Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επικο Σετ

σετ

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 ELEMENTchris

ELEMENTchris

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Ομάδα:ΧΑΣΑΠΗΔΕΣ
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:ELEMENTAL
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούλιος 2015 - 14:07:33

Καλησπέρα έχω διαβάσει ένα άρθρο με κάπιες συχνές ερωτήσεις αλλά δεν βρήκα αυτό που ήθελα.

Εάν έχω αγοράσει ένα επικό σέτ (π.χ. ζορρο), μετα μπορώ να ράψω οποιοδήποτε επικό αντικείμενο σε ζορρο?

Επίσης εάν δεν ράβεται οι δεξιώτητες που προσφέρει κάθε αντικείμενο πώς βγαίνουν?

Επίσης εάν δεν ράβονται τι κάνω για να βάλω το σετ και να ειμαι καλήτερος γιατί μπορεί τα σκιλλς που προσφέρει να μην ''τεριάζουν''?


Βρες με στο gr10 (angel) 


#2 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούλιος 2015 - 14:41:00

Χαίρετε,


Εάν έχω αγοράσει ένα επικό σέτ (π.χ. ζορρο), μετα μπορώ να ράψω οποιοδήποτε επικό αντικείμενο σε ζορρο?

Δεν μπορείτε να ράψετε επικά αντικείμενα ώστε να εμφανίζονται ως τα συγκεκριμένα σετ (Ζορρό, Ghostbusters, MiB, Flash Gordon), όπως ακριβώς ισχύει και το αντίθετο.

Επίσης εάν δεν ράβεται οι δεξιώτητες που προσφέρει κάθε αντικείμενο πώς βγαίνουν?

Οι δεξιότητες των αντικειμένων σετ, καθώς επίσης και όλων των αντικειμένων, είναι τυχαίες.

Επίσης εάν δεν ράβονται τι κάνω για να βάλω το σετ και να ειμαι καλήτερος γιατί μπορεί τα σκιλλς που προσφέρει να μην ''τεριάζουν''?

Μπορείτε να κάνετε ανακατανομή των δεξιοτήτων σε όλα τα αντικείμενα στο πλυντήριο, έως ότου βρείτε τον συνδυασμό που σας ικανοποιεί.

#3 ELEMENTchris

ELEMENTchris

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 53 μηνύματα
  • Ομάδα:ΧΑΣΑΠΗΔΕΣ
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:ELEMENTAL
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 29 Ιούλιος 2015 - 14:51:23

Ευχαριστώ!


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

Βρες με στο gr10 (angel) 






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: σετ

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες