Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ανακύκλωση αντικειμένων

Ανακύκλωση Αντικείμενα

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 13 Μάιος 2015 - 16:35:40

Πολύ Καλησπέρα σας .

 

Σήμερα σκέφτηκα μια ιδέα καθώς είδα την αποθήκη μου γεμάτη με άχρηστα αντικείμενα που δεν έχω τι να κάνω ... Το λογικό είναι να τα πουλήσω , αλλά μου πέρασε και άλλη ιδέα από το μυαλό .

 

Να υπάρχει μια μηχανή ή κάτι τέτοιο δίπλα από το πλυντήριο και τα άλλα , που να λέγεται Ανακύκλωση ή Κάπως αλλιώς .

Οι ιδιότητες αυτής της μηχανής θα είναι οι εξής :

 

1) 16 Συνηθισμένα αντικείμενα θα μετατρέπονται σε ένα σπάνιο αντικείμενο που οι δεξιότητες του θα έχουν προσαρμοστεί για το επίπεδο που είσαι .

 

2) 32 Συνηθισμένα αντικείμενα θα μετατρέπονται σε ένα επικό αντικείμενο που οι δεξιότητες του θα έχουν προσαρμοστεί για το επίπεδο που είσαι .

 

3) 100 Συνηθισμένα αντικείμενα θα μετατρέπονται σε ένα αντικείμενο σετ που οι δεξιότητες του θα έχουν προσαρμοστεί για το επίπεδο που είσαι .

 
Ποιά είναι η γνώμη σας ;

  • Αυτό αρέσει στον/η atre151, CR72, dina και σε 3 άλλους

Γεια ;)


#2 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 13 Μάιος 2015 - 16:46:56

 

Πολύ Καλησπέρα σας .

 

Σήμερα σκέφτηκα μια ιδέα καθώς είδα την αποθήκη μου γεμάτη με άχρηστα αντικείμενα που δεν έχω τι να κάνω ... Το λογικό είναι να τα πουλήσω , αλλά μου πέρασε και άλλη ιδέα από το μυαλό .

 

Να υπάρχει μια μηχανή ή κάτι τέτοιο δίπλα από το πλυντήριο και τα άλλα , που να λέγεται Ανακύκλωση ή Κάπως αλλιώς .

Οι ιδιότητες αυτής της μηχανής θα είναι οι εξής :

 

1) 16 Συνηθισμένα αντικείμενα θα μετατρέπονται σε ένα σπάνιο αντικείμενο που οι δεξιότητες του θα έχουν προσαρμοστεί για το επίπεδο που είσαι .

 

2) 32 Συνηθισμένα αντικείμενα θα μετατρέπονται σε ένα επικό αντικείμενο που οι δεξιότητες του θα έχουν προσαρμοστεί για το επίπεδο που είσαι .

 

3) 100 Συνηθισμένα αντικείμενα θα μετατρέπονται σε ένα αντικείμενο σετ που οι δεξιότητες του θα έχουν προσαρμοστεί για το επίπεδο που είσαι .

 
Ποιά είναι η γνώμη σας ;

 

 

Γίνεται να μαζέψεις 100 αντικείμενα; Μόνο αν ανοίξεις όλα τα κουτιά στην αποθήκη με ντόνατς και ίσως και πιο λίγα να χωράει . 


  • Αυτό αρέσει στον/η aris2

#3 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 13 Μάιος 2015 - 16:49:12

Δεν θα τα δινεις όλα μαζί αλλά ένα - ένα .


Γεια ;)






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Ανακύκλωση, Αντικείμενα

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες