Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Προταση για αλλαγες στη λιστα μονομαχιων, ωστε να μας γινει η ζωη πιο ευκολη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 Incomprehensible

Incomprehensible

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 156 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Conqueror






Φήμη: 269

Δημοσιεύτηκε 09 Ιανουάριος 2023 - 16:46:55

Στον σερβερ που παιζω υπαρχει μονο ενας παικτης που εχει παραπανω δεξιοτητες απο εμενα σε αντιπαλη ομαδα, οποτε φυσικα συνηθιζω να βαραω τον παικτη που ειναι πανω πανω στη λιστα των μονομαχιων. Η λιστα αυτη ομως πολλες φορες μου δειχνει πανω πανω καποιον παικτη που μου δινει π.χ 30 τιμη, ενω υπαρχει αλλος παικτης που εχω την επιλογη να βαρεσω, ο οποιος μου δινει 40 τιμη, ομως η λιστα τον αγνοει.

 

Οποτε, απο το να αναγκαζομαστε να πηγαινουμε στην καταταξη και να σκρολαρουμε κατω να βρουμε τον πρωτο στη λιστα που δεν εχουμε ηδη βαρεσει 3 επιθεσεις, καντε μας τη ζωη ευκολη και βαλτε καποιο φιλτρο που μας επιτρεπει να ταξινομουμε τη λιστα των μονομαχιων με βαση την τιμη των αντιπαλων.

 

Μαζι με αυτο, θα ηταν επισης βολικο να υπαρχει η επιλογη να αγνοουμε καποιον παικτη, ωστε να μη βγαινει στη λιστα μονομαχιων (στην περιπτωση μου, μπορω να αγνοησω τον μονο παικτη που με περναει σε δεξιοτητες ωστε να μου γινει η ζωη ευκολη).


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, fotis999, AlphaWarrior και σε 6 άλλους

#2 Babman

Babman

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 110 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 229

Δημοσιεύτηκε 10 Ιανουάριος 2023 - 10:48:19

Επίσης πολυ καλή προσθήκη θα ήταν να μπορουμε να κανουμε μονομαχίες με παιχτες και άλλων servers  

είτε ελληνικων είτε διεθνών όπως ειχε  γίνει παλιότερα μετα απο καποιες αναβαθμίσεις!!

Ετσι θα υπάρχει επιπλέον κίνητρο να κάνουμε όλες τις μονομαχίες και να παίρνουμε και μια καλή  τιμή..


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, pankat, Incomprehensible και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες