Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Είναι μεγάαααλη ιστορία !

Συνέχεια Παιχνίδι Ιστορία

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
201 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 10:23:23

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ηταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα...



#22 SOUVLAKII

SOUVLAKII

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:ORIGINAL 21
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:R21
Φήμη: 19

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 10:25:04

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ηταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ενα καρπουζι  με σχημα τριγωνικο :P


GHPEDO STH NEA FILADELFEIA

 


#23 reymysterio22222

reymysterio22222

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 327 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
Φήμη: 180

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 10:34:41

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι  με σχήμα τριγωνικό το πήρα και.. 



#24 john123

john123

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 417 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:TOPSCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:John123






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 11:25:16

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα...

GR6---->KILLERS<3
GR1---->F.O.T.D<3
Gr13--->KILL EM ALL<3


#25 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 11:28:45

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο 


Γεια ;)


#26 john123

john123

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 417 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:TOPSCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:John123






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 11:37:47

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ηταν πορτοκαλί μέσα..

GR6---->KILLERS<3
GR1---->F.O.T.D<3
Gr13--->KILL EM ALL<3


#27 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 11:49:03

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ηταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#28 CR72

CR72

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 102 μηνύματα
  • Τοποθεσίαheraklion.crete
  • Ομάδα:From A to O
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:CR72
Φήμη: 20

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 12:17:48

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ηταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...κωστακη πρεπει να διαβασεις πριν φας το καρπουζι ...αλλιως ...


Τα οραιότερα πράγματα στη ζωή δεν είναι πράγματα!:)

 


#29 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 12:19:07

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ηταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...κωστακη πρεπει να διαβασεις πριν φας το καρπουζι ...αλλιως ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...


#30 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 13:12:35

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ηταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...κωστακη πρεπει να διαβασεις πριν φας το καρπουζι ...αλλιως ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#31 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 14:17:17

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανάνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ηταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...κωστακη πρεπει να διαβασεις πριν φας το καρπουζι ...αλλιως ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας...


Γεια ;)


#32 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 18:09:18

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το ...


#33 reymysterio22222

reymysterio22222

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 327 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
Φήμη: 180

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 18:25:42

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και...



#34 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 19:17:34

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα 


Γεια ;)


#35 parkouristas8

parkouristas8

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 387 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki, Greece
  • Ομάδα:Sky is the Limit
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:parkouristas8
Φήμη: 362

Δημοσιεύτηκε 15 Μάιος 2015 - 19:19:54

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως


Gr10 ------> Sky is the Limit

 

 

 


#36 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 08:13:17

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη " "

Γεια ;)


#37 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 10:54:00

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!"



#38 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 11:17:11

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί (συνεχίστε τα λόγια !)..."

"Do More Of What Makes You Happy !"


#39 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 11:55:01

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε..."

Γεια ;)


#40 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 12:07:16

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;"

"Do More Of What Makes You Happy !"






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Συνέχεια, Παιχνίδι, Ιστορία

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες