Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

kataggelia

dunats kwdiko klopi

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 amercos

amercos

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2014 - 16:20:11

καλησπερα παιδια!

 

ειμαι καινουργιος στο forum, αλλα οχι τοσο στο παιχνιδι (εχω εναν χαρακτηρα στα 115lvl).

κατα καιρους μπαινουν διαφοροι στο παιχνιδι και στελνουν μνμ προσφεροντας dunats και διαφορα αλλα ενισχυτικα για το παιχνιδι. μου εστειλε πριν απο λιγο ενας  ενα τετοιο μνμ και αποφασισα να το καταγγειλω στο φορουμ του παιχνιδιου. δεν ειμαι μικρος ηλικιακα οποτε ξερω και δεν ασχολουμε με τετοια ατομα. το θεμα μου ειναι οτι υπαρχουν πολλα ατομα που ειναι πολυ μικρα και μπορουν ανετα να παρασυρθουν απο κατι τετοιο και ειναι κριμα να χαλαει το παιχνιδι απο καποιους τετοιους ανθρωπους.

αν μπορουν λοιπον να κανουν κατι με αυτο οι moderators του παιχνιδιου, θα ηταν πολυ καλο.

 

σας ευχαριστω πολυ!


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 13 Ιανουάριος 2014 - 16:28:10.
Removed name

  • Αυτό αρέσει σε DoNotKeepCalm, apontgr και paoki97

#2 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2014 - 16:30:33

δεν διαγράφω το νήμα γιατί είναι καλό να αναφέρεται ότι δεν πρέπει να δίνουμε τα στοιχεία μας ποτέ και σε κανέναν που μας τάζει λαγούς με πετραχήλια. Παρόλα αυτά τέτοιες καταγγελίες θα πρέπει να γίνονται μόνο μέσω της Υποστήριξης γιατί από το φόρουμ δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.

 

 

 

I'm not deleting the thread because it's nice to mention that we should never give our data to anyone who promises us the world. However, such reports should only be made through Support because from the forum there's nothing we can do.


  • Αυτό αρέσει σε Lanyru και apontgr




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες