορεί να σκέφτεσαι εγωιστικά μόνο την τσέπη σου. Υπάρχει και η εταιρεία!!! Πως θα ζήσει αν σου χαρίσει τα ντόνατς των επεκτάσεων?

 

Μα παίρνει απο τα πας , παιρνει απο τα κατικιδια, παιρνει απο παιχτες φουλ πει του ουιν που κανουν 5-10 ομαδες φουλ επεκταση + παιχτες που τρεχουν για να ειναι στους καλυτερους και πληρωνουν ντονατς για τον εαυτο τους + απο εμας που πεταμε και στην ομαδα . Δεν κοιταω την τσεπη μου απλα το παιχνιδι νεκρωνει . Ετσι ποιοι πιθανο ειναι να υπαρχουν ενεργοι οι παιχτες, Προφανως και πρεπει τα παιδια να βγαλουν λεφτα και λογικα βγαζουν, αλλα και εμας μας δινει λογο να παιζουμε 






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες