Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

κον κακοποιιών


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 gog

gog

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • Ομάδα:astralis
  • Κόσμος:GR21
  • Ήρωας:gog



Φήμη: 50

Δημοσιεύτηκε 02 Δεκέμβριος 2022 - 13:00:00

Αγαπητά μου παιδιά ,γνωρίζουμε ότι υπάρχουν μεγάλα προβλήματα και μερικές φορές  θέλουν κόπο για να ξεπεραστούν(αναφέρομαι στα οικονομικά κυρίως) ,όμως αν μου επιτρέπετε ,και δεν είναι 
 με σκοπό την ειρωνεία αυτό που λέω ,θέλω να σας ρωτήσω γιατί κάθε λίγο έχουμε κον με κακοποιό; καταντάει βαρετό όταν στην φαρέτρα σας υπάρχουν πάρα πολλά αλλά είδη κον που θα ανανέωναν το ενδιαφέρον μας σε αυτό το πολύ επιτυχημένο παιχνίδι. Στο κάτω κάτω λόγω Χριστουγέννων έχει πολλά γλυκάκια που μπορούμε να φτιάξουμε για να απολαύσουμε τις εορτές και όχι πάντα να χρησιμοποιούμε τεχνιtά γλυκάκια(ντόνατς).
Σας ευχαριστώ για τον πολύτιμο χρόνο σας, ένας δυσαρεστημένος (gog GR21)

  • Αυτό αρέσει στον/η simos, Santa, BigBoy και σε 6 άλλους

#2 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 02 Δεκέμβριος 2022 - 15:02:08

συνηθως οταν εχει εβεντ εχει και κον κακοποιων γιατι ειναι μερος του εβεντ. επισης ειναι οπως ειπες και εσυ ενας ωραιος τροπος να σου τρωνε τα λεφτα. παντως εχε στ νου σου οτι θα εχει κον με κακους σχεδον σε καθε εβεντ.


  • Αυτό αρέσει σε simos, Santa και BigBoy

#3 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 03 Δεκέμβριος 2022 - 08:56:34

γιατι καλα μας  κανουν . αφου υπαρχουν ατομα που ξυπνανε τα αγρια χαραματα στης 3.30 και ριχνουν ντονατ  και ξανα ριχνουν ντονατ αφου εχει μεχρι και 3 κακοποιους την ημερα  και...και και και .. και εγω τα ιδια εκανα δεν λεω αλλα οχι πια ..

 

ε τοτε καλα να μας κανουν .. λεφτα υπαρχουν ...


  • Αυτό αρέσει στον/η BigBoy, AlphaWarrior, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και σε άλλον ένα

peignoir déboutonné


#4 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 03 Δεκέμβριος 2022 - 09:59:32

Προσφορά-ζήτηση. Οι παίκτες διαμορφώνουν τις τιμές, τα πακέτα, τα κονς τα τα τα όλα..

Βάζει η εταιρεία κον κακών, βλέπει κέρδη, το ξαναβάζει, ξαναεχει κέρδη κοκ.

Βαζει η εταιρεία πακέτο ντόνατ προσφορά τόσα, έχει κέρδος, θα το ξανακάνει κοκ..

 

Γκρινιάζεις εσύ, το παίρνεις όμως για να μη μείνεις πίσω στον ανταγωνισμό, η εταιρεία θα το ξαναβάλει πιο ακριβό, πιο έντονο, πιο απαιτητικό..

 

Η εταιρεία δοκιμάζει ναι, αλλά οι παίκτες και μόνο οι παίκτες καθορίζουν τη ζήτηση. Τόσο απλό. Αμα θέλει κανείς να κράξει για να εκτονωθεί είτε να προτείνει λύση, θα πρέπει να απευθυνθεί αποκλειστικά στους παίκτες. 


  • Αυτό αρέσει στον/η Katastrofeas12, goof123, johngreece και σε 4 άλλους

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες