Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Καθηστεριση παιχτων μετα απο αποχωρηση.


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
46 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Blackwolf gr1 gr2

Blackwolf gr1 gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • Ομάδα:Dark Empire
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:blackwoolf
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 09:17:58

Λοιπόν...  Τι θα κερδίσεις εσύ που είσαι αρχηγός σε μια ομάδα αν ο παίκτης σε εγκαταλείψει και πάρει ποινή???? Τίποτα!!! Αν είσαι καλός αρχηγός και έχεις και καλούς συμβούλους μπορείς να κρατήσεις τον βασικό κορμό παικτών της ομάδας σου και σιγά σιγά να ανεβαίνει η ομάδα σου και να προσελκύσεις καλύτερους παίκτες...Στέλνω καθημερινά αρκετά μηνύματα σε σοβαρούς παίκτες να έρθουν στην ομάδα μου και αρνούνται παρόλο που είναι σε πολύ πιο μικρές ομάδες. Τώρα βέβαια υπάρχουν πολλοί όπως λες που αλλάζουν ομάδες σαν πουκάμισα αλλά στο τέλος καταλήγουν να μην έχουν που να πάνε ή να διαγράφουν τους παίκτες τους ή να τους πουλάνε.. Δεν νομίζω να χρειάζεσαι τέτοιους παίκτες στην ομάδα σου??? 

Παλιότερα είχε προταθεί κάτι για συμβόλαια παικτών-ομάδας.. Αυτό μου άρεσε κάπως σαν ιδέα αλλά οι ποινές και τα συναφή δεν γίνετε να ισχύουν..  Αν θες κάνε μια αναζήτηση να δεις τι είχε προταθεί.

Ειχα δει το τοπικ με τα συμβολαια,αρκετα καλη ιδεα ειχα κανει  και λικε...ισως αντι για ποινη να υπαρχει κατι τετοιο...Δεν ξερω παντως πρεπει να σταματησει αυτο!


Only Gr1!!!
blackwoolf Dark Empire

#22 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 18:07:11

Παιδια ολα τα παιχνιδια πισω απο το κομματι ''διασκεδαση και ψηχαγωγια'' εχει και το κομματι μαθαινω κατι στην ζωη μου απο ολο αυτο.

Σιγουρα δεν πρεπει να εγκαταλειπουμε στην ζωη τα παντα για πλακα , πρεπει να αποκτουμε ομαδικη και οχι συμφεροντολογικη συμπεριφορα καθως και καθε αλλαγη μικρη η μεγαλη εχει και τις συνεπειες του .

Οταν ενας παιχτης εγκαταλειπει μια ομαδα με 24h πεναλτι ειναι εκτεθημενος να χασει τιμη ... φυσικα θα ειναι εις γνωση του και πιστευω θα την ξανακερδισει δεν τιθετε θεμα σε αυτο.

απο την αλλη πλευρα στο θεμα λειτουργιας τωρα. Ως παραδειγμα λεω το εξης ...!

ομαδα με 30 παιχτες ... και φευγει ενας μενει η ομαδα με 29 ...! κανω προσκληση σε εναν παιχτη απο αλλη ομαδα και δεχεται το αιτημα. αποδεσμευεται αυτοματα απο την παλια ομαδα η μενει ως οτου τελειωσει η τελευταια μαχη αποφασιζουν οι gm και δεσμευεται θεση στην νεα ομαδα οσπου να τελειωσει το πεναλτι και δεν μενει ο παιχτης χωρις ομαδα. πρεπει να υπαρξει μια διαδικασια παιδια που ειναι πιο ΣΟΒΑΡΗ απο αυτο που επικρατει τωρα , θα μου πειτε ρε πετολιλε θα ερθεις να μας πεις μετα απο τοσο καιρο λειτουργιας του herozero ( κατσε μην φαω warning παλι γιατι ειπα ως παραδειγμα τιτλο αλλου παιχνιδιου) πως να το τρεξουμε , ειναι γνωμη που εχω μοιραστει με ολη την ομαδα μου που απαρτηζετε απο παιδια που παιζουν αρκετα παιχνιδια και εχουν εμπειρια ετων επανω σε αυτα.

ΑΝ δεν συμβει αυτο τοτε θα συνεχιστει οι παιχτες ειδικα μικροτερες ηλικιες να φευγουν για πλακα ... ! OI GM ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΥΓΕΙΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ TOP 20....!!!

να γινει ενα poll παιδια αυτο προτεινω φιλικα και συμβουλευτικα , ζητηστε το και εσεις και ας αποφασισουν και οι gm οπως και να εχει...!


  • Αυτό αρέσει σε Blackwolf gr1 gr2 και Mastigo

#23 rogaas

rogaas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 142 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:KingDom Hearts
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:rogaas
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 18:19:53

Διάβασες τι έγραψα???? Γιατί η απάντηση σου δεν έχει καμμία σχέση με το δικό μου post?

Να σου πω ένα παράδειγμα??

Είμαι τοπ παίχτης.. δεν έχω χάσει ούτε ενέργεια ούτε προπόνηση.. και φεύγω από μία ομάδα για τους χ ψ λόγους! Τι θα κάνω ργώ μια μέρα χωρίς ομάδα?? Άσε που είναι και λόγοι στρατηγικής πολλές φορές κάποιος να βγει από την ομάδα για διάφορους λόγους!

Και αφού μιλάς και για άλλα παιχνίδια αλλά και για την ζωή... Πες μου ένα παράδειγμα που το μεγάλο ψάρι δεν τρώωει το μικρό..... Πάντα θα ευνοούνται οι λεφτάδες και οι δουλευταράδες!! Γιαυτό κοίταξε να κάνεις ομάδα και άσε τους περιπλανόμενους θίασους!!



#24 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 18:45:56

Γιατι δεν απαντησα σε εσενα rogaas και αυτο να γινει παλι τα μεγαλα ψαρια θα ευνοουντε φιλε μου και οσο για την ομαδα σε μια χαρα ομαδα ειμαι , παντος με το συστημα αυτο δυσκολευεις τα πραγματα για τις μεγαλες ομαδες μιας και τους χαλας την βολεμενη τακτικη τους ... ! ;) εχει δυο πλευρες η ιδεα μου η μια ειναι αποτροπη παικτων με αμεσες αποχωρησεις και το δευτερο σκελος ειναι να ξεβολεψουμε τα μεγαλα club...!


  • Αυτό αρέσει σε Blackwolf gr1 gr2 και Mastigo

#25 Blackwolf gr1 gr2

Blackwolf gr1 gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • Ομάδα:Dark Empire
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:blackwoolf
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 19:11:14

Διάβασες τι έγραψα???? Γιατί η απάντηση σου δεν έχει καμμία σχέση με το δικό μου post?

Να σου πω ένα παράδειγμα??

Είμαι τοπ παίχτης.. δεν έχω χάσει ούτε ενέργεια ούτε προπόνηση.. και φεύγω από μία ομάδα για τους χ ψ λόγους! Τι θα κάνω ργώ μια μέρα χωρίς ομάδα?? Άσε που είναι και λόγοι στρατηγικής πολλές φορές κάποιος να βγει από την ομάδα για διάφορους λόγους!

Και αφού μιλάς και για άλλα παιχνίδια αλλά και για την ζωή... Πες μου ένα παράδειγμα που το μεγάλο ψάρι δεν τρώωει το μικρό..... Πάντα θα ευνοούνται οι λεφτάδες και οι δουλευταράδες!! Γιαυτό κοίταξε να κάνεις ομάδα και άσε τους περιπλανόμενους θίασους!!

Οι ομαδες εχουν καταληξει να υπαρχουν μονο για τους λεφταδες θα πρεπει να αλλαξει αυτο και να ευννοηθουν οχι μονο αυτοι αλλα και οι εξυπνοι εσυ μαλλον εισαι αρνητικος γιατι εισαι σε τοπ ομαδα αρα δεν εχεις προβλημα....


Only Gr1!!!
blackwoolf Dark Empire

#26 rogaas

rogaas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 142 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:KingDom Hearts
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:rogaas
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 19:36:48

Ότι και να κάνετε οι ισχυροί θα είναι ΠΑΝΤΑ ισχυροί! Και οι έξυπνοι ευνοούνται.. πίστεψε με.. Και όσο για την ομάδα μου... Δεν ήταν τοπ... εγώ και οι συμπαίκτες μου την κάναμε τοπ!! όλες από την ίδια βάση ξεκινάνε οι ομάδες... Δηλαδη στην πραγματική ζωή, αν κάποιος φύγει απο μια δουλειά πρέπει να μείνει άνεργος για ένα διάστημα?? Δεν στέκει πουθενά αυτό που λέτε!

Και κάτι ακόμα... εγώ έχω φιλοδοξίες για το παιχνίδι και αναπτύσσω ραγδαία τον ήρωα μου και στην ομάδα μου δεν ασχολείται κανένας.. εγώ δεν πρέπει να φύγω και να πάω σε μια καλύτερη ομάδα που να μου προσφέρει αυτά που αξίζω....



#27 Blackwolf gr1 gr2

Blackwolf gr1 gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • Ομάδα:Dark Empire
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:blackwoolf
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 19:47:47

Γινατε τοπ γιατι ειχατε λεφτα! Για παραδειγμα σημερα  εφυγαν 5 ατομα απο την ομααδα αυριο θα χασουμε την επιθεση...Το θεωρεις σωστο ?


Only Gr1!!!
blackwoolf Dark Empire

#28 rogaas

rogaas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 142 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:KingDom Hearts
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:rogaas
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 20:04:25

Ε, αν δεν έχεις λεφτά πήγαινε σε τοπ ομάδες που έχουν και μην κάνεις ομάδα δικιά σου.. Απλά είναι τα πράγματα!!! Αλλά από ότι βλέπω είσαι venoms στο Gr2.. Δεν γίνεται να αναγκάσεις τον καλό παίκτη να μείνει σε μια ομάδα με 32% επέκταση.. Θα ψάξει να βρει κάτι καλύτερο.



#29 Blackwolf gr1 gr2

Blackwolf gr1 gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • Ομάδα:Dark Empire
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:blackwoolf
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 21:00:12

Να  που ερχεσαι στα λογια μου! Οποιος δεν εχει λεφτα δεν κανει ομαδα ατομα φευγουν απο ομαδες για να πανε σε καλυτερες  (σε επεκταση)...Δηλαδη αφου ρε φιλε εχεις σκοπο να μπεις σε μια τοπ ομαδα σε μια εβδομαδα τι ερχεσαι και με κοροιδευεις εμενα για 7 μερες ? Αρα γι'αυτους που θελουν  ομαδες  για 5 μερες θα πρεπει να υπαρξει ποινη!


  • Αυτό αρέσει στον/η ηφδγ
Only Gr1!!!
blackwoolf Dark Empire

#30 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούνιος 2014 - 21:21:58

Η ιδεα ΔΕΝ ειναι ΝΕΑ παιδια ειναι ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ και ΜΟΝΙΜΗ σε μεγαλα και πολυ γνωστα παιχνιδια online και βασικα το hz ειναι το πρωτο game που δεν εχει penalty σε αποχωρηση παιχτη οχι αν τον διωξουν απο την ομαδα αλλα αν αποχωρησει ...! εγω εχω δωσει 1103 ντονατς εως τωρα και επετε συνεχεια στην ομαδα μου για επεκτασεις, δεν καιγομαι γιατι θα γινω οπως παω ενας απο τους καλους παιχτες του GR-5 αλλα δεν σημενει πως το σωστο δεν θα το πω κιολας και αυτο που συμβαινει ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...!


  • Αυτό αρέσει σε Blackwolf gr1 gr2 και Mastigo

#31 Pante17

Pante17

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 24 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:poseidon1
Φήμη: 12

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 08:20:08

 

Σπαστικο ειναι γιατι εχω και εγω ομαδα σε αλλο gr οταν σε παρακαλανε να μπεις στην ομαδα και σου λενε εγω θα ειμαι για παντα μαζι σας σε αυτη την ομαδα και μετα την επομενη μερα το πρωι εχουν παει σε αλλη ομαδα

 



 

ο  tasosmaniak123 εχει απολυτο δικιο εχω και εγω μια ομαδα  στο gr3 (MrCaptain) οι παιχτες μπαινουν στην ομαδα σου μετα βρισκουν μια καλη ομαδα βγαινουν απο την δικια σου μετα κανουν ετημα στην αλλη ομαδα αλλα αμα η αλλη ομαδα δεν τους  δεχτει μετα σου λενε συγνωμη που βγηκα απο την ομαδα καταλαθος το εκανα βαλεμε παλι (συχνο φαινομενο) :angry:

 

 

 

Spoiler



#32 tasosmaniak123

tasosmaniak123

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 64 μηνύματα
  • Ομάδα:Louin
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:tasosmaniak123
Φήμη: 45

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 08:23:58

 

 

ο  tasosmaniak123 εχει απολυτο δικιο εχω και εγω μια ομαδα  στο gr3 (MrCaptain) οι παιχτες μπαινουν στην ομαδα σου μετα βρισκουν μια καλη ομαδα βγαινουν απο την δικια σου μετα κανουν ετημα στην αλλη ομαδα αλλα αμα η αλλη ομαδα δεν τους  δεχτει μετα σου λενε συγνωμη που βγηκα απο την ομαδα καταλαθος το εκανα βαλεμε παλι (συχνο φαινομενο) :angry:

 

 

 

Spoiler

 

εμενα μου εχει τυχη κιολας ατομο να μπει στην ομαδα και να βγει 4 φορες λοιπον εδειχνα υπομονη και συγχωρεση μα τωρα τελος δεν αντεχεται αλλο!!!



#33 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 08:58:32

καλα... αυτο που λενε "βγηκα καταλαθος, ξαναβαλε με"

πολυ μου αρεσει..


  • Αυτό αρέσει στον/η kristin1, kellipop, Blackwolf gr1 gr2 και σε 2 άλλους

#34 rogaas

rogaas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 142 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:KingDom Hearts
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:rogaas
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 09:24:28

Γιατί, έτσι γίνεται παντού. Δεν πάρω να πάρω εγώ παίκτη στην ομάδα μου που είναι 80 και 100 λέβελ... Εκτός αν τον ξέρω.. Αλλιώς θα ξεκινήσει και θα ανεβαίνει σκαλοπάτια ο καλός παίκτης μέχρι να βρει τον τελικό του σταθμό. Φροντίστε να κάνετε την ομάδα σας να είναι ο τελικός σταθμός ενός καλού παίκτη. Φαντάζομαι οτί συνομιλώ με καλούς παίκτες και όχι κάποιους που παίζουν 2 ώρες την ημέρα...



#35 Blackwolf gr1 gr2

Blackwolf gr1 gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • Ομάδα:Dark Empire
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:blackwoolf
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 09:30:17

Καποιοι δεν εχουν τελικο σταθμο απ'οτι φαινεται.....Ο καλος παιχτης δεν κρινεται απο τις ωρες που παιζει...


Only Gr1!!!
blackwoolf Dark Empire

#36 rogaas

rogaas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 142 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:KingDom Hearts
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:rogaas
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 09:31:38

Απο αυτό κρίνεται και από τον τρόπο που παίζει..



#37 Blackwolf gr1 gr2

Blackwolf gr1 gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • Ομάδα:Dark Empire
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:blackwoolf
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούνιος 2014 - 09:34:51

Κρινεται απο το αποτελεσμα των ωρων που παιζει...Δηλαδη εγω μπορει να παιζω 10 ωρες και να ειμαι πιο αμπαλος απο εσενα που παιζεις 2. Σταματω ομως εδω γιατι βγαινουμε οφφ


Only Gr1!!!
blackwoolf Dark Empire

#38 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2014 - 14:24:17

Παιδια ολα τα παιχνιδια πισω απο το κομματι ''διασκεδαση και ψηχαγωγια'' εχει και το κομματι μαθαινω κατι στην ζωη μου απο ολο αυτο.

Σιγουρα δεν πρεπει να εγκαταλειπουμε στην ζωη τα παντα για πλακα , πρεπει να αποκτουμε ομαδικη και οχι συμφεροντολογικη συμπεριφορα καθως και καθε αλλαγη μικρη η μεγαλη εχει και τις συνεπειες του .

Οταν ενας παιχτης εγκαταλειπει μια ομαδα με 24h πεναλτι ειναι εκτεθημενος να χασει τιμη ... φυσικα θα ειναι εις γνωση του και πιστευω θα την ξανακερδισει δεν τιθετε θεμα σε αυτο.

απο την αλλη πλευρα στο θεμα λειτουργιας τωρα. Ως παραδειγμα λεω το εξης ...!

ομαδα με 30 παιχτες ... και φευγει ενας μενει η ομαδα με 29 ...! κανω προσκληση σε εναν παιχτη απο αλλη ομαδα και δεχεται το αιτημα. αποδεσμευεται αυτοματα απο την παλια ομαδα η μενει ως οτου τελειωσει η τελευταια μαχη αποφασιζουν οι gm και δεσμευεται θεση στην νεα ομαδα οσπου να τελειωσει το πεναλτι και δεν μενει ο παιχτης χωρις ομαδα. πρεπει να υπαρξει μια διαδικασια παιδια που ειναι πιο ΣΟΒΑΡΗ απο αυτο που επικρατει τωρα , θα μου πειτε ρε πετολιλε θα ερθεις να μας πεις μετα απο τοσο καιρο λειτουργιας του herozero ( κατσε μην φαω warning παλι γιατι ειπα ως παραδειγμα τιτλο αλλου παιχνιδιου) πως να το τρεξουμε , ειναι γνωμη που εχω μοιραστει με ολη την ομαδα μου που απαρτηζετε απο παιδια που παιζουν αρκετα παιχνιδια και εχουν εμπειρια ετων επανω σε αυτα.

ΑΝ δεν συμβει αυτο τοτε θα συνεχιστει οι παιχτες ειδικα μικροτερες ηλικιες να φευγουν για πλακα ... ! OI GM ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΥΓΕΙΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ TOP 20....!!!

να γινει ενα poll παιδια αυτο προτεινω φιλικα και συμβουλευτικα , ζητηστε το και εσεις και ας αποφασισουν και οι gm οπως και να εχει...!

 

Δεν υπάρχει αυτό πίσω απ' τα παιχνίδια. Τα παιχνίδια είναι απλά για διασκέδαση. Σκέψου το δηλαδή στην αληθινή ζωή : Φεύγεις από εκεί που δούλευες για να πας κάπου καλύτερα. Πρέπει να περιμένεις 1 μέρα για να σου δώσουν το γραφείο σου και να σε ξεναγήσουν ;  


"Do More Of What Makes You Happy !"


#39 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2014 - 15:18:28

Δεν υπάρχει αυτό πίσω απ' τα παιχνίδια. Τα παιχνίδια είναι απλά για διασκέδαση. Σκέψου το δηλαδή στην αληθινή ζωή : Φεύγεις από εκεί που δούλευες για να πας κάπου καλύτερα. Πρέπει να περιμένεις 1 μέρα για να σου δώσουν το γραφείο σου και να σε ξεναγήσουν ;  

αφου θελεις να μιλησουμε για αληθινη ζωη...

αμα φυγεις απο εκει που δουλευεις τους εχεις ενημερωσει 1 μηνα πριν οτι θα φυγεις...

ειναι πιο ηθικό ετσι... ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η tasosmaniak123

#40 doomlord

doomlord

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • Ομάδα:BRAINY MONKEYS
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:NoMiZwPwSEiDaEnaGaTouLi
Φήμη: 21

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούλιος 2014 - 02:38:43

Άμα σώνει και καλά έπρεπε ένας παίχτης να πάρει κάποια ποινή επειδή έφυγε από μια ομάδα για να πάει σε άλλη είναι -% στα στατιστικά του πχ -5% (2000χ5/100=-100 στατιστικά ώστε να υπάρχει κάποιο νόημα στην ποινή.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες