Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Είναι μεγάαααλη ιστορία !

Συνέχεια Παιχνίδι Ιστορία

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
201 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#41 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 13:12:03

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;"  Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "


Γεια ;)


#42 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 13:39:30

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;"  Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#43 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 13:59:59

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα ...

"Do More Of What Makes You Happy !"


#44 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 14:06:22

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#45 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 14:39:48

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι

Γεια ;)


#46 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 16:56:47

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί.Εγώ...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#47 parkouristas8

parkouristas8

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 387 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki, Greece
  • Ομάδα:Sky is the Limit
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:parkouristas8
Φήμη: 362

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 17:02:44

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί.Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και...


Gr10 ------> Sky is the Limit

 

 

 


#48 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 17:47:23

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φάς" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί.Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#49 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 17:53:56

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί.Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα ...



#50 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 18:14:18

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας μπαν στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλ@κ@ς ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα " "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί.Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι.Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πιροβόλισα.Πανικόβλητος/τη βλέποντας τι είχα κάνει...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#51 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 16 Μάιος 2015 - 20:12:21

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ...



#52 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 06:56:32

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δασκαλος αρχισε να βγαζει σπιθες και φωτιες απο το σωμα του, μετα απο λιγο εγινε μια πυρηνικη εκρηξη!!!  :O 


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#53 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 07:44:05

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δασκαλος αρχισε να βγαζει σπιθες και φωτιες απο το σωμα του, μετα απο λιγο εγινε μια πυρηνικη εκρηξη!!! Το σχολείο γρεμίστηκε και όταν ο διευθυντής ...

(Πλάκα πλάκα ωραία ιστοριούλα έχουμε γράψει !!! Όμως ... δεν χρειάζεται να τελειώνει κάπου ;; Γιατί θα γίνει ακόμα μεγαλύτερη και μετά θα είναι δύσκολο, όχι να γράφουμε, αλλά να πηγαίνουμε παρακάτω στις σελίδες κ.λπ...)

"Do More Of What Makes You Happy !"


#54 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 07:51:56

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δασκαλος αρχισε να βγαζει σπιθες και φωτιες απο το σωμα του, μετα απο λιγο εγινε μια πυρηνικη εκρηξη!!! Το σχολείο γρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης .Μετά (μην μπλέξουμε με αστυνομίες τώρα και κάνουμε την ιστορία ξενέρωτη...)
  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

Γεια ;)


#55 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 07:59:42

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δασκαλος αρχισε να βγαζει σπιθες και φωτιες απο το σωμα του, μετα απο λιγο εγινε μια πυρηνικη εκρηξη!!! Το σχολείο γρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης. Μετά όλη ζαλίζονταν και τους έρχονταν αναγούλα. Ξαφνικά όλη έπεσαν στο πάτωμα, είχαν πεθάνει από την πολύ ραδιενέργεια. Μονο εγώ έζησα,ένας εξωγήινος εμφανίστηκε μπροστά μου και μου είπε..

GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#56 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 08:04:42

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δασκαλος αρχισε να βγαζει σπιθες και φωτιες απο το σωμα του, μετα απο λιγο εγινε μια πυρηνικη εκρηξη!!! Το σχολείο γρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης .Μετά όλη ζαλίζονταν και τους έρχονταν αναγούλα. Ξαφνικά όλη έπεσαν στο πάτωμα, είχαν πεθάνει από την πολύ ραδιενέργεια. Μονο εγώ έζησα,ένας εξωγήινος εμφανίστηκε μπροστά μου και μου είπε "Αγουλ Μαλαχαμ Καρτε, Σι Καστηγελ Ο Φορταντε Θερτ !" (Που σημαίνει "Πήγαινε γρήγορα σπίτι σου θα πεθάνεις αν μείνεις εδώ !"). Εγώ..

"Do More Of What Makes You Happy !"


#57 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 08:09:46

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δασκαλος αρχισε να βγαζει σπιθες και φωτιες απο το σωμα του, μετα απο λιγο εγινε μια πυρηνικη εκρηξη!!! Το σχολείο γρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης .Μετά όλη ζαλίζονταν και τους έρχονταν αναγούλα. Ξαφνικά όλη έπεσαν στο πάτωμα, είχαν πεθάνει από την πολύ ραδιενέργεια. Μονο εγώ έζησα,ένας εξωγήινος εμφανίστηκε μπροστά μου και μου είπε "Αγουλ Μαλαχαμ Καρτε, Σι Καστηγελ Ο Φορταντε Θερτ !" (Που σημαίνει "Πήγαινε γρήγορα σπίτι σου θα πεθάνεις αν μείνεις εδώ !"). Εγώ του ειπα "Ντα ντα", αρχισα να τρεχω πολυ γρηγορα, σκονταψα και επεσα απο το "Μεγαλο Φραγμα" ομως τηλεμεταφερθηκα στο διαστημοπλοιο του εξωγηινου. Μου ειπε οτι πρεπει να προσεχω πολυ, ο εξωγηινος με πηγε στο σπιτι και...


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#58 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 08:14:57

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δάσκαλος άρχισε να βγάζει σπίθες και φωτιές από το σώμα του, μετά από λίγο έγινε μια πυρηνική έκρηξη!!! Το σχολείο γκρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης .Μετά όλη ζαλίζονταν και τους έρχονταν αναγούλα. Ξαφνικά όλη έπεσαν στο πάτωμα, είχαν πεθάνει από την πολύ ραδιενέργεια. Μόνο εγώ έζησα,ένας εξωγήινος εμφανίστηκε μπροστά μου και μου είπε "Αγουλ Μαλαχαμ Καρτε, Σι Καστηγελ Ο Φορταντε Θερτ !" (Που σημαίνει "Πήγαινε γρήγορα σπίτι σου θα πεθάνεις αν μείνεις εδώ !"). Εγώ του είπα "Ντα ντα", άρχισα να τρέχω πολύ γρήγορα, σκόνταψα και έπεσα από το "Μεγάλο Φράγμα" όμως τηλεμεταφέρθηκα στο διαστημόπλοιο του εξωγήινου. Μου είπε ότι πρέπει να προσέχω πολύ, ο εξωγήινος με πήγε στο σπίτι και κοιμήθηκα λίγο για να χαλαρώσω, όμως την επόμενη μέρα που ξύπνησα, ο δάσκαλος που είχα σκοτώσει, είχε έρθει στο σπίτι και κάτι έλεγαν με την μητέρα μου, κάτι παράξενο και τρομαχτικό. Το μόνο που μπόρεσα να ακούσω ήταν ...



#59 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 08:19:53

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δάσκαλος άρχισε να βγάζει σπίθες και φωτιές από το σώμα του, μετά από λίγο έγινε μια πυρηνική έκρηξη!!! Το σχολείο γκρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης .Μετά όλη ζαλίζονταν και τους έρχονταν αναγούλα. Ξαφνικά όλη έπεσαν στο πάτωμα, είχαν πεθάνει από την πολύ ραδιενέργεια. Μόνο εγώ έζησα,ένας εξωγήινος εμφανίστηκε μπροστά μου και μου είπε "Αγουλ Μαλαχαμ Καρτε, Σι Καστηγελ Ο Φορταντε Θερτ !" (Που σημαίνει "Πήγαινε γρήγορα σπίτι σου θα πεθάνεις αν μείνεις εδώ !"). Εγώ του είπα "Ντα ντα", άρχισα να τρέχω πολύ γρήγορα, σκόνταψα και έπεσα από το "Μεγάλο Φράγμα" όμως τηλεμεταφέρθηκα στο διαστημόπλοιο του εξωγήινου. Μου είπε ότι πρέπει να προσέχω πολύ, ο εξωγήινος με πήγε στο σπίτι και κοιμήθηκα λίγο για να χαλαρώσω, όμως την επόμενη μέρα που ξύπνησα, ο δάσκαλος που είχα σκοτώσει, είχε έρθει στο σπίτι και κάτι έλεγαν με την μητέρα μου, κάτι παράξενο και τρομαχτικό. Το μόνο που μπόρεσα να ακούσω ήταν "Αποψε!" και η μητερα μου του ειπε ενταξει. Ζητησα την βοηθεια του εξωγηινου, αυτος μου εδωσε ενα οπλο που βγαζει φωτιες. Η μαμα μου εφυγε απο το σπιτι και εγω την ακολουθησα...


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#60 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 08:34:18

Σήμερα πήγα σχολείο και ο καθηγητής μου έβαλε απουσία και μετά πήγα στο σπίτι και άνοιξα το ψυγείο και πήρα να φάω λίγο τυρί με ψωμί μετά από λίγο πήγα να κάνω μπάνιο όμως το νερό ήταν κρύο γι'αυτό έφυγα και πήγα μια βόλτα στο πάρκο με το ποδήλατο και συνάντησα τον καθηγητή που μου είχε βάλει την απουσία και μου είπε ότι θα με δείρει αν με ξαναδεί έξω ενώ είχαμε ... Αργότερα είδα την φίλη μου και πήγαμε για καφέ όμως ξαφνικά σηκώθηκε και έφυγε επειδή ...Ήταν πρώην μου, αλλά μετά πήγα σπίτι και ξανά άνοιξα το ψυγείο, και είδα.. ένα καρπούζι με σχήμα τριγωνικό το πήρα και το έκοψα , μετά όμως συνέβη κάτι πολύ περίεργο,το καρπούζι ήταν πορτοκαλί μέσα..και είχε ένα χαρτί που έγραφε...Κωστάκη πρέπει να διαβάσεις πριν φας το καρπούζι ...αλλιώς ... θα πάθεις κάτι πολύ κακό και θα ...φας ban στο Hero Zero και στο φόρουμ όμως αν δεν το φας... θα φτάσεις ως το 500 επίπεδο και θα γίνεις αυτόματα Moderator στο φόρουμ . Μετά είπα O.M.G και λιποθύμησα, όμως με σήκωσε ξανά η μαμά μου και με ρώτησε σοκαρισμένη "Μα καλά, γιατί δεν φοράς ζακέτα ;!;!;!". Εγώ της απάντησα "Συγγνώμη μαμά, δεν φοράω ζακέτα γιατί ο βλάκας ο καθηγητής της γεωμετρίας μου έβαλε απουσία χωρίς λόγο και μου την πήρε...". Εκείνη μετά είπε "Εντάξει παιδάκι μου έλα να σου βάλω να φας" και εγώ την ρώτησα "Τι φαΐ έχουμε ;" Μου απάντησε "Θα φάμε λίγο καρπούζι σήμερα" και εγώ της είπα "Θα αυτοκτονήσω" γιατί δεν ήθελα να φάω το πορτοκαλί τριγωνικό καρπούζι. Αργότερα σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του καθηγητή που μου έβαλε την απουσία για να μιλήσω στη γυναίκα του και να την πείσω να τον χωρίσει ... Εκείνη μου είπε ότι θα τον χώριζε μόνο αν της έβρισκα έναν άλλο για να παντρευτεί. Εγώ της βρήκα άλλον άντρα και εκείνη χώρισε τον καθηγητή μου.Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο καθηγητής με απείλησε πως θα με σκοτώσει, και ξαφνικά έβγαλε από το σακάκι του ένα πιστόλι. Εγώ αμέσως του άρπαξα το πιστόλι και τον πυροβόλησα. Πανικόβλητος βλέποντας τι είχα κάνει κάλεσα ένα ασθενοφόρο όμως ξαφνικά ... ο δάσκαλος άρχισε να βγάζει σπίθες και φωτιές από το σώμα του, μετά από λίγο έγινε μια πυρηνική έκρηξη!!! Το σχολείο γκρεμίστηκε και όταν ο διευθυντή το είδε πίστεψε ότι τα χαλασμένα καλώδια οφείλονταν γι αυτό και ο καθηγητής ήταν μόνο ένα θύμα αυτής της έκρηξης .Μετά όλη ζαλίζονταν και τους έρχονταν αναγούλα. Ξαφνικά όλη έπεσαν στο πάτωμα, είχαν πεθάνει από την πολύ ραδιενέργεια. Μόνο εγώ έζησα,ένας εξωγήινος εμφανίστηκε μπροστά μου και μου είπε "Αγουλ Μαλαχαμ Καρτε, Σι Καστηγελ Ο Φορταντε Θερτ !" (Που σημαίνει "Πήγαινε γρήγορα σπίτι σου θα πεθάνεις αν μείνεις εδώ !"). Εγώ του είπα "Ντα ντα", άρχισα να τρέχω πολύ γρήγορα, σκόνταψα και έπεσα από το "Μεγάλο Φράγμα" όμως τηλεμεταφέρθηκα στο διαστημόπλοιο του εξωγήινου. Μου είπε ότι πρέπει να προσέχω πολύ, ο εξωγήινος με πήγε στο σπίτι και κοιμήθηκα λίγο για να χαλαρώσω, όμως την επόμενη μέρα που ξύπνησα, ο δάσκαλος που είχα σκοτώσει, είχε έρθει στο σπίτι και κάτι έλεγαν με την μητέρα μου, κάτι παράξενο και τρομαχτικό. Το μόνο που μπόρεσα να ακούσω ήταν "Αποψε!" και η μητερα μου του ειπε ενταξει. Ζητησα την βοηθεια του εξωγηινου, αυτος μου εδωσε ενα οπλο που βγαζει φωτιες. Η μαμα μου εφυγε απο το σπιτι και εγω την ακολουθησα... Όμως με κατάλαβε, και ξαφνικά έβγαλε κάτι μακρύ από την τσάντα με χτύπησε στο κεφάλι και μετά έφυγε τρέχοντας. Εγώ είχα μείνει με ανοιχτό το στόμα  :O  Πώς μπόρεσε η ίδια μου η μάνα να με χτυπήσει τόσο δυνατά και να φύγει μετά;;; Σκέφτηκα ότι κάτι δεν πάει καλά ... Και τελικά ανακάλυψα ότι ...







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Συνέχεια, Παιχνίδι, Ιστορία

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες