Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Είναι μεγάαααλη ιστορία !

Συνέχεια Παιχνίδι Ιστορία

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
201 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#81 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 14:23:19

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο (ετσι ονομαζετε το ψηλοτερο βουνο του Αρη, ειναι ανενεργο ηφαιστειο)Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να κατακτησουν την Γη!!


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#82 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 14:26:14

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο (ετσι ονομαζετε το ψηλοτερο βουνο του Αρη, ειναι ανενεργο ηφαιστειο)Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να κατακτησουν την Γη!!

 

Εγραψα κι εγω πιο πριν, μηπως να το συνεχισεις απο εκει ;;


"Do More Of What Makes You Happy !"


#83 Αλέξανδρος

Αλέξανδρος

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 233 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαYorkshire
  • Ομάδα:Τα παρταλια
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:alex521
Φήμη: 304

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 14:49:15

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα
Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκανα πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε 《Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο》εγω ειπα 《τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα》εκεινη ειπε 《θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου》......

Θέλω να περάσω την πύλη σου ....


#84 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 16:04:08

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα
Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκανα πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε 《Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο》εγω ειπα 《τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα》εκεινη ειπε 《θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου》 εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!"Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και...


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#85 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 16:12:26

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα
Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε «Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο» εγω ειπα «τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα» εκεινη ειπε «θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου» εγω της ειπα «ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!» Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ...


#86 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 16:20:12

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα
Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε «Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο» εγω ειπα «τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα» εκεινη ειπε «θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου» εγω της ειπα «ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!» Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα..

GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#87 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 16:52:13

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα
[font='comic sans ms', cursive]Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε «Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο» εγω ειπα «τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα» εκεινη ειπε «θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου» εγω της ειπα «ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!» Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος!Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και ...

Γεια ;)


#88 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 18:47:29

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ ...

"Do More Of What Makes You Happy !"


#89 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 19:34:47

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό ... " "


Γεια ;)


#90 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 19:51:33

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε ..

"Do More Of What Makes You Happy !"


#91 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 19:54:18

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και ...


Γεια ;)


#92 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 17 Μάιος 2015 - 21:23:43

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή  :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι ...



#93 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 05:55:15

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή   :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι...


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#94 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 07:07:45

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή   :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! 


#95 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 07:12:01

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή    :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! Ειχαν τρακαρει 91 αμαξια και δεν μπορουσαμε να παμε στους καδους να μαζεψουμε τα σκουπιδια!!! Ολη η πολη βρομουσε!!!!


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#96 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 09:00:32

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή    :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! Ειχαν τρακαρει 91 αμαξια και δεν μπορουσαμε να παμε στους καδους να μαζεψουμε τα σκουπιδια!!! Ολη η πολη βρομουσε!!!!Μετά πως μου κόβει εμένα και έκοψα δρόμο (με το σκουπιδιάρικο) από το πάρκο , καταστρέφοντας κάθε δέντρο και λουλούδι! Έφθασα στον πρώτο κάδο και ...

Γεια ;)


#97 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 09:04:48

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή     :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! Ειχαν τρακαρει 91 αμαξια και δεν μπορουσαμε να παμε στους καδους να μαζεψουμε τα σκουπιδια!!! Ολη η πολη βρομουσε!!!!Μετά πως μου κόβει εμένα και έκοψα δρόμο (με το σκουπιδιάρικο) από το πάρκο , καταστρέφοντας κάθε δέντρο και λουλούδι! Έφθασα στον πρώτο κάδο και εμφανιστηκε μια μαϊμου που χορευε Σαλσα με μια ηλεκτρικη σκουπα!! Της λεω εγω...


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#98 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 10:01:51

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή      :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! Ειχαν τρακαρει 91 αμαξια και δεν μπορουσαμε να παμε στους καδους να μαζεψουμε τα σκουπιδια!!! Ολη η πολη βρομουσε!!!!Μετά πως μου κόβει εμένα και έκοψα δρόμο (με το σκουπιδιάρικο) από το πάρκο , καταστρέφοντας κάθε δέντρο και λουλούδι! Έφθασα στον πρώτο κάδο και εμφανιστηκε μια μαϊμου που χορευε Σαλσα με μια ηλεκτρικη σκουπα!! Της λεω εγω φύγε να κάνουμε τη δουλειά μας οι άνθρωποι και αυτή απάντησε "Εε ; Τα σκουπίδια είν' το σπίτι μου"  :wacko: Τρελάθηκα από που και ως που ; Μαϊμού που μιλάει άπταιστα ελληνικά ; Και γιατί της μιλάω εγώ κανονικά ; Πως με καταλαβαίνει ;


Γεια ;)


#99 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 13:49:44

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή       :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! Ειχαν τρακαρει 91 αμαξια και δεν μπορουσαμε να παμε στους καδους να μαζεψουμε τα σκουπιδια!!! Ολη η πολη βρομουσε!!!!Μετά πως μου κόβει εμένα και έκοψα δρόμο (με το σκουπιδιάρικο) από το πάρκο , καταστρέφοντας κάθε δέντρο και λουλούδι! Έφθασα στον πρώτο κάδο και εμφανιστηκε μια μαϊμου που χορευε Σαλσα με μια ηλεκτρικη σκουπα!! Της λεω εγω φύγε να κάνουμε τη δουλειά μας οι άνθρωποι και αυτή απάντησε "Εε ; Τα σκουπίδια είν' το σπίτι μου"   :wacko: Τρελάθηκα από που και ως που ; Μαϊμού που μιλάει άπταιστα ελληνικά ; Και γιατί της μιλάω εγώ κανονικά ; Πως με καταλαβαίνει ; Τοτε ειδα πως φορουσε ενα μοβ βραχιολι που εγραφε "Βραχιολι Νοημοσυνης", της το εβγαλα. Η μαϊμου αρχισε να βγαζει ενα μοβ φως,  ειχα τρομαξει πολυ! Τσιριζα! Το φως σταματησε και η μαϊμου βγηκε, εγω την ρωτησα "Εισαι καλα, θες να σε παω στον κτηνιατρο?" Και μου ειπε "ου ου ου ου". Τοτε καταλαβα πως αυτο το βραχιολι σε κανει πιο εξυπνο το φορεσα αλλα....


GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#100 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 18 Μάιος 2015 - 15:59:28

Όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισα να γίνω αστροναύτης... Βρισκόμουν μέσα στο διαστημόπλοιό μου, έτοιμος να πατήσω στον Άρη. Την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στη ξένη γη με κυρίευσε ένα περίεργο συναίσθημα,είχα δηλαδή ένα προαίσθημα ότι κάτι κακό συμβαίνει σε αυτόν τον πλανήτη και όντως... Μόλις ακούμπησα το και το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού μου στον Άρη εμφανίστηκαν παρα πολυ εξωγηινοι που με οδηγησαν στον Ολυμπο. Είχαν σκοπό να με πετάξουν μέσα και μετά να με φάνε ! Πανικοβλήθηκα, και το έβαλα στα πόδια. Ξαφνικά, άρχισα να χοροπηδάω. Τότε θυμήθηκα πως δεν υπάρχει η βαρύτητα στο διάστημα ! Έτσι λοιπόν.. ειπα να φτιαξω κανα σαντουιτς γιατι πεινασα, κατι ομως ακουσα σαν, σαν μια φωνη και ακολουθησα αυτη την φωνη και ειδα οτι ηταν ενας εξωγήινος-γυναικα τοτε αρχισα να ουρλιάζω και να ζηταω απεγνωσμένα βοήθεια καποιος με χτυπησε στο κεφαλι και λιποθύμησα. Μετα ανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι βρισκομουν σε σπηλια δεμενος σε μια σουβλα και οι εξωγήινοι εκαναν πάρτυ τοτε ενας εξωγήινος φωναξε ξυπνιεσει (ξύπνησε) ολοι τοτε ελεγαν απου κακα κακα απου και τοτε ηρθε η βασίλισσα και μου ειπε "Γεια σου φοβισμενε ανθρωπε δεν θελουμε να σου κανουμε κακο" εγω ειπα "τοτε γιατι με βαλατε σε σουβλα ;!;!" εκεινη ειπε "θελουμε να μας πεις πως ειναι ο πλανητης σου" εγω της ειπα "ΟΧΙ δεν θα προδωσω ποτε τον πλανητη μου!" Οι εξωγηινοι συνεχισαν το παρτυ. Ακουστηκε ενα μεγαλο 'μπαμ' και τότε όλοι οι εξωγήινοι σκοτώθηκαν, εγώ θέλοντας να καταλάβω τι συμβαίνει, ανακάλυψα ότι ο Πλανητης Αρης αρχισε να ανατιναζετε. Επρεπε να φυγω απο τον πλανητη αλλα ήμουν εκεί δεμένος! Ξαφνικά εμφανίζεται ο γενναίος εξερευνητής και moderator Spiro1 και με τις τρελές υπερδυνάμεις του σκίζει τα σκοινιά και με παίρνει μακριά από τον Άρη, πετώντας ! Τότε εγώ τον ρώτησα κάτι πολύ σημαντικό "Γιατί σε λένε Σπύρο ; :P" κι εκείνος απάντησε "Επειδή είμαι Moderator θα ταίριαζε να με έλεγαν Θεμιστοκλή        :P  ; Μετά από αυτό γυρίσαμε στη γη και εγώ ετοιμάστηκα για να πάω στην δεύτερη δουλειά μου, η οποία είναι πολυ δυσκολη και αηδιαστικη. Ειμαι σκουπιδιαρης ξυπναω 6 η ωρα το πρωι για να μαζεψω τα σκουπιδια και να ειναι οι δρομοι καθαροι... αλλά τι να κάνω, πρέπει να πάω. Καθώς πήγαινα έγινε κάτι τρομερό !!! Ειχαν τρακαρει 91 αμαξια και δεν μπορουσαμε να παμε στους καδους να μαζεψουμε τα σκουπιδια!!! Ολη η πολη βρομουσε!!!!Μετά πως μου κόβει εμένα και έκοψα δρόμο (με το σκουπιδιάρικο) από το πάρκο , καταστρέφοντας κάθε δέντρο και λουλούδι! Έφθασα στον πρώτο κάδο και εμφανιστηκε μια μαϊμου που χορευε Σαλσα με μια ηλεκτρικη σκουπα!! Της λεω εγω φύγε να κάνουμε τη δουλειά μας οι άνθρωποι και αυτή απάντησε "Εε ; Τα σκουπίδια είν' το σπίτι μου"    :wacko: Τρελάθηκα από που και ως που ; Μαϊμού που μιλάει άπταιστα ελληνικά ; Και γιατί της μιλάω εγώ κανονικά ; Πως με καταλαβαίνει ; Τοτε ειδα πως φορουσε ενα μοβ βραχιολι που εγραφε "Βραχιολι Νοημοσυνης", της το εβγαλα. Η μαϊμου αρχισε να βγαζει ενα μοβ φως,  ειχα τρομαξει πολυ! Τσιριζα! Το φως σταματησε και η μαϊμου βγηκε, εγω την ρωτησα "Εισαι καλα, θες να σε παω στον κτηνιατρο?" Και μου ειπε "ου ου ου ου". Τοτε καταλαβα πως αυτο το βραχιολι σε κανει πιο εξυπνο το φορεσα αλλα αυτό κόλλησε στο δέρμα μου και δεν μπορούσα με τίποτα να το βγάλω ώσπου ξαφνικά εμφανίστηκε...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Συνέχεια, Παιχνίδι, Ιστορία

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες