Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

κολπο


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
60 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 13:20:34

Ο Deathcab εχει δικιο,εξαλου αν περνας κατορθωματα με ποντους δεξιωτητων η προπονηση ειναι αχρηστη.Χθες περασα 20 τετοια κατορθωματα και πηγα την διαισθηση μου απο 956 σε 1011!
  • Αυτό αρέσει στον/η kouklitsa3

#22 REAL2

REAL2

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 66 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαTop 10
  • Ομάδα:Valhalla
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:Real2
Φήμη: 163

Δημοσιεύτηκε 04 Σεπτέμβριος 2015 - 22:38:43

Ο Deathcab εχει δικιο,εξαλου αν περνας κατορθωματα με ποντους δεξιωτητων η προπονηση ειναι αχρηστη.Χθες περασα 20 τετοια κατορθωματα και πηγα την διαισθηση μου απο 956 σε 1011!

Πηγαινε 250 + επιπεδο και θα δεις καθε ποτε παιρνεις δωρεαν ποντους δεξιωτητων και ποσα κερματα θελεις για ενα Skills 


Valhalla


#23 kouklitsa3

kouklitsa3

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 42 μηνύματα
  • Ομάδα:Animatronics
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:amazongirl
Φήμη: 64

Δημοσιεύτηκε 05 Σεπτέμβριος 2015 - 09:44:07

Παιδια ο καθενας εχει την δικη του αποψη.Αλλος θεωρει οτι πιο σημαντικο ειναι να ανεβαινεις lvl.Αλλος θεωρει οτι πιο σημαντικο ειναι να γινεσαι πιο δυνατος.Εγω πιστευω οτι και τα δυο ειναι εξισου σημαντικα οποτε συμφωνω με την ιδεα αυτου που την προτεινε.

 

 

Like αμα σας αρεσει...


  • Αυτό αρέσει στον/η chrislol

#24 criminal87

criminal87

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:criminal87
Φήμη: 53

Δημοσιεύτηκε 11 Σεπτέμβριος 2015 - 17:18:51

ε τοτε ας ερθει να με νικησει στα λεβελ μου που ειναι χωρις προπονησεις.....ουτε μια στο εκατομμυριο....ειμαι 306 επιπεδο και ειμαι πολυ καλυτερος απο πολλα λεβελ και μικροτερα και μεγαλυτερα


  • Αυτό αρέσει σε Αλέξανδρος, hero333 και giann657

#25 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 11 Σεπτέμβριος 2015 - 19:54:26

Όπως ανέφερε σωστά ο criminal87 , διαλέγετε λάθος στρατηγική για τον παίκτη σας και δε λειτουργείτε σωστά. Το παιχνίδι παίζεται με στρατηγική και σκέψη, δε μπορείς να διαλέξεις εσύ ότι σου αρέσει.

 

Για να αναπτύξεις τον παίκτη σου και να παίξεις σωστά, θα πρέπει να ακούς τους μεγαλύτερούς σου, είτε μέλος της ομάδας σου είτε φίλος από άλλη ομάδα.

 

Παίκτης που προτειμά περισσότερο τις αποστολές, και είναι πρώτη φορά που το ακούω, δε θα προκόψει σε αυτό το παιχνίδι...

Κάποτε θα βρεθείς κι εσύ από τους πρώτους παίκτες (έτσι νομίζω δηλαδή) , και θα είσαι με τα θηρία. Πραγματικά, πιστεύεις πως οι προπονήσεις σου κάνουν κακό; Σε αποδυναμώνουν;

 

Οι συμβουλές και παρενέσεις μας δεν εχουν σκοπό να σας μειώσουν ή να το παίξουμε έξυπνοι αλλα να σας βοηθήσουμε.Θα πρέπει να μαθετε πριν κανετε ή πειτε οτιδήποτε, πάντα να περιμένετε λίγο και να το σκέφτεστε.

 

Καλή συνέχεια !


  • Αυτό αρέσει σε criminal87 και E3Xeth

#26 διονυσαρας

διονυσαρας

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 24 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστο σπιτι μου
  • Ομάδα:REVENGE
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:θρυλοσhleias
Φήμη: 35

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2015 - 08:02:55

εγω οταν ημουν μικρο λβλ  βαριομουν τις προπονησεις,ομως οταν τις κανεις και βλεπεις τον ηρωα σου να βελτιωνεται τοτε αλλαζεις γνωμη.καλυτερα θα ηταν να σεβεσαι τους αλλους  παιχτες που σου λενε την σωστη τακτικη και να προσπαθησεις να την εφαρμοσεις.φυσικα ειναι δικαιωμα σου να κανεις οτι θες αν και ειναι και τα δυο σημαντικα(ενεργεια,προπονησεις)

στο μελλον που  θα κανεις τις προπονησεις θα λες μου τα ελεγαν αλλα εγω δεν τους ακουγα.κανε οτι θες...

 καλη συνεχεια!!!!! ;)



#27 διονυσαρας

διονυσαρας

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 24 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστο σπιτι μου
  • Ομάδα:REVENGE
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:θρυλοσhleias
Φήμη: 35

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2015 - 08:06:02

παιδια συγνωμη αυτο πηγαινε αλλου



#28 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2015 - 12:25:09

Όπως ανέφερε σωστά ο criminal87 , διαλέγετε λάθος στρατηγική για τον παίκτη σας και δε λειτουργείτε σωστά. Το παιχνίδι παίζεται με στρατηγική και σκέψη, δε μπορείς να διαλέξεις εσύ ότι σου αρέσει.

Για να αναπτύξεις τον παίκτη σου και να παίξεις σωστά, θα πρέπει να ακούς τους μεγαλύτερούς σου, είτε μέλος της ομάδας σου είτε φίλος από άλλη ομάδα.

Παίκτης που προτειμά περισσότερο τις αποστολές, και είναι πρώτη φορά που το ακούω, δε θα προκόψει σε αυτό το παιχνίδι...
Κάποτε θα βρεθείς κι εσύ από τους πρώτους παίκτες (έτσι νομίζω δηλαδή) , και θα είσαι με τα θηρία. Πραγματικά, πιστεύεις πως οι προπονήσεις σου κάνουν κακό; Σε αποδυναμώνουν;

Οι συμβουλές και παρενέσεις μας δεν εχουν σκοπό να σας μειώσουν ή να το παίξουμε έξυπνοι αλλα να σας βοηθήσουμε.Θα πρέπει να μαθετε πριν κανετε ή πειτε οτιδήποτε, πάντα να περιμένετε λίγο και να το σκέφτεστε.

Καλή συνέχεια !

Αγαπητε Γιαννη,δεν θεωρω αχρηστες τις προπονησεις.Αλλα αν το σκεφτεις μου εχει τυχει πολλες φορες ο ΕΝΑΣ,για να το τονισω,ποντος δεξιοτητων μου εχει δωσει οσους ακριβως ή και περισσοτερους ποντους απο 6 προπονησεις.Σπανια πλεον ακομα και αγοραστος να ειναι ο ποντος θα παρω κατω απο +2 ή +3 στις δεξιοτητες.Σκεψου λοιπον πως οπως ειπα περασα τοσες αποστολες με ποντους,εγω ανεφερα το χαρακτηριστικο που εβαλα τους μισους ποντους που κερδισα.Σκεψου για ποσους ποντους μιλαμε.Συν πως περναω τουλαχιστον 2-3 επιπεδα την εβδομαδα.Ακομα και να παρατησω τις αποστολες εχω δυο ατομα που αν τους επιτεθω θα τους νικησω.Ο ενας με 284 επιπεδο μου δινει 1900 κερματα καθε φορα που νικαω οποτε και να μην περναω επιπεδο θα μπορω να αγορασω ποντους χωρια το να πουλαω αχρηστα αντικειμενα ή να νικαω ειδικες αποστολες και την εργασια.
Οσο για τις προπονησεις οταν ημουν μικροτερο λεβελ εκανα τοσες που πια δεν με συμφερουν ουτε για το χρονο,το κοπο και τα λεφτα που χανω οταν τις κανω.Στο μελλον ισως ξανασχοληθω με τις προπονησεις αλλα τωρα μου ειναι αχρηστες.

#29 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2015 - 22:08:45

Όπως ανέφερε σωστά ο criminal87 , διαλέγετε λάθος στρατηγική για τον παίκτη σας και δε λειτουργείτε σωστά. Το παιχνίδι παίζεται με στρατηγική και σκέψη, δε μπορείς να διαλέξεις εσύ ότι σου αρέσει.
Για να αναπτύξεις τον παίκτη σου και να παίξεις σωστά, θα πρέπει να ακούς τους μεγαλύτερούς σου, είτε μέλος της ομάδας σου είτε φίλος από άλλη ομάδα.
Παίκτης που προτειμά περισσότερο τις αποστολές, και είναι πρώτη φορά που το ακούω, δε θα προκόψει σε αυτό το παιχνίδι...
Κάποτε θα βρεθείς κι εσύ από τους πρώτους παίκτες (έτσι νομίζω δηλαδή) , και θα είσαι με τα θηρία. Πραγματικά, πιστεύεις πως οι προπονήσεις σου κάνουν κακό; Σε αποδυναμώνουν;
Οι συμβουλές και παρενέσεις μας δεν εχουν σκοπό να σας μειώσουν ή να το παίξουμε έξυπνοι αλλα να σας βοηθήσουμε.Θα πρέπει να μαθετε πριν κανετε ή πειτε οτιδήποτε, πάντα να περιμένετε λίγο και να το σκέφτεστε.
Καλή συνέχεια !
Αγαπητε Γιαννη,δεν θεωρω αχρηστες τις προπονησεις.Αλλα αν το σκεφτεις μου εχει τυχει πολλες φορες ο ΕΝΑΣ,για να το τονισω,ποντος δεξιοτητων μου εχει δωσει οσους ακριβως ή και περισσοτερους ποντους απο 6 προπονησεις.Σπανια πλεον ακομα και αγοραστος να ειναι ο ποντος θα παρω κατω απο +2 ή +3 στις δεξιοτητες.Σκεψου λοιπον πως οπως ειπα περασα τοσες αποστολες με ποντους,εγω ανεφερα το χαρακτηριστικο που εβαλα τους μισους ποντους που κερδισα.Σκεψου για ποσους ποντους μιλαμε.Συν πως περναω τουλαχιστον 2-3 επιπεδα την εβδομαδα.Ακομα και να παρατησω τις αποστολες εχω δυο ατομα που αν τους επιτεθω θα τους νικησω.Ο ενας με 284 επιπεδο μου δινει 1900 κερματα καθε φορα που νικαω οποτε και να μην περναω επιπεδο θα μπορω να αγορασω ποντους χωρια το να πουλαω αχρηστα αντικειμενα ή να νικαω ειδικες αποστολες και την εργασια.
Οσο για τις προπονησεις οταν ημουν μικροτερο λεβελ εκανα τοσες που πια δεν με συμφερουν ουτε για το χρονο,το κοπο και τα λεφτα που χανω οταν τις κανω.Στο μελλον ισως ξανασχοληθω με τις προπονησεις αλλα τωρα μου ειναι αχρηστες.

Δίκαιο έχεις. Μην ξανακάνεις προπονήσεις.Άχρηστες είναι.

#30 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 14 Σεπτέμβριος 2015 - 09:29:58

Αγαπητε Γιαννη,δεν θεωρω αχρηστες τις προπονησεις.Αλλα αν το σκεφτεις μου εχει τυχει πολλες φορες ο ΕΝΑΣ,για να το τονισω,ποντος δεξιοτητων μου εχει δωσει οσους ακριβως ή και περισσοτερους ποντους απο 6 προπονησεις.Σπανια πλεον ακομα και αγοραστος να ειναι ο ποντος θα παρω κατω απο +2 ή +3 στις δεξιοτητες.Σκεψου λοιπον πως οπως ειπα περασα τοσες αποστολες με ποντους,εγω ανεφερα το χαρακτηριστικο που εβαλα τους μισους ποντους που κερδισα.Σκεψου για ποσους ποντους μιλαμε.Συν πως περναω τουλαχιστον 2-3 επιπεδα την εβδομαδα.Ακομα και να παρατησω τις αποστολες εχω δυο ατομα που αν τους επιτεθω θα τους νικησω.Ο ενας με 284 επιπεδο μου δινει 1900 κερματα καθε φορα που νικαω οποτε και να μην περναω επιπεδο θα μπορω να αγορασω ποντους χωρια το να πουλαω αχρηστα αντικειμενα ή να νικαω ειδικες αποστολες και την εργασια.
Οσο για τις προπονησεις οταν ημουν μικροτερο λεβελ εκανα τοσες που πια δεν με συμφερουν ουτε για το χρονο,το κοπο και τα λεφτα που χανω οταν τις κανω.Στο μελλον ισως ξανασχοληθω με τις προπονησεις αλλα τωρα μου ειναι αχρηστες.

 

Χαίρεται chrislol,

 

απο την αναφορά που κάνατε παραπάνω αντιλαμβάνομαι οτι έχετε μπερδέψει κάποια πράγματα σχετικά με το πως λειτουργεί το παιχνίδι. Αυτό που αναφέρετε ως τύχη, δεν είναι σε καμία περίπτωση τύχη, αλλά η αύξηση που προσφέρει το ενισχυτικό δεξιοτήτων σας και η επέκταση των εγκαταστάσεων της ομάδας σας. Το παιχνίδι δεν σας προσφέρει έξτρα μονάδες δεξιοτήτων όταν αγοράζετε μια νέα δεξιότητα.



#31 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 14 Σεπτέμβριος 2015 - 12:40:17

Α,σορρυ για αυτο.Παντως δεν εχω παρει κατω απο δυο ποντους.

#32 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 14 Σεπτέμβριος 2015 - 13:29:06

Ο Deathcab εχει δικιο,εξαλου αν περνας κατορθωματα με ποντους δεξιωτητων η προπονηση ειναι αχρηστη.Χθες περασα 20 τετοια κατορθωματα και πηγα την διαισθηση μου απο 956 σε 1011!

 

Μην το βλέπεις τώρα. Σκέψου αργότερα που θα κάνεις 3-4 μέρες να ανέβεις ένα level, που θα στοιχίζει 300.000 κέρματα το +1 σε κάθε skill σου και τα κέρδη από τα κατορθώματα θα τα έχεις εξαντλήσει. Ακόμα και τότε οι προπονήσεις θα σου δίνουν +5 σε βασικό skill κάθε μέρα. Πολύ σημαντικό!


  • Αυτό αρέσει στον/η hero333, Killfan7, REAL2 και σε άλλον ένα

#33 fatdevil

fatdevil

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 89 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGR3
  • Ομάδα:AEK
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:fatdevil
Φήμη: 190

Δημοσιεύτηκε 14 Σεπτέμβριος 2015 - 13:53:07

Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτυτερα.

Καπου εκει θα καταληξει το ολο θεμα και μην κουραζετε τα δαχτυλα σας αλλο.


Spoiler

#34 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 14 Σεπτέμβριος 2015 - 14:13:50

Ανεφερα πως θα το ξαναρχησω και το εκανα ηδη αλλα οχι να κανω προπονηση καθε μερα.Μια στο τοσο αλλα ολη τη μπαρα.

#35 seτha123

seτha123

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 213 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΞανθη
  • Ομάδα:SpeeDPower
  • Ήρωας:ΧαρουμενηΦατσουλα
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2015 - 16:20:40

Πρώτα προπονήσεις και μετά αποστολές!


  • Αυτό αρέσει στον/η windowsdestroyer1

Names: Setha123,ΨαραΣ, Χαρουμενηφατσουλα :)

Pc Specs: I5 6500+ Asus rx470 4gb Oc editioin, 8gb ram g.skill 2400mhz, msi night elf,toshiba hdd 320gb, vs550 ;) 

 

 


#36 chrislol

chrislol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 158 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρητη
  • Ομάδα:World Heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:hercules3
Φήμη: 89

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2015 - 20:14:38

Κατσε να περασω επιπεδα και θα κανω και αλλες.

#37 seτha123

seτha123

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 213 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΞανθη
  • Ομάδα:SpeeDPower
  • Ήρωας:ΧαρουμενηΦατσουλα
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 30 Σεπτέμβριος 2015 - 13:03:55

Πρέπει να τις κάνεις καθημερινός...


Names: Setha123,ΨαραΣ, Χαρουμενηφατσουλα :)

Pc Specs: I5 6500+ Asus rx470 4gb Oc editioin, 8gb ram g.skill 2400mhz, msi night elf,toshiba hdd 320gb, vs550 ;) 

 

 


#38 E3Xeth

E3Xeth

    Παρατηρητής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 25 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαMars τώρα που βρήκαν και νερό
  • Ομάδα:S10
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 14

Δημοσιεύτηκε 30 Σεπτέμβριος 2015 - 16:49:11

Δίνεται λάθος παραδείγματα και συμβούλες στο ποιός είναι ο σωστός τρόπος ανάπτυξης εσείς που λέτε όχι στις προπονήσεις...,σε αυτούς που είναι καίνουργιοι οι τώρα πρόσφατα έχουν ενταχθεί στο παιχνίδι αυτά που λένε οι περισσότεροι φίλοι μας από επάνω ότι οι προπονήσεις είναι ότι πιο σημαντικό που υπάρχει στο παιχνίδι είναι απολύτως σωστό και ότι πιο σημαντικό πρώτα ξεκινάμε με τις προπονήσεις και μετά με τις αποστολές...,μπορεί να έχετε λίγες προπονήσεις και να λέτε έλα μωρέ σε τι θα βοηθήσουν το παίχτη μου αυτές οι λίγες προπονήσεις και όμως μπορεί να φαίνονται λίγες αλλά κάθε μέρα να κάνεις προπονήσεις θα δείς μεγαλή διαφορά στον παίχτη σου,από τη ένας που δεν κάνει προπονήσεις γιατί μπορεί εσύ να είσαι 280λβ και ο άλλος να είναι 230λβ ή πιο κάτω και να σε νικάει μόνο και μόνο από τα σκιλλς του επειδή κάνει προπονήσεις,ενώ εσείς οι άλλοι που δεν προτιμάτε τις προπονήσεις θα πέφτετε σαν τα μαρούλια !!!  (lol)

Φιλικά πάντα αλλά να ακούτε τους πιο έμπειρους παίχτες κάτι ξέρουν(εγώ δεν ανήκω στους έμπειρους πληροφοριακά για να μην λέτε μετά !!!)


Επεξεργάστηκε από E3Xeth, 30 Σεπτέμβριος 2015 - 16:49:45.

  • Αυτό αρέσει στον/η yyyyy00

#39 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 30 Σεπτέμβριος 2015 - 17:00:28

Δίνεται λάθος παραδείγματα και συμβούλες στο ποιός είναι ο σωστός τρόπος ανάπτυξης εσείς που λέτε όχι στις προπονήσεις...,σε αυτούς που είναι καίνουργιοι οι τώρα πρόσφατα έχουν ενταχθεί στο παιχνίδι αυτά που λένε οι περισσότεροι φίλοι μας από επάνω ότι οι προπονήσεις είναι ότι πιο σημαντικό που υπάρχει στο παιχνίδι είναι απολύτως σωστό και ότι πιο σημαντικό πρώτα ξεκινάμε με τις προπονήσεις και μετά με τις αποστολές...,μπορεί να έχετε λίγες προπονήσεις και να λέτε έλα μωρέ σε τι θα βοηθήσουν το παίχτη μου αυτές οι λίγες προπονήσεις και όμως μπορεί να φαίνονται λίγες αλλά κάθε μέρα να κάνεις προπονήσεις θα δείς μεγαλή διαφορά στον παίχτη σου,από τη ένας που δεν κάνει προπονήσεις γιατί μπορεί εσύ να είσαι 280λβ και ο άλλος να είναι 230λβ ή πιο κάτω και να σε νικάει μόνο και μόνο από τα σκιλλς του επειδή κάνει προπονήσεις,ενώ εσείς οι άλλοι που δεν προτιμάτε τις προπονήσεις θα πέφτετε σαν τα μαρούλια !!! (lol)
Φιλικά πάντα αλλά να ακούτε τους πιο έμπειρους παίχτες κάτι ξέρουν(εγώ δεν ανήκω στους έμπειρους πληροφοριακά για να μην λέτε μετά !!!)


Πες τα και βαριέμαι να τα λέω και εγώ… Να είναι σαν κάτι μικρά παιδάκια ρε αδερφέ, να έχουν το πείσμα τους και να επιμένουν στη λάθος άποψή τους από εγωισμό ακόμη και όταν αποδεικνύεται το αντίθετο!
  • Αυτό αρέσει στον/η E3Xeth

#40 fatdevil

fatdevil

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 89 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGR3
  • Ομάδα:AEK
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:fatdevil
Φήμη: 190

Δημοσιεύτηκε 01 Οκτώβριος 2015 - 08:51:38

Το κολπο που είναι;.


Spoiler




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες