Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

chat wall ban report


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
41 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 11:56:48

Ακριβος σιμο !

Απλα ενα printscreen το οποιο μπορει να διασταυρωθει απο το support ειτε εσταλη με εμεσους η αμεσους τροπους κατασκοπους και οτι αλλο αναφερθηκε προηγουμενος και προσβαλει εσενα εμενα δεν ειναι πλαστο .

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ Η ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ.

Η θα κανουμε ανταλλαγη απο εδω και περα με print και θα γινεται Σικαγο , γιατι πλεων απο την στιγμη που δεν τιμωρειτε το πριντ απο το τσατ ομαδας , θα βαζεις ευκολα εναν παιχτη σου να στελνει στην αντιπαλη ομαδα που απευθηνεσαι ενα πριντ και θα λες ολα τα κακα σχολια που πιστευεις για αυτον ..... βρυσιες κοροιδιες απειλες..

θα τα λαμβανει η αντιπαλη ομαδα και ουτε γατα ουτε ζημια ....

Γιατι εσυ εισαι ο simos και το πριντ εχει αλλα ονοματα μεσα ... Αρα βρηκαμε παραθυρο για τον κανονισμο 7.2  ??

Χωρης Καν να φαμε μπαν ? Οι αντιπαλοι μολης το παρουν θα αρχισουν τα γαλλικα μεσα στο τσατ και αυτοι και θα κανουν report τον καθε πετολιλο η σιμο .... και Μαντεψε ... ? Ακυρο πανηγηρικο..... !

 

Για αυτο λεω  για αυτη την προταση γιατι αν ΔΕΝ τιμωρειτε ο πρωτος που θα απανταει και το λεω ανοιχτα χωρις ντροπη θα ειμαι εγω και χωρις παρεξηγηση το συστημα εδω μπαζει...

 

Και αυτο περι αλλων σκοπων να γνωριζεις φιλε μου πως στους κανονες του παιχνιδιου ειμαστε ολοι ισοι που σημενει πως ουτε εγω θα εχω ασυλο στην ομαδα μου αν αρχισω τα γαλλικα και θα μπορω να πω Μαγκες κομμενα τα ΒΑΡΙΑ ( μαναδες , θεοι , απειλες ) ... Αν θελω να αρχισω τα γαλλικα  υπαρχει το privete msg στο chat για να μοιραστεις τον θυμο σου και την παστιλια για τον πονο του αλλου... ΑΦΟΒΑ !



#22 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 12:08:09

Το τσατ της ομάδας δεν χαρακτηρίζεται άσυλο. Όπως ήδη αναφέρθηκε, έχεις δικαίωμα να καταγγείλει κάποιον μόνο αν σε προσβάλλει ΑΜΕΣΑ, δηλαδή μέσω περιγραφής ή μηνύματος. Όσο για το τι είπε κάποιο μέλος μιας άλλης ομάδας, δεν σε αφορά, και ακόμα και αν κακολογεί εσένα, δεν θα μπορούσες να το γνωρίζεις.

#23 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 12:19:18

Για την πατεντα δεν σε ειδα φιλε μου να λες κατι , μην κοιτας το δεντρο κοιτα το δασος λιγο ... !



#24 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 12:34:13

Θα ήταν καλό να μην κάνεις προσωπικές αναφορές. Και όπως έχω ήδη πει, ακόμα και αν σε βρίζει κάποιος σε μια άλλη ομάδα, δεν θα μπορούσες να το ξέρεις. Και η "υποτιθέμενη πατέντα" που αναφέρεις, δεν ωφελεί σε τίποτα. Αντί λοιπόν να νευριάζουμε με τέτοια άτομα, καλύτερο είναι να τα αγνοούμε.

#25 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 12:50:33

Petolilos,είσαι αρχηγός σε ομάδα; Ή μέλος, σύμβουλος;

#26 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 12:59:00

αρχηγος αλλα ξεφευγεις απο το θεμα του τοπικ.



#27 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 13:20:20

αρχηγος αλλα ξεφευγεις απο το θεμα του τοπικ.

Οι άλλοι σκοποί που λέω,είναι οτι έτσι ανοίγει η πόρτα σε κάθε πικραμενο,να βρίσκει αφορμές για να διώχνει οποίον δεν του κάθεται καλα.Εγω πχ αν θέλω να μιλήσω για εναν ποδοσφαιρικό αγώνα με δυο φιλαράκια στο chat,δεν μπορω να το κάνω μεμονωμένα με τον καθένα.θα είναι σε κοινη θεα.θα πρεπει να προσέχω τελεία-τελεια τι θα γράψω μην φαω ban;για κάτι τόσο απλό κ μέσα στην καθημερινοτητα μας;
Όσο για την πατέντα που λες,μπορείς κάθε μέρα να φτιαχνεις ενα μποτακι να στέλνει οτι μνμ θες,κ όταν στο μπαναρουνε φτιάχνεις άλλο.δεν είναι κάτι δύσκολο.

#28 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 13:20:44

Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε να μπορούν οι διαχειριστές του παιχνιδιού να κάνουν καταγραφή των λεγόμενων στο chat της ομάδας.

#29 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 13:25:29

Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε να μπορούν οι διαχειριστές του παιχνιδιού να κάνουν καταγραφή των λεγόμενων στο chat της ομάδας.


Γίνονται τακτικοί έλεγχοι από την εταιρία, όμως θα ήταν πολύ δύσκολο να υλοποιηθεί η ιδέα σου. Υπάρχουν τουλάχιστον 500 ομάδες σε κάθε διακομιστή. Αν υπολογίσεις ότι το HZ διαθέτει περίπου 50-60 διακομιστές παγκοσμίως... Δεν θα ήταν εύκολο να γίνεται συνεχής καταγραφή για ευνόητους λόγους :P

#30 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 13:39:51

Γίνονται τακτικοί έλεγχοι από την εταιρία, όμως θα ήταν πολύ δύσκολο να υλοποιηθεί η ιδέα σου. Υπάρχουν τουλάχιστον 500 ομάδες σε κάθε διακομιστή. Αν υπολογίσεις ότι το HZ διαθέτει περίπου 50-60 διακομιστές παγκοσμίως... Δεν θα ήταν εύκολο να γίνεται συνεχής καταγραφή για ευνόητους λόγους :P


Και πάλι γιατί κάνουμε αυτή την ανούσια συζήτηση λες και ειναι τόσο δύσκολο να προστεθεί ένα κουμπάκι για να κανείς άμεσα report! Εδώ οι προγραμματιστές μας προσθέτουν τόσα ηρωικά κατορθώματα σε χρόνο ρεκόρ!

#31 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 13:47:11

Και πάλι γιατί κάνουμε αυτή την ανούσια συζήτηση λες και ειναι τόσο δύσκολο να προστεθεί ένα κουμπάκι για να κανείς άμεσα report! Εδώ οι προγραμματιστές μας προσθέτουν τόσα ηρωικά κατορθώματα σε χρόνο ρεκόρ!


Η συζήτηση είναι για το αν πρεπει/χρειαζεται να γίνει,όχι για το πως..

#32 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 14:24:57

Δεν ειναι το ιδιο να βλεπει ο αλλος να τον μειωνεις σε 29 ατομα μπροστα απο το να κανεις ενα μποτακι να του ευχηθεις ;)
Κανεις ενα μποτακι τον βριζεις και ?? Μπορει να ειναι οποιος διποτε ...
Ενω ετσι βλεπει οτι εσυ του δινεις ευχουλες και οχι μονο εσυ και αλλοι συμπαιχτες σου . Κανονικη αρενα μπορει να γινει....
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ... ΓΙΝΕΤΑΙ REPORT ΓΙΑ CHAT WALL ?....
Ενας modarator ελενχει την αξιοπιστια του report ( τεχνικα να υπαρχει μνημη καποιες ωρες η και μερα του chat wall στο τι υποθηκε εκει. Γινεται ταυτοποιηση και τιμωρειτε οπως στο μνμ η στην περιγραφη.

Και δεν μιλαμε εχασε ο ολυμπιακος @#$//$^ ... η δεν ειμαι καλα σημερα γιατι δεν @#$//##..... φαε μπαν....!

Γιατι ετσι και οι ρουφιανοι θα παψουν να υπαρχουν σε ομαδες. Την ρουφιανια κοινος ολοι την αγαπανε τον ρουφιανο ομως ουδης..

Θα βελτιωθει το επιπεδο συμπεριφορας κυριως αναρμωστης σε αντιπαλους παιχτες.

Θα υπαρχει ελενχος στο ποιος δημιουργει προβληματα στον σερβερ και θα γνωριζει το support πιο καλα αυτους τους παιχτες.

Και αν καποιος θελει να βρει το δικιο του για καποιον αντιπαλο που χρησιμοποιει μεθοδους bulling ( υπαρχει και αυτο )
Θα το βρισκει και ο υπαιτιος θα τιμωρειτε.

Πχ ειμαι αρχηγος εχω εναν παιχτη μου 350 επιπεδο 9000 μεσο ορο και εχει συμπεριφορα κακη προς ενα παιδακι μελος μου 240 επιπεδο με 3500 μεσο ορο σκιλλς.

Και τον μειωνει συνεχεια τον προσβαλει ( μην κανετε τις παναγιες παιδια τα εχετε δει πολλες φορες )

Αυτο το παιδι η θα φυγει ... Η θα βρησει... Η μπορει να παρατησει ακομα και το παιχνιδι ( πιστευω οι μισες διαγραφες οφειλωνται σε νευρα κ τσακωμους μεταξη παιχτων )

Αρα θα υπαρχει ελενχος και οπου ελενχος δικαιοσυνη και οπου δικαιοσυνη δεν θα υπαρχουν οι godfathers και οι bullingers που εχουν υφακι και τουπε ουτε σε συμπαιχτες αλλα ουτε και σε αντιπαλους.
Τουλαχιστον το μετρο αυτο θα το περιορησει
Σημαντικα.
Δειτε το σοβαρα. Γιατι η πατεντα ειναι ετοιμη προς χρηση :P
  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33

#33 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 14:39:16

Δεν ειναι το ιδιο να βλεπει ο αλλος να τον μειωνεις σε 29 ατομα μπροστα απο το να κανεις ενα μποτακι να του ευχηθεις ;)
Κανεις ενα μποτακι τον βριζεις και ?? Μπορει να ειναι οποιος διποτε ...
Ενω ετσι βλεπει οτι εσυ του δινεις ευχουλες και οχι μονο εσυ και αλλοι συμπαιχτες σου . Κανονικη αρενα μπορει να γινει....
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ... ΓΙΝΕΤΑΙ REPORT ΓΙΑ CHAT WALL ?....
Ενας modarator ελενχει την αξιοπιστια του report ( τεχνικα να υπαρχει μνημη καποιες ωρες η και μερα του chat wall στο τι υποθηκε εκει. Γινεται ταυτοποιηση και τιμωρειτε οπως στο μνμ η στην περιγραφη.
Και δεν μιλαμε εχασε ο ολυμπιακος @#$//$^ ... η δεν ειμαι καλα σημερα γιατι δεν @#$//##..... φαε μπαν....!
Γιατι ετσι και οι ρουφιανοι θα παψουν να υπαρχουν σε ομαδες. Την ρουφιανια κοινος ολοι την αγαπανε τον ρουφιανο ομως ουδης..
Θα βελτιωθει το επιπεδο συμπεριφορας κυριως αναρμωστης σε αντιπαλους παιχτες.
Θα υπαρχει ελενχος στο ποιος δημιουργει προβληματα στον σερβερ και θα γνωριζει το support πιο καλα αυτους τους παιχτες.
Και αν καποιος θελει να βρει το δικιο του για καποιον αντιπαλο που χρησιμοποιει μεθοδους bulling ( υπαρχει και αυτο )
Θα το βρισκει και ο υπαιτιος θα τιμωρειτε.
Πχ ειμαι αρχηγος εχω εναν παιχτη μου 350 επιπεδο 9000 μεσο ορο και εχει συμπεριφορα κακη προς ενα παιδακι μελος μου 240 επιπεδο με 3500 μεσο ορο σκιλλς.
Και τον μειωνει συνεχεια τον προσβαλει ( μην κανετε τις παναγιες παιδια τα εχετε δει πολλες φορες )
Αυτο το παιδι η θα φυγει ... Η θα βρησει... Η μπορει να παρατησει ακομα και το παιχνιδι ( πιστευω οι μισες διαγραφες οφειλωνται σε νευρα κ τσακωμους μεταξη παιχτων )
Αρα θα υπαρχει ελενχος και οπου ελενχος δικαιοσυνη και οπου δικαιοσυνη δεν θα υπαρχουν οι godfathers και οι bullingers που εχουν υφακι και τουπε ουτε σε συμπαιχτες αλλα ουτε και σε αντιπαλους.
Τουλαχιστον το μετρο αυτο θα το περιορησει
Σημαντικα.
Δειτε το σοβαρα. Γιατι η πατεντα ειναι ετοιμη προς χρηση :P

Το και δεν μιλάμε έχασε ..κλπ κλπ... Φάε Μπαν,εσύ το λες.η εταιρία, το λέει;
Επίσης αν όλοι οι αρχηγοί,όπως εσύ,διωχνατε απο την ομάδα τους 350 λεβελ νταηδες,θα τους απομονωνατε απο το παιχνιδι.ή θες να μου πεις οτι δεν ξέρετε ποιοι είναι;εκτός κι αν εκεί μετράνε τα σκιλς(δεν το λέω προσωπικά για εσένα), κι όχι το ποιον του παίχτη.

#34 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 14:59:44

Δεν τον θες εσυ θα τον παρει αλλος που θα σε βαραει και αυτος. Για να μην παρεξηγουμε , εγω ειμαι υπερ τις ισοτητας στην ομαδα για αυτο εχω πενταλες που μπορει να ανερεσει ακομα και να με βγαλει απο αρχηγο σε περιπτωση που σαν ανθρωπος κανω κατι λαθος με διωρθωσει η με απομακρηνει. Δεν υπαρχει Βασιλεια και βασιλευες με αυλικους αλλα μια παρεα που εχω μονο δυο ορους στην ομαδα Αγαπη - Σεβασμος και δευτερος κανονας να τηρεις τον πρωτο.
Αλλα εδω δεν κανω διαφημιση της ομαδας μου η εμενα προσπαθω να φτιαξω ενα διχτι ασφαλειας σε συμπεριφορες bulling εσωγενης η εξωγενης για ολους τους παιχτες του παιχνιδιου μαζι σας και γνωριζω πως πολλοι δεν συμφωνουν αλλα ξερω πως πολλοι θα συμφωνισουν. Εδω μιλαμε για προσβολες υπο ορους ... ? Η θελουμε ολοκληρωμενη προστασια εμας και των συμπαιχτων μας απο κακοβουλα και προσβλητικα comments ? Στα 3 ban ακομα και ο πιο μαμαω* θα γινει αρνι ( αρκει να παιζει σοβαρα το game )
Αρχισα κατι σοβαρο , δειτε το κρινετε το και οσοι θελετε να στηριξετε την προσπαθεια αυτη καλος και ευχαριστω πολυ.

#35 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 15:23:18

Δεν ψηθηκα φιλέ.πιστεύω άλλοι είναι οι λόγοι.αν θες να προστατεψεις κάποιον απο το bullying διωχνεις αυτον που το κανει.έτσι απλα.εσένα σε νοιάζει αν θα παει σε αλλη ομάδα;ας κανει οτι θέλει.εσύ το δίχτυ προστασιας θα το εχεις απλώσει στην ομάδα σου.όλα τα αλλά είναι αλλά λογια να αγαπιόμαστε.

#36 pan

pan

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 50 μηνύματα
  • Ομάδα:Aσσαμίτες
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:chaos
Φήμη: 112

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 15:23:28

τα εν οίκω μη εν δήμω


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

#37 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 15:28:12

Ναι αλλα και παλι ζημιωνεται η ομαδα και οχι ο παιχτης ... ! Εγω διωχνω αυτον που εκανε το κακο τον πηρε αλλος ξαναεφυγε ... πηγε αλλου ? Για Αυτους που προσβαλε τιμωρηθηκε ? Οχι ομαδες ναααα ... βρωμαει ο τοπος. Αν υπηρχε σιμο αυτο οπως το λεω στο game το feature πες μου τα αρνητικα του και εισαι κατα ?

Τεκμηριωσε μου γιατι να μην υπαρχει αυτο το feature ... Με λιγα λογια.. Η κανε την αναπτυξη σου φιλε μου..

Στο hero zero pan τα εν δημο μη εν οικο...
:)

#38 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 15:49:44

Π.χ.Αν σε βρισω στο τσατ,θα μπορεί να με μπαναρει κάποιος εκ μερους σου.άσχετα αν εμείς είμαστε φιλοι εκτός παιχνιδιού κ δεν εχεις προβλημα.
Επίσης το πιθανότερο είναι να γεμίσουν οι ομάδες ρουφιανους,που σκοπος τους θα είναι αποκλειστικά αυτός.με συνέπεια οι περισσότεροι να αποφεύγουν το τσατ.επίσης είναι πολύ ευκολο για εμένα που είμαι 37 πχ να κάνω εναν 15χρονοχρονο να με βρίσκει,μονο κ μονο για να τον μπαναρω.μεγαλος σε ηλικία δεν σημαίνει απαραίτητα μεγαλο λεβελ,κ αντίστροφα.είμαι σχεδόν σίγουρος οτι πιο πολύ θα χρησιμοποιηθεί για να παγιδεύσει κοσμο παρα για να προστατευσει.κ στην τελική,εσύ είσαι ο μόνος ηθικός αρχηγός κ όλοι οι άλλοι οι ανηθικοι;ομάδες υπαρχουν πολλές,καλες ομάδες λιγες...
  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

#39 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 15:52:59

Τεκμηριωσε μου γιατι να μην υπαρχει αυτο το feature ... Με λιγα λογια.. Η κανε την αναπτυξη σου φιλε μου..


Θα το γράψω ξεκάθαρα γιατί δεν βλέπω φως στο τούνελ :P
>Ακόμα και αν σε προσβάλλει κάποιος στο τσατ μιας άλλης ομάδας, δεν θα μπορούσες να το ξέρεις χωρίς έμμεσους τρόπους.
>Τα screenshots είναι εύκολα επεξεργάσιμα, και ως αποτέλεσμα δεν πρέπει να θεωρούνται αξιόπιστες πηγές.
>Μόνο οι ΑΜΕΣΕΣ προσβολές τιμωρούνται με ποινές, δηλαδή τα μηνύματα και η περιγραφή.

#40 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 16:01:57

Θα το γράψω ξεκάθαρα γιατί δεν βλέπω φως στο τούνελ :P
>Ακόμα και αν σε προσβάλλει κάποιος στο τσατ μιας άλλης ομάδας, δεν θα μπορούσες να το ξέρεις χωρίς έμμεσους τρόπους.
>Τα screenshots είναι εύκολα επεξεργάσιμα, και ως αποτέλεσμα δεν πρέπει να θεωρούνται αξιόπιστες πηγές.
>Μόνο οι ΑΜΕΣΕΣ προσβολές τιμωρούνται με ποινές, δηλαδή τα μηνύματα και η περιγραφή.

Αν σε προσβάλει στο κοινο σας chat?
Τεχνικά μπορεί η εταιρία,χωρίς να χρειαζεται screenshot,να βλέπει το επίμαχο chat.




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες