Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ενημερωση Συντηρησης


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
20 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 10:03:21

.


Επεξεργάστηκε από ΔΩΘΕ, 23 Ιανουάριος 2023 - 10:05:55.


#2 prometheus

prometheus

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 5 μηνύματα
  • Ομάδα:THE NIGHT WALKERS
  • Κόσμος:GR21
  • Ήρωας:ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Φήμη: 25

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 10:19:08

Μετα την ενημερωση συμμορια τελος. Τι γινεται? Πιασαμε ολες τις συμμοριες και σταματησαν οι επιθεσεις? ηταν να παιξει στις 12.00 και πηγε 12.20 αλλα ακομα μαλλον στο δρομο ειναι. ααχαχχαχα


  • Αυτό αρέσει στον/η Incomprehensible

#3 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 10:34:37

Ολα καλα γενικα. Με τοσα μποτ που εχει το παιχνιδι πως να μην buggarei διαρκως.


  • Αυτό αρέσει σε OlympiacosFC, Lagertha και Incomprehensible

#4 Babman

Babman

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 110 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 229

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 10:56:56

Η πλάκα ειναι οτι δεν μπορούν να τα εντοπίσουν!!

Οι απατεώνες είναι πάντα ένα βήμα πιο μπροστά απ τους mod

Mέχρι να πάρουν χαμπάρι ζήσε Μάη μου...


  • Αυτό αρέσει σε OlympiacosFC, Lagertha και Incomprehensible

#5 Babman

Babman

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 110 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 229

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 16:37:10

Ωπα...

Τα στόματα αρχίζουν σιγά σιγά ν ανοίγουν..

Ολα στη φόρα λοιπον!


  • Αυτό αρέσει στον/η Lagertha

#6 Incomprehensible

Incomprehensible

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 156 μηνύματα
  • Ομάδα:Τ Ρ Ε Ν Ο Σ Ε Τ
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Conqueror






Φήμη: 269

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 16:45:11

ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι εκτος απο τα ομαδικα μποτ που διαγραφουν τις αμυνες



#7 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 23 Ιανουάριος 2023 - 22:50:40

Μια χαρα μπορουν να τους εντοπισουν


  • Αυτό αρέσει στον/η Lagertha

#8 οΓκουρου

οΓκουρου

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 37 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:North



Φήμη: 97

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2023 - 11:57:27

Μια χαρα μπορουν να τους εντοπισουν

 

Ολα καλα γενικα. Με τοσα μποτ που εχει το παιχνιδι πως να μην buggarei διαρκως.

Θες να μας πεις οτι χερατα εισαι καθε βδομαδα 10αδα στο pvp??

Κανουμε παραπονα οτι μας φταιει κατι ενω και οι ιδιοι δε παμε πισω...


  • Αυτό αρέσει σε thor1982 και GuarDianAnGel

#9 OlympiacosFC

OlympiacosFC

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2023 - 08:48:11

Μια χαρα μπορουν να τους εντοπισουν

Γειά σου φίλε μου. Όχι δεν μπορούν να το εντοπίσουν, είναι κάποιοι που είναι μέσα 24/24 και αυτό φαίνεται από τις επιθέσεις που κάνει το bot στην κρυψώνα όλο το 24ωρο. Το θέμα είναι, αξίζει κάποιος που παίζει χωρίς bot να συνεχίζει να παίζει;


 Η πραγματική αξία του ανθρώπου είναι ένα κλάσμα του οποίου ο αριθμητής αντιπροσωπεύει το τι πραγματικά αξίζει και ο παρονομαστής το τι νομίζει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος γίνεται ο παρονομαστής, τόσο μικρότερο γίνεται το κλάσμα..


#10 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2023 - 09:46:16

Ναι χερατα ειμαι τοπ 10 pvp και χερατα ειμαι τοπ 126 κρυψωνα στο σερβερ μου. 



#11 mikepaok23

mikepaok23

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:Essence
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:yourt0rmentor
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2023 - 15:30:03

Ναι χερατα ειμαι τοπ 10 pvp και χερατα ειμαι τοπ 126 κρυψωνα στο σερβερ μου. 

ΧΕΡΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΒΟΥΝΟ ΜΟΥ!!!



#12 Lorenzomaz

Lorenzomaz

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:AceInTheRiver
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Lorenzomagas
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2023 - 15:33:58

Ναι χερατα ειμαι τοπ 10 pvp και χερατα ειμαι τοπ 126 κρυψωνα στο σερβερ μου. 

ναι ρε μπρο χερατα , σε πιστευουμε ολοι να ξες , εγω παντως τους λεω οτι παιζεις χερατα , εχεις να κοιμηθεις 4 μηνες ( απο την αρχη του σερβερ) και ζεις μονο με χελ , μονστερ και καφεδες ... δεν ξερω γτ δεν με πιστευουν ... εδω προσπαθουν ατομα που ξερω με μποτακι να φτασουν 10αδα πβπ και δεν μπορουν και μας λες εσυ οτι δεν εχεις μποτακι ... 


  • Αυτό αρέσει σε thor1982 και mikepaok23

#13 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 760 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.548

Δημοσιεύτηκε 27 Ιανουάριος 2023 - 21:30:20

χερατα μαλλον λεγεται το μποτ  :S


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#14 Protos

Protos

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Coordinators
  • 266 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:Protos






Φήμη: 1.159

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 07:15:59

Καλημέρα,

 

Καλό θα ήταν να μείνουν εκτός οι προσωπικές επιθέσεις ή υπαινιγμοί εντός φόρουμ, ειδάλλως θα πρέπει να επιβληθούν ποινές.

 

Αν οποιοσδήποτε έχει την παραμικρή υπόνοια πως κάποιος παίκτης παρανομεί, ας τον αναφέρει στην υποστήριξη και σίγουρα αργά ή γρήγορα θα τιμωρηθεί αναλόγως.

 

Καλό σας Σαββατοκύριακο! 


  • Αυτό αρέσει στον/η DimitrisBarca, goof123, Liaki και σε 3 άλλους

#15 OlympiacosFC

OlympiacosFC

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 09:50:46

Καλημέρα,

 

Καλό θα ήταν να μείνουν εκτός οι προσωπικές επιθέσεις ή υπαινιγμοί εντός φόρουμ, ειδάλλως θα πρέπει να επιβληθούν ποινές.

 

Αν οποιοσδήποτε έχει την παραμικρή υπόνοια πως κάποιος παίκτης παρανομεί, ας τον αναφέρει στην υποστήριξη και σίγουρα αργά ή γρήγορα θα τιμωρηθεί αναλόγως.

 

Καλό σας Σαββατοκύριακο! 

Καλημέρα, με όλο τον σεβασμό στη δουλειά που κάνετε, γρήγορα να τιμωρηθεί κάποιος που χρησιμοποιεί bot σίγουρα όχι. Τώρα το αργά τι θέλετε να πείτε δεν καταλαβαίνω. Δηλαδή το εργαλείο ανίχνευσης(bot) πρέπει να περιμένει κάποιους Μήνες για να το ανιχνεύσει; Δεν ανιχνεύεται με την 1η φορά; Θα μου απαντήσετε το στερεότυπο ότι δεν μπορούμε να σας αποκαλύψουμε τους τρόπους και τις μεθόδους ανίχνευσης για bot, και εγώ θα σας απαντήσω ναι σίγουρα μας πείσατε.

Πάλι με όλο τον σεβασμό προς εσάς με κάνατε και γέλασα πολύ, ειλικρινά.

Καλό θα ήταν να λέγατε ότι μέχρι στιγμής δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα, αλλά γίνεται να το πείτε; Mερικά πράγματα δεν λέγονται.

Καλό Σαββατοκύριακο, με φτιάξατε την ημέρα.  :D


  • Αυτό αρέσει στον/η BigBoy

 Η πραγματική αξία του ανθρώπου είναι ένα κλάσμα του οποίου ο αριθμητής αντιπροσωπεύει το τι πραγματικά αξίζει και ο παρονομαστής το τι νομίζει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος γίνεται ο παρονομαστής, τόσο μικρότερο γίνεται το κλάσμα..


#16 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 11:46:21

χερατα μαλλον λεγεται το μποτ  :S

Δεν χρησιμοποιω μποτ. Αν εχεις αποδειξεις για κατι διαφορετικο ανοιξε τικετ για μενα. Αν δεν εχεις τοτε μην σχολιαζεις σε θεματα που δεν σε αφορουν. Ευχαριστω.



#17 Protos

Protos

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Coordinators
  • 266 μηνύματα
  • Κόσμος:GR23
  • Ήρωας:Protos






Φήμη: 1.159

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 11:46:23

Καλημέρα, με όλο τον σεβασμό στη δουλειά που κάνετε, γρήγορα να τιμωρηθεί κάποιος που χρησιμοποιεί bot σίγουρα όχι. Τώρα το αργά τι θέλετε να πείτε δεν καταλαβαίνω. Δηλαδή το εργαλείο ανίχνευσης(bot) πρέπει να περιμένει κάποιους Μήνες για να το ανιχνεύσει; Δεν ανιχνεύεται με την 1η φορά; Θα μου απαντήσετε το στερεότυπο ότι δεν μπορούμε να σας αποκαλύψουμε τους τρόπους και τις μεθόδους ανίχνευσης για bot, και εγώ θα σας απαντήσω ναι σίγουρα μας πείσατε.

Πάλι με όλο τον σεβασμό προς εσάς με κάνατε και γέλασα πολύ, ειλικρινά.

Καλό θα ήταν να λέγατε ότι μέχρι στιγμής δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα, αλλά γίνεται να το πείτε; Mερικά πράγματα δεν λέγονται.

Καλό Σαββατοκύριακο, με φτιάξατε την ημέρα.  :D

 

Καλησπέρα,

 

Εάν πράγματι παίζετε το παιχνίδι θα πρέπει να γνωρίζετε πολύ καλά πως τόσο στους ελληνικούς servers όσο και στους ξένους έχουν αποκλειστεί μόνιμα πληθώρα παικτών για παράνομη χρήση προγραμμάτων bot, αγνοοώντας παντελώς το επίπεδο τους ή το πόσα λεφτά και χρόνο είχαν ξοδέψει στο παιχνίδι.

 

Από τη στιγμή που εμφανίστηκαν τα σύνθετα προγράμματα μποτ που αυτοματοποιούν πλήρως το παιχνίδι και όχι τα απλά autoclickers, η εταιρεία έχει προσπαθήσει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα να λάβει μέτρα προστασίας και τρόπους για τον εντοπισμό τους. Ωστόσο όσο τρέχει η εταιρεία και εξελίσει τα μέσα της, άλλο τόσο τρέχουν και οι άνθρωποι που προγραμματίζουν και βελτιώνουν τα bot. Αυτό αποτελεί έναν αέναο κύκλο που ισχύει καλώς ή κακώς σε κάθε online παιχνίδι που υπάρχει εκεί έξω.

 

Τώρα σχετικά με τη φράση "αργά ή γρήγορα" που είπα παραπάνω και την εμπαίζετε, δε τη χρησιμοποίησα τυχαία. Η θέση που βρίσκομαι μου επιτρέπει με σιγουριά να πω πως εάν έχουμε έναν κατ' εξακολούθηση παραβάτη, είτε το σύστημα αυτόματα είτε εμείς χειροκίνητα θα επιβάλλουμε την αντίστοιχη του παραπτώματος ποινή. Μπορεί να θέλουμε και να απαιτούμε άμεσα εδώ και τώρα την επιβολή τιμωρίας, ωστόσο μπορεί αυτό να μην είναι εφικτό. Η όλη παραπάνω κατάσταση σίγουρα προκαλεί δυσφορία, αλλά προσπαθούμε όσο το δυνατόν περισσότερο με ότι έχουμε να κρατάμε το παιχνίδι καθαρό και την κοινότητα ευχαριστημένη.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, odi, DimitrisBarca και σε 5 άλλους

#18 ΔΩΘΕ

ΔΩΘΕ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:ΔΩΘΕ






Φήμη: 119

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 11:49:37

Συμφωνω κυρις admin και με συγχωρειτε που παρεκτραπην. Ανοιξα τικετ οπου ζηταω ακριβως τι θελετε να παραθεσω. Το παρον θεμα μπορει να κλεισει εως και να διαγραφει αν θελετε μιας και δεν μπορω να το διαγραψω η δν ξερω. Ειμαι και καποιας ηλικιας. Επισης με τον Proto εχω παιξει στν 23 και σε αλλους σερβερ συμπαιχτες. Μπορει να διαφωνουσαμε σε καποια θεματα ξερει καλα ομως αν εχω μποτ η οχι.

 


 

ναι ρε μπρο χερατα , σε πιστευουμε ολοι να ξες , εγω παντως τους λεω οτι παιζεις χερατα , εχεις να κοιμηθεις 4 μηνες ( απο την αρχη του σερβερ) και ζεις μονο με χελ , μονστερ και καφεδες ... δεν ξερω γτ δεν με πιστευουν ... εδω προσπαθουν ατομα που ξερω με μποτακι να φτασουν 10αδα πβπ και δεν μπορουν και μας λες εσυ οτι δεν εχεις μποτακι ...

 

'εδω προσπαθουν ατομα που ξερω με μποτακι" κυριε αντμιν δεν εχω να πω περισσοτερα.



#19 OlympiacosFC

OlympiacosFC

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 12:33:16

Καλησπέρα,

 

Εάν πράγματι παίζετε το παιχνίδι θα πρέπει να γνωρίζετε πολύ καλά πως τόσο στους ελληνικούς servers όσο και στους ξένους έχουν αποκλειστεί μόνιμα πληθώρα παικτών για παράνομη χρήση προγραμμάτων bot, αγνοοώντας παντελώς το επίπεδο τους ή το πόσα λεφτά και χρόνο είχαν ξοδέψει στο παιχνίδι.

 

Από τη στιγμή που εμφανίστηκαν τα σύνθετα προγράμματα μποτ που αυτοματοποιούν πλήρως το παιχνίδι και όχι τα απλά autoclickers, η εταιρεία έχει προσπαθήσει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα να λάβει μέτρα προστασίας και τρόπους για τον εντοπισμό τους. Ωστόσο όσο τρέχει η εταιρεία και εξελίσει τα μέσα της, άλλο τόσο τρέχουν και οι άνθρωποι που προγραμματίζουν και βελτιώνουν τα bot. Αυτό αποτελεί έναν αέναο κύκλο που ισχύει καλώς ή κακώς σε κάθε online παιχνίδι που υπάρχει εκεί έξω.

 

Τώρα σχετικά με τη φράση "αργά ή γρήγορα" που είπα παραπάνω και την εμπαίζετε, δε τη χρησιμοποίησα τυχαία. Η θέση που βρίσκομαι μου επιτρέπει με σιγουριά να πω πως εάν έχουμε έναν κατ' εξακολούθηση παραβάτη, είτε το σύστημα αυτόματα είτε εμείς χειροκίνητα θα επιβάλλουμε την αντίστοιχη του παραπτώματος ποινή. Μπορεί να θέλουμε και να απαιτούμε άμεσα εδώ και τώρα την επιβολή τιμωρίας, ωστόσο μπορεί αυτό να μην είναι εφικτό. Η όλη παραπάνω κατάσταση σίγουρα προκαλεί δυσφορία, αλλά προσπαθούμε όσο το δυνατόν περισσότερο με ότι έχουμε να κρατάμε το παιχνίδι καθαρό και την κοινότητα ευχαριστημένη.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας, νομίζω όποιος κατάλαβε, κατάλαβε, και για αποκλεισμούς παιχτών που αναφέρατε,πρόκειται για παλιές περιπτώσεις(autoclickers) και όχι για τωρινές με το νέο πρόγραμμα bot.

Πραγματικά εκτιμούμε την προσπάθειά σας για <<καθαρό>> παιχνίδι, αλλά μάτια έχουμε και βλέπουμε.

Πλέον έχουμε να ανταγωνιστούμε ένα σύνθετο πρόγραμμα bot που όπως παραδέχεστε έχουν εξελιχθεί και δεν μπορείτε να το ανιχνεύσετε.

Συμπέρασμα; Οι πρώτες θέσεις είναι πλέον για αυτούς που έχουν αγοράσει το bot και όλοι οι υπόλοιποι είμαστε τα κορόιδα που δεν χρησιμοποιούμε προγράμματα και σπαταλάμε ώρες μπροστά στην οθόνη.

 

Υ.Γ1 Νομίζω θα το εκτιμούσαν πολλοί, αν κατορθώσετε ποτέ και ανιχνεύσετε το έξυπνο botaki και βγάλετε μια ανακοίνωση εδώ στο forum όπως είχατε κάνει πριν πολλά χρόνια, η οποία θα λέει ότι επιβάλατε ποινές αποκλεισμού σε παίχτες που είχαν το καινούριο σύνθετο πρόγραμμα bot.

 

Υ.Γ2 Στόχος κοινός, απλά ανεπαρκής τρόπος ανίχνευσης του bot και να λέμε τα πράγματα όπως πραγματικά είναι(τα είπες εν μέρη).


  • Αυτό αρέσει στον/η BigBoy

 Η πραγματική αξία του ανθρώπου είναι ένα κλάσμα του οποίου ο αριθμητής αντιπροσωπεύει το τι πραγματικά αξίζει και ο παρονομαστής το τι νομίζει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος γίνεται ο παρονομαστής, τόσο μικρότερο γίνεται το κλάσμα..


#20 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 760 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.548

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2023 - 17:36:42

Δεν χρησιμοποιω μποτ. Αν εχεις αποδειξεις για κατι διαφορετικο ανοιξε τικετ για μενα. Αν δεν εχεις τοτε μην σχολιαζεις σε θεματα που δεν σε αφορουν. Ευχαριστω.

 Ντοινγκ. Ξαναδιάβασε τι έγραψα 


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες