Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Είναι μεγάαααλη ιστορία !

Συνέχεια Παιχνίδι Ιστορία

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
201 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#181 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2015 - 11:34:40

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτίσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα παω στο νεκροταφειο και θα ζητησω απο τον αυτοκρατορα Attila να γινω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρώ μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να..

"Do More Of What Makes You Happy !"


#182 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2015 - 13:07:45

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτίσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα παω στο νεκροταφειο και θα ζητησω απο τον αυτοκρατορα Attila να γινω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρώ μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. 



#183 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2015 - 13:25:39

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτίσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα παω στο νεκροταφειο και θα ζητησω απο τον αυτοκρατορα Attila να γινω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρώ μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε"


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#184 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2015 - 13:38:25

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτίσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα παω στο νεκροταφειο και θα ζητησω απο τον αυτοκρατορα Attila να γινω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρώ μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. 



#185 reymysterio22222

reymysterio22222

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 327 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
Φήμη: 180

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2015 - 20:20:43

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ.Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο...



#186 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2015 - 21:06:10

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε "Έσενα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί..

 

Είχα έμπνευση !


"Do More Of What Makes You Happy !"


#187 Predator7

Predator7

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 143 μηνύματα
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:VAGGOSDOV Blood Magneto
Φήμη: 121

Δημοσιεύτηκε 28 Μάιος 2015 - 10:10:47

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε "Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου



#188 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 28 Μάιος 2015 - 10:23:20

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».



#189 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 29 Μάιος 2015 - 12:40:51

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να....


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#190 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 31 Μάιος 2015 - 21:22:37

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να κάνω κακές αλλά και καλές ευχές. Τότε,



#191 seτha123

seτha123

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 213 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΞανθη
  • Ομάδα:SpeeDPower
  • Ήρωας:ΧαρουμενηΦατσουλα
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2015 - 07:08:29

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να κάνω κακές αλλά και καλές ευχές. Τότε, συνάντησα έναν νεαρό και μου ζήτησε να του πάω ένα μεταξωτό μπουρνούζι και..


Names: Setha123,ΨαραΣ, Χαρουμενηφατσουλα :)

Pc Specs: I5 6500+ Asus rx470 4gb Oc editioin, 8gb ram g.skill 2400mhz, msi night elf,toshiba hdd 320gb, vs550 ;) 

 

 


#192 tasosasos1gr9gr11

tasosasos1gr9gr11

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • Τοποθεσίασπιτι μου
  • Ομάδα:angels and demons
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:tasosasos1
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2015 - 13:27:51

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να κάνω κακές αλλά και καλές ευχές. Τότε, συνάντησα έναν νεαρό και μου ζήτησε να του πάω ένα μεταξωτό μπουρνούζι και του το έδοσα,μετα μου ζητισε μια σοκολάτα και του έδοσα μια με αμύγδαλα αλλα είχε αλεργεία στα αμύγδαλα...


Μην κοιτατε την ορθογραφια να κοιτατε την ουσια :P

#193 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2015 - 16:05:39

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να κάνω κακές αλλά και καλές ευχές. Τότε, συνάντησα έναν νεαρό και μου ζήτησε να του πάω ένα μεταξωτό μπουρνούζι και του το έδοσα,μετα μου ζητισε μια σοκολάτα και του έδοσα μια με αμύγδαλα αλλα είχε αλεργεία στα αμύγδαλα.Ξαφνικά όμως εμφανίστηκε o Attilas και μου είπε"Σε έκανα κακό τζίνι,καιρός να κάνεις και κάτι κακό...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#194 RickRub

RickRub

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 232 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠλανήτης Κρίπτον
  • Ομάδα:TOP SCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:RickRub
Φήμη: 334

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούνιος 2015 - 16:34:06

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να κάνω κακές αλλά και καλές ευχές. Τότε, συνάντησα έναν νεαρό και μου ζήτησε να του πάω ένα μεταξωτό μπουρνούζι και του το έδοσα,μετα μου ζητισε μια σοκολάτα και του έδοσα μια με αμύγδαλα αλλα είχε αλεργεία στα αμύγδαλα.Ξαφνικά όμως εμφανίστηκε o Attilas και μου είπε"Σε έκανα κακό τζίνι,καιρός να κάνεις και κάτι κακό...Eγώ τότε ακούγοντας μια ευχή ενός ηλικιωμένου ..


RickRub

 

     Style !!!!!


#195 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούνιος 2015 - 11:20:18

Όλοι μου έλεγαν πως έχει ακουστεί ένας μύθος, ότι αν πας στο πιο κοντινό νεκροταφείο σε οποιαδήποτε Παρασκευή και 13 στις 23.13 ακριβώς, μπορείς να αποκτήσεις μια δεύτερη μορφή, ό,τι μορφή ζητήσεις από τον Αυτοκράτορα των νεκροταφείων Attila. Μπορείς να γίνεις φάντασμα, νεράιδα, τζίνι, λυκάνθρωπος, βαμπίρ και ότι άλλο φανταστεί η ψυχή σου. Έτσι λοιπόν κι εγώ το αποφάσισα. Θα πάω στο νεκροταφείο και θα ζητήσω από τον αυτοκράτορα Attila να γίνω ο "Arrow"! Ήταν Μάης του 2015, ημέρα Πέμπτη και 12 και ώρα 14:34. Ήξερα πως θα έπρεπε ήδη να στήσω πολλά πράγματα τώρα επειδή ο χρόνος μου τελείωνε, π.χ να βρω μια δικαιολογία να πω στην μάνα μου, να βρω τα ρούχα που θα φορέσω και διάφορα άλλα. ένας φίλος μου μου είπε «Μπορώ να έρθω κι εγώ μαζί σου; Πάντα ήθελα να γίνω γιόρντελ!». Εγώ, του είπα να έρθει, αφού έτσι θα έχω και παρέα και δεν θα φοβάμαι. Το βράδυ, κοιμηθήκαμε μαζί και την επόμενη μέρα, Παρασκευή και 13, αρχίσαμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το βράδυ. Όταν ετοιμαστήκαμε ξεκινήσαμε να πάμε στο νεκροταφείο συζητούσαμε για το τι θα ζητήσουμε να γίνουμε. Έγω του είπα πως θα ήθελα να γίνω ο Arrow και εκείνος, απαισιόδοξος όπως πάντα, μου είπε πως αποκλείετε να μπορεί να το κάνει. Εκείνος μου είπε πως τελικά ήθελε να γίνει τζίνι για να μπορεί να κάνει ευχές για άλλους και για τον εαυτό του ! Φτάσαμε έξω απ' το νεκροταφείο στις 23:12, ακριβώς πάνω στην ώρα. Με το που πήγε 23:12 πατήσαμε τα πόδια μας μέσα στο νεκροταφείο και εμφανίστηκε ο αυτροκράτορας Attilas. Του είπαμε και οι δύο τι θέλαμε και εκείνος απάντησε «Εσένα θα μπορέσω να σε κάνω τζίνι, αλλά Arrow που ζήτησες εσύ δεν μπορώ να σε κάνω γιατί, πρέπει να είσαι ο μόνος που το εχει ζητήσει και δεν υπάρχει στη λίστα μου. Μπορώ όμως να σε κάνω, κακό τζίνι, τέρας ή σφουγγάρι. Διάλεξε εσύ, ή πες μου κάτι άλλο, πιο συνηθισμένο, που θα ήθελες να μεταλαχτείς».,Εγώ τότε του είπα ότι θα ήθελα να γίνω κακό τζίνι για να μπορέσω να κάνω κακές αλλά και καλές ευχές. Τότε, συνάντησα έναν νεαρό και μου ζήτησε να του πάω ένα μεταξωτό μπουρνούζι και του το έδοσα,μετα μου ζητισε μια σοκολάτα και του έδοσα μια με αμύγδαλα αλλα είχε αλεργεία στα αμύγδαλα.Ξαφνικά όμως εμφανίστηκε o Attilas και μου είπε"Σε έκανα κακό τζίνι,καιρός να κάνεις και κάτι κακό...Eγώ τότε ακούγοντας μια ευχή ενός ηλικιωμένου που είπε " Μακάρι να γινόσουν καλός " έγινα ξανά καλός άνθρωπος και δεν ασχολήθηκα ποτέ ξανά με αυτά .

 

 

 

                           ΤΕΛΟΣ .


Γεια ;)


#196 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2015 - 14:48:22

Σήμερα ξύπνησα πρωί πρωί για να παίξω Hero Zero , είδα ότι είχε βγει κακοποιός άρχισα να του κάνω επιθέσεις ! Μετά από λίγο άκουσα κάποιους ήχους στη γειτονιά βγήκα έξω και παρατήρησα κατατρομαγμένος ότι ...


Γεια ;)


#197 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2015 - 14:53:57

Σήμερα ξύπνησα πρωί πρωί για να παίξω Hero Zero , είδα ότι είχε βγει κακοποιός άρχισα να του κάνω επιθέσεις ! Μετά από λίγο άκουσα κάποιους ήχους στη γειτονιά βγήκα έξω και παρατήρησα κατατρομαγμένος ότι κάποια κακά παιδιά ήθελαν να ληστέψουν την καλοκάγαθη γριούλα στο απέναντι σπίτι!

Εγώ, έχοντας εκπαιδευτεί κατάλληλα από το Hero Zero και με την υπερβολικά μεγάλη εμπειρία που έχω αποκτήσει (11,000,000 και άνω :P) σαν μαθητευόμενος ήρωας πηγαίνω να δώσω ένα μάθημα σε αυτά τα παλιόπαιδα! Εκείνη τη στιγμή όμως, γεμάτος έκπληξη…

#198 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2015 - 16:19:38

Σήμερα ξύπνησα πρωί πρωί για να παίξω Hero Zero , είδα ότι είχε βγει κακοποιός άρχισα να του κάνω επιθέσεις ! Μετά από λίγο άκουσα κάποιους ήχους στη γειτονιά βγήκα έξω και παρατήρησα κατατρομαγμένος ότι κάποια κακά παιδιά ήθελαν να ληστέψουν την καλοκάγαθη γριούλα στο απέναντι σπίτι!

Εγώ, έχοντας εκπαιδευτεί κατάλληλα από το Hero Zero και με την υπερβολικά μεγάλη εμπειρία που έχω αποκτήσει (11,000,000 και άνω  :P) σαν μαθητευόμενος ήρωας πηγαίνω να δώσω ένα μάθημα σε αυτά τα παλιόπαιδα! Εκείνη τη στιγμή όμως, γεμάτος έκπληξη…κατάλαβα ότι δεν θα μπορούσα να αντιμετωπίσω τα κακά παιδιά διότι τόσο καιρό στο Hero Zero αντιμετώπιζα ληστές/συμμορίες/κακά παιδιά αλλά μόνο εικονικά.Με αυτήν τη σκέψη αποφάσισα να...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#199 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2015 - 17:25:26

Σήμερα ξύπνησα πρωί πρωί για να παίξω Hero Zero , είδα ότι είχε βγει κακοποιός άρχισα να του κάνω επιθέσεις ! Μετά από λίγο άκουσα κάποιους ήχους στη γειτονιά βγήκα έξω και παρατήρησα κατατρομαγμένος ότι κάποια κακά παιδιά ήθελαν να ληστέψουν την καλοκάγαθη γριούλα στο απέναντι σπίτι! Εγώ, έχοντας εκπαιδευτεί κατάλληλα από το Hero Zero και με την υπερβολικά μεγάλη εμπειρία που έχω αποκτήσει (11,000,000 και άνω   :P) σαν μαθητευόμενος ήρωας πηγαίνω να δώσω ένα μάθημα σε αυτά τα παλιόπαιδα! Εκείνη τη στιγμή όμως, γεμάτος έκπληξη…κατάλαβα ότι δεν θα μπορούσα να αντιμετωπίσω τα κακά παιδιά διότι τόσο καιρό στο Hero Zero αντιμετώπιζα ληστές/συμμορίες/κακά παιδιά αλλά μόνο εικονικά.Με αυτήν τη σκέψη αποφάσισα να φύγω και να περιμένω μέχρι να έρθει ένας πραγματικός ήρωας π.χ Batman , Superman περίμενα 5 - 10 λεπτάκια τα πήραν όλα τα χρήματα της γιαγιούλας αλλά εμένα με πήγε Νααααα την επόμενη μέρα στο σούπερμαρκετ ...


Γεια ;)


#200 RickRub

RickRub

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 232 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠλανήτης Κρίπτον
  • Ομάδα:TOP SCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:RickRub
Φήμη: 334

Δημοσιεύτηκε 15 Ιούλιος 2015 - 10:47:26

Σήμερα ξύπνησα πρωί πρωί για να παίξω Hero Zero , είδα ότι είχε βγει κακοποιός άρχισα να του κάνω επιθέσεις ! Μετά από λίγο άκουσα κάποιους ήχους στη γειτονιά βγήκα έξω και παρατήρησα κατατρομαγμένος ότι κάποια κακά παιδιά ήθελαν να ληστέψουν την καλοκάγαθη γριούλα στο απέναντι σπίτι! Εγώ, έχοντας εκπαιδευτεί κατάλληλα από το Hero Zero και με την υπερβολικά μεγάλη εμπειρία που έχω αποκτήσει (11,000,000 και άνω    :P) σαν μαθητευόμενος ήρωας πηγαίνω να δώσω ένα μάθημα σε αυτά τα παλιόπαιδα! Εκείνη τη στιγμή όμως, γεμάτος έκπληξη…κατάλαβα ότι δεν θα μπορούσα να αντιμετωπίσω τα κακά παιδιά διότι τόσο καιρό στο Hero Zero αντιμετώπιζα ληστές/συμμορίες/κακά παιδιά αλλά μόνο εικονικά.Με αυτήν τη σκέψη αποφάσισα να φύγω και να περιμένω μέχρι να έρθει ένας πραγματικός ήρωας π.χ Batman , Superman περίμενα 5 - 10 λεπτάκια τα πήραν όλα τα χρήματα της γιαγιούλας αλλά εμένα με πήγε Νααααα την επόμενη μέρα στο σούπερμαρκετ οπου πήγα για να αγοράσω ...


RickRub

 

     Style !!!!!






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Συνέχεια, Παιχνίδι, Ιστορία

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες