Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Dark Souls II


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
Δεν υπάρχουν απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 greekPunch

greekPunch

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο παρκο της γειτονιας
  • Ομάδα:Dark Souls II
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:GreekPunch
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 17 Απρίλιος 2014 - 12:36:02

Ψαχνω μελη για την νεα ομαδα μου η οποια δημιουργηθηκε στις 15/4/14
Ανεβαινω πολυ γρηγορα την τιμη (6220 τιμη και θα ανεβει απο την επομενη μαχη στις 18/4/14)
Τα στατιστικα της ομαδας ειναι
13/30
13/50
11/50
10/50
 και ανεβαινουν...
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
                          ΟΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΕΣ:


1)Πρεπει να ειστε πανω απο 40 επιπεδο(υπαρχουν και εξεραισεις)

2)Δεν βριζουμε

3)Ειμαστε ενεργοι(δηλ. θα μπαινετε εστω 3-4 φορες την εβδομαδα) και αν δεν ειστε ενεργοι θα στελνουμε προειδοποιηση κι αμα συνεχιστει,διωχνεστε

4)Δινετε καθημερινα 1000 εως 5000(οχι παραπανω για να εχετε κι εσεις κατι)

5)Συμβουλος γινεται οποιος δωσει 20.000 κερματα ή οποιοδηποτε ποσο ντονατς ή εαν τον ξερω πραγματικα ή εαν τον εμπιστευομαστε εγω και οι συμβουλοι

6)Δεν δεχομαστε κλεφτες και απατεωνες

7)Δεν αλλαζει κανεις την περιγραφη ή τις σημειωσεις εκτος απο τον αρχηγο

8)Συμμετεχετε σε μαχες και αμυνες

9)Δεν διωχουμε μελη αν δεν υπαρχει λογος.Αμα δω οτι καποιος συμβουλος εδιωξε μελος χωρις λογο,διωχνεται κι ο συμβουλος!!!

10)Να περνατε καλα και να διασκεδασετε :) !!!
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Η ομαδα εχει μονο 1 μελος(εμενα :P αλλα περιμενω κι εναν φιλο μου που ειναι 49 επιπεδο να μπει) και επισης εχω κανει 3 μαχες και τις εχω κερδισει ολες,κανω μαχες σε συμμοριες καθε μερα και οι πρωτοι 3 που θα μου στειλουν αιτημα στο GR5 να μπουν στην ομαδα μου θα γινουν συμβουλοι.Με λενε GreekPunch και ειμαι 57 επιπεδο(και αυριο 58 :D).


Spoiler




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες