Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εισήγηση για τρόπαια - κερδισμένη τιμή


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
23 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 sosimple2cu

sosimple2cu

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
  • Ομάδα:ΑΚΛΟΝΗΤΟΙ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:sosimple2cu
Φήμη: 46

Δημοσιεύτηκε 20 Σεπτέμβριος 2014 - 12:51:20

Έχω και γω με τη σειρά μου να κάνω μία πρόταση σχετικά με τα τρόπαια.
Όποια ομάδα έχει ξεκλειδώσει και τα 5 τρόπαια και έχει στην κατοχή της 4 να μπορεί να κλειδώνει το 5ο τρόπαιο αν το επιθυμεί με αντάλλαγμα ένα εύλογο αριθμό donuts.
Νομίζω ότι θα ήταν το πιο δίκαιο.
Ευχαριστώ

 

(Υ.Γ. 1 για μένα εύλογος αριθμός donuts είναι πάνω από 1000 )

 

(Υ.Γ. 2 θα μπορούσα να στείλω την ίδια πρόταση και στους ιδρυτές του παιχνιδιού ? και αν ναι σε ποιό email και σε τη γλώσσα??)


  • Αυτό αρέσει στον/η Sh3p47, fatdevil, Stathobot και σε 4 άλλους

#22 rogaas

rogaas

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 142 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:KingDom Hearts
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:rogaas
Φήμη: 187

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2014 - 00:13:52

Εγώ φίλε συναγωνιστή τομαζο θυμάμαι μια ομάδα στον gr3 εν ονόματι nights watch να έχει στην κατοχή της πέντε τρόπαια προπόνησης επί πολλούς μήνες χωρίς καμία ομάδα να μπορεί να τους νικήσει ακόμη και με τρόπαιο λιγότερο.
Έχω την αίσθηση πως όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...για να διασκεδάζουμε τις εντυπώσεις.
Κατά τα άλλα...τόμπολα.


Καλή συνέχεια εύχομαι στο παιχνίδι που περήφανα έχετε επιλέξει να παίζετ

Και πώς μπορεί κάποιος να συγκρίνει εκείνη την ομάδα που είχαν οι nights watch (είχα την τύχη να είμαι μέλος της στην περίοδο που λες) τότε???? Και είχαμε φτάσει και σε σημείο να μην χάνουμε από κανέναν και με -2 τρόπαια αλλά ήταν μαζεμένοι όλοι οι τοπ παίκτες στην ίδια ομάδα με ελάχιστες εξαιρέσεις... Αλλά δεν κράτησε και θα μπορούσε να κρατήσει για περισσότερο σε έναν ανταγωνιστικό σέρβερ... γιατί κακά τα ψέμματα ο σέρβερ έγινε ενδιαφέρον και ανταγωνιστικός μετά την διάλυση της υπερομάδας!! 



#23 Stathobot

Stathobot

    Ονειροπόλος

  • Banned
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα.Πού αλλού;!
  • Ομάδα:XTAPODIA
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Stathobot
Φήμη: 55

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2014 - 07:00:11

Εγώ λέω να μην αλλάξει ΤΙΠΟΤΑ....Τι να κάνουμε Τομάζο,έτσι είναι οι μεγάλες ομάδες....Όλο τρόπαια παίρνουν.Μπορείς να πεις σε μια ομάδα να σας κάνει επίθεση για να χάσετε το τρόπαιο και να μην χάνετε στις μάχες..Εγώ δεν θέλω να αλλάξει τίποτα...Το έχουμε γελοιοποιήσει το θέμα....Σε λίγο θα βγει και update που θα μπορείς να παίρνεις τα ντόνατς και τα χρήματα της ομάδας...


  • Αυτό αρέσει στον/η Flyman

#24 sosimple2cu

sosimple2cu

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
  • Ομάδα:ΑΚΛΟΝΗΤΟΙ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:sosimple2cu
Φήμη: 46

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2014 - 18:52:17

Εγώ λέω να μην αλλάξει ΤΙΠΟΤΑ....Τι να κάνουμε Τομάζο,έτσι είναι οι μεγάλες ομάδες....Όλο τρόπαια παίρνουν.Μπορείς να πεις σε μια ομάδα να σας κάνει επίθεση για να χάσετε το τρόπαιο και να μην χάνετε στις μάχες..Εγώ δεν θέλω να αλλάξει τίποτα...Το έχουμε γελοιοποιήσει το θέμα....Σε λίγο θα βγει και update που θα μπορείς να παίρνεις τα ντόνατς και τα χρήματα της ομάδας...

Και λίγος ανταγωνισμός δεν θα έκανε κακό σε κανέναν άλλωστε παιχνίδι είναι


  • Αυτό αρέσει στον/η olinac2




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες