Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Νεος κοσμος 12


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
33 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 04:06:55

Ενα μεγαλο μπραβο σε εμας,ανοιγει ενας αλλος κοσμος,ισως πιο λαμπερος αλλα ετσι απλα σκαβουμε τον λακο μας για ολους τους αλλους κοσμους,τα λογια ειναι αχρηστα μερικες φορες κ η σιωπη δειχνει ολα τα υπολοιπα,θα ηταν κατορθωμα μεγαλο εαν δεν πηγαινε κανενας να δηλωσει μελος,αλλα αυτο ειναι μια ουτοπια ,σαν ολες τις αλλες.


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathCab, kellipop, yyyyy00 και σε 5 άλλους

#2 Catastros

Catastros

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 61 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστην ησυχία μου
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 05:28:08

Φιλε, για σκεψου ομως τους αλλους που εχουν ερημωσει μονο σε εναν κοσμο.. ευκαιρια τωρα να ξεκινησουν εναν νεο !!!

#3 Μιχαλης33

Μιχαλης33

    Αστέρι του Χιούμορ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Mixalis33
Φήμη: 182

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 07:16:59

Καλησπερα σας.Αυτη η κατασταση με το ανοιγμα τον νεο σερβερ εχει καταντησει αηδια ειμαστε οι μονοι χωρα που εχουμε 12 σερβερ και ανοιγουν και αλλο..Το παιχνιδι δεν εχει πρωτοτυπησει σε κατι δεν εχω δεει να εφαρμοζει καποιο καινουργιο τροπο παιχνιδιου απλα κοιταει τα αλλα παιχνιδια της κατηγοριας του και κλεβει της ιδεες τους ουσιαστικα ..Δεν μας εχει δωσει ενα κινητρο εδω και χρονια.Παιζω αυτο το παιχνιδι 3 χρονια και εχει καταντησει αηδια δεν εχει κατι το ενδιαφερον ουτε ανταγωνισμος ουτε τιποτα..πλεον ολοι οι παλιοι παοιζουν για την ομαδα διοτι εχουν δημιουργησει φιλιες και και λενε καποια αστεια και περναει η ωρα.Εαν δεν υπηρχε και αυτα τα παιδια ολοι θα το ειχαν παρατησει και για αυτο ευθυνεται η εταιρια διοτι δεν σκεφτεται καθολου για μας απλα το συμφερον της..Δεν πειραζει ομως μας χανει αντι να κερδιζει ατομα.Να συνεχισει με αυτον τον τροπο και θα μεινει με 20-30 ενεργα ατομα σε καθε σερβερ. 


  • Αυτό αρέσει σε spidy και Navouhodonosor
 
 

 


#4 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 07:32:31

Συμφωνώ απόλυτα με τον Μιχάλη και τον Hurrican, βλέπω τον gr7 ακόμα και οι ομάδες που είναι στην πρώτη 10άδα δεν είναι πλήρης με μέλη, ο gr12 κρατιόταν ακόμα γιατί δεν υπήρχε καινούριος κόσμος, όμως αν κρίνω από τον ανταγωνισμό που ήδη ήταν μειωμένος στον τελευταίο κόσμο σε σχέση με τους παλιούς όταν πρωτοάνοιγαν το παιχνίδι δεν έχει πολύ μέλλον και μακάρι να βγω ψεύτης. Πολλοί μου λένε ότι απλώς θα τα παρατήσουν και δεν θα πάνε στον καινούριο.

Προσωπικά θα μείνω στον 12 για όσο υπάρχει ζωή και μετά το παιχνίδι αυτό θα τελειώσει για μένα, Πιστεύω και για πολλούς άλλους.

 

Απλώς έχω την απορία λεφτά πως θα μαζέψουν; Η πλειοψηφία νομίζω έβαζε λεφτά με paysafe που πλέον έχει καταργηθεί από όλες τις χώρες στο Herozero, Εκτός και αν η εταιρεία αποφασίσει να ανοίξει λογαριασμό στην Ελλάδα και να μπορούν να γίνονται πληρωμές με κάρτες και Paypal αν και πάλι δεν είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι θα προτιμούν αυτόν τον τρόπο.


Επεξεργάστηκε από spidy, 21 Οκτώβριος 2015 - 07:47:37.

  • Αυτό αρέσει στον/η Μιχαλης33

#5 Catastros

Catastros

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 61 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστην ησυχία μου
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 08:29:19

Καλησπερα σας.Αυτη η κατασταση με το ανοιγμα τον νεο σερβερ εχει καταντησει αηδια ειμαστε οι μονοι χωρα που εχουμε 12 σερβερ και ανοιγουν και αλλο..Το παιχνιδι δεν εχει πρωτοτυπησει σε κατι δεν εχω δεει να εφαρμοζει καποιο καινουργιο τροπο παιχνιδιου απλα κοιταει τα αλλα παιχνιδια της κατηγοριας του και κλεβει της ιδεες τους ουσιαστικα ..Δεν μας εχει δωσει ενα κινητρο εδω και χρονια.Παιζω αυτο το παιχνιδι 3 χρονια και εχει καταντησει αηδια δεν εχει κατι το ενδιαφερον ουτε ανταγωνισμος ουτε τιποτα..πλεον ολοι οι παλιοι παοιζουν για την ομαδα διοτι εχουν δημιουργησει φιλιες και και λενε καποια αστεια και περναει η ωρα.Εαν δεν υπηρχε και αυτα τα παιδια ολοι θα το ειχαν παρατησει και για αυτο ευθυνεται η εταιρια διοτι δεν σκεφτεται καθολου για μας απλα το συμφερον της..Δεν πειραζει ομως μας χανει αντι να κερδιζει ατομα.Να συνεχισει με αυτον τον τροπο και θα μεινει με 20-30 ενεργα ατομα σε καθε σερβερ. 

Κανεις λαθος! δεν ειμαστε η μονη χωρα με τοσους σερβερ! κοιτα την πολωνια!



#6 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 08:39:36

Κανεις λαθος! δεν ειμαστε η μονη χωρα με τοσους σερβερ! κοιτα την πολωνια!

 

Πολωνία: Πληθυσμός 38,5 Εκκατομύρια


  • Αυτό αρέσει στον/η yyyyy00

#7 Catastros

Catastros

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 61 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστην ησυχία μου
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 08:44:51

Πολωνία: Πληθυσμός 38,5 Εκκατομύρια

ενταξει! εγω συμφωνω και μαζι σας αλλα για πειτε μου αν καποιος θελει να ξαναρχισει το game δεν θα ηταν καλυτερο να αρχιζε σε εναν νεο κοσμο;;; μπειτε λιγο στη θεση αυτων..!



#8 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 09:31:26

Το καλύτερο όπως το βλέπω εγώ είναι κόσμοι ζωντανοί με πολλούς ενεργούς παίκτες, έτσι όπως γίνεται ανοίγει ο καινούριος και μετά από ένα μήνα ακούγονται οι πρώτες φωνές για να ανοίξει άλλος....

Τώρα θες να ξεκινήσεις όταν παίζεις κάμποσο καιρό και ανοίξει καινούριος πως θα αισθανθείς;

Το καλύτερο είναι να προσπαθείς στον τελευταίο κόσμο που υπάρχει, ειδικά στην αρχή είναι εύκολο να ανέβεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η Catastros

#9 WHYBAnmyacountE3xeth

WHYBAnmyacountE3xeth

    Παρατηρητής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Τσίρκο
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 11:08:47

Από τι βλέπω δεν σας αρέσουν αυτά που γίνονται και δεν συμφωνείτε με την εταιρία σε πολλά πράγματα αλλά δεν σας βλέπω να κάνετε κάτι..(ας πούμε να τα παρατήσετε...,απλώς κάθεστε και παραπονιέστε ενώ βλέπεται ότι εδώ και 3 χρόνια δεν γίνεται κάτι)



#10 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 11:29:05

Εγώ ένα θα πω και βάλτε το καλά στο μυαλό σας (απευθύνομαι στην εταιρεία).

Έχω καταλάβει, ότι όλοι σας, νοιάζεστε ΜΟΝΟ για τον εαυτό σας και τα χρήματά σας. Πολύς κόσμος αποφάσισε να παίξει αυτό το παιχνίδι, με αποτέλεσμα να το χαρεί πραγματικά , κι εσείς κάνετε τα πάντα για να το καταστρέψεται. Δε ξέρω αν τα βλέπετε αυτά που λέμε, αλλά εάν συνεχίσετε έτσι, θα χάσετε τα ίδια σας τα λεφτά, κι αυτό, επειδή δεν σκέφτεστε λογικά ή θετικά για τους παίκτες που διαμαρτύρονται όλο αυτόν τον καιρό.

Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, τα λόγια είναι περιττά, από εκεί και πέρα εσείς αποφασίζετε για τον μέλλον αυτού του παιχνιδιού. Αργά η γρήγορα θα το δείτε και μετά θα μας καταλάβαιτε (το ελπίζω).


  • Αυτό αρέσει σε Chris842, goof123 και xXKnockOutPlayerXx

#11 WHYBAnmyacountE3xeth

WHYBAnmyacountE3xeth

    Παρατηρητής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Τσίρκο
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 11:36:52

Πέστα ρε φίλε τα έχω πει και εγώ αυτά αλλά και άλλοι πολλοί παίχτες αλλά δεν έγινε τίποτα ούτε που τους ίδρωσε το αυτί(πρόσεχε τι λες φίλε μου γιατί εγώ επειδή κριτίκαρα την εταιρία και τους άλλους μου έδωσαν μπάν)...δεν είναι κριτική αυτό μην ξανά φάω μπάν...απλώς το υπενθύμισα στον φίλο μας...



#12 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 11:43:33

Οι κόσμοι gr1, gr10 και gr11 είναι οι σχετικά πιο δραστήριοι διακομιστές. Στον gr5 που παίζω εγώ, ο ανταγωνισμός είναι μηδαμινός και βαριέμαι να βλέπω να υπάρχουν μόνο 7 βασικές ομάδες που να αποτελούνται από ενεργούς παίκτες.

Με τον gr12 πολλοί θα παρατήσουν το παιχνίδι από τους παλιούς διακομιστές, ό, τι συνέβαινε δηλαδή και με τα εγκαίνια παλαιότερων διακομιστών. Πού θα πάει αυτή η ιστορία επιτέλους; Κάθε 4 μήνες και ένας νέος διακομιστής σημαίνει ότι το 2025 με αυτό το ρυθμό θα υπάρχουν 30 επιπλέον διακομιστές.

Αν δεν το έχετε καταλάβει αρκετοί, η εταιρία το κάνει αυτό για να ξεκινήσετε μια νέα αρχή και να αγοράζετε ντόνατ σαν τρελοί για να υπάρχει μεγαλύτερος ανταγωνισμός.

Τελικά θα πρότεινα να γίνεται μεταφορά λογαριασμών από τους πιο πρόσφατους διακομιστές στους παλαιότερους (π.χ. από το gr7 στο gr1) γιατί έχουμε πήξει από διακομιστές.
  • Αυτό αρέσει σε spidy, xXKillerBoyGrXx και Navouhodonosor

#13 giorgos112

giorgos112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 305 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑιγαλεω
  • Ομάδα:The black monster
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:George1999
Φήμη: 305

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 12:34:39

Ομαδα στον Gr7 που ειναι στους τοπ 10


Αν θέλεις να κάνεις κάτι, θα βρεις έναν τρόπο. Αν δεν θέλεις, θα βρεις μια δικαιολογία.


#14 WHYBAnmyacountE3xeth

WHYBAnmyacountE3xeth

    Παρατηρητής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 32 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Τσίρκο
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 12:39:15

Ομαδα στον Gr7 που ειναι στους τοπ 10

Τι σχέση έχει με αυτό το θέμα αυτό που μας δείχνεις ? :S



#15 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 15:47:08

Αν δεν το έχετε καταλάβει αρκετοί, η εταιρία το κάνει αυτό για να ξεκινήσετε μια νέα αρχή και να αγοράζετε ντόνατ σαν τρελοί για να υπάρχει μεγαλύτερος ανταγωνισμός.

Τελικά θα πρότεινα να γίνεται μεταφορά λογαριασμών από τους πιο πρόσφατους διακομιστές στους παλαιότερους (π.χ. από το gr7 στο gr1) γιατί έχουμε πήξει από διακομιστές.

 

Κατ' αρχήν συμφωνώ με τον φίλο παραπάνω που λέει ότι δεν κάνουμε τίποτα. Αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να μην συμμετέχουμε στον νέο κόσμο.

 

Για την μεταφορά των λογαριασμών από σέρβερ σε σέρβερ η πάγια θέση της εταιρείας είναι ότι κάτι τέτοιο δεν είναι τεχνικά εφικτό, θα 


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

#16 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 16:10:02

Προσωπικα πιστευω οτι  αυτο θα γινει στο μακρινο μελλον,οταν θα εχουν μεινει κατι νομαδες στους σερβερ,τοτε θα γινει καποια ενωση σερβερ,αλλα μεχρι τοτε γινεται η πτωση ολων των σερβερ κ εξυψωνεται ο 12, ο 13 οταν ερθει κ.ο.κ.                                                   Ειναι γεγονος παντως οτι η κινηση στον 12,θα ειναι αυξημενη,δεν ξερω ειλικρινα,η γνωμη μου σε αυτο το ζητημα την εχω πει,απλα ετσι ροκανιζουμε το παιχνιδι κ θα ριξουμε λεφτα σε εναν κοσμο που δεν τα εχει αναγκη,επισης η πρωτια ειναι μηδαμινο ζητημα σε σχεση ,που οπως ειπαν κ πιο πανω με τις φιλιες κ την ομαδα που εχουμε σε καποιον σερβερ,επισης θελω να πω κ κατι ,οι παιχτες κανουν την ομαδα κ οχι η ομαδα τους παιχτες,ασχετο με το παρον ζητημα αλλα ηθελα να το πω



#17 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 19:09:45

Ειναι γεγονος παντως οτι η κινηση στον 12,θα ειναι αυξημενη,

 

Γιατί είσαι έτσι σίγουρος; Ναι μεν πολύ τον περιμένουν αλλά δεν ξέρω πόσοι από τους "σοβαρούς" παίκτες σκοπεύουν να πάνε και σ' αυτόν.



#18 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 19:20:30

Από τους σοβαρούς παίκτες δε θα παίξει σχεδόν κανένας, μονάχα από κάποια μικρά λέβελ άλλων σέρβερ, και το παιχνίδι θα είναι μονοπολιο. Δεν θα υπαρχουν ντονατ , ομάδες με χαμηλές επεκτάσεις και παίκτες με χαμηλά στατιστικά.

Δεν έχω σκοπό και καμιά όρεξη να παίξω εκεί, όπως και πολλοί άλλοι παίκτες που ίσως σκεφτούνε και την αξία των υπόλοιπων σέρβερ.


Επεξεργάστηκε από giann657, 21 Οκτώβριος 2015 - 19:22:21.


#19 atre151

atre151

    Ο Κλόουν της χρονιάς

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 418 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη - Thessaloniki
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:XxPUNISHERxX
Φήμη: 301

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 19:21:33

Παιδια παρτε το χαμπαρι.. Ειτε μας αρεσει ειτε οχι σερβερς θα συνεχισουν να βγαινουν οσο οι παικτες συνεχισουν να αγοραζουν και να παιζουν γενικα στους τελευταιους σερβερ..

Αν πχ τωρα που βγαινει ο 12 εμπαιναν ελαχιστα ατομα και οι πιο πολλοι απλα το αγνοουσαν και συνεχιζαν κανονικα τοτε δυσκολα θα εβγαινε 13.. Στην αγγλια εχουν 2 σερβερ επειδη οι παικτες ειναι ανενεργοι και δεν εχει πολλα ατομα και παρακαλανε να βγει 3.. Παντως οσο παικτες συνεχιζουν να ειναι ενεργοι και να κανουν λογαριασμο στα τελευταια σερβερ τοσο θα συνεχισουν να βγαινουν..

Εγω προσωπικα σας καταλαβαινω εσας που παιζετε σε παλια σερβερ και πιστευω πως το σωστο θα ηταν να συνεχισουν βεβαια να βγαινουν σερβερ (αυτο εννοειται πως δεν μπορει να σταματησει) αλλα πχ 2 το χρονο..

Spoiler


#20 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 21 Οκτώβριος 2015 - 19:30:47

Παιδια παρτε το χαμπαρι.. Ειτε μας αρεσει ειτε οχι σερβερς θα συνεχισουν να βγαινουν οσο οι παικτες συνεχισουν να αγοραζουν και να παιζουν γενικα στους τελευταιους σερβερ..

Εγω προσωπικα σας καταλαβαινω εσας που παιζετε σε παλια σερβερ και πιστευω πως το σωστο θα ηταν να συνεχισουν βεβαια να βγαινουν σερβερ (αυτο εννοειται πως δεν μπορει να σταματησει) αλλα πχ 2 το χρονο..

Γι'αυτό κι εμείς, προσπαθούμε να πείσουμε τους παίκτες να μη κάνουν άλλες προ-εγγραφές στους νέους σέρβερ, για τον παραπάνω λόγο. Και το έχουμε πει πολλές φορές.

 

Εάν εσύ θεωρείς ότι είναι σωστό να βγαίνουν νέοι σέρβερ, τότε λες από μόνος σου, ''Ας καταστραφεί ο gr7'' (για παράδειγμα), μιας και παίζεις εκεί.

 

Άκου φίλε, είμαστε πολλοί (και οι περισσότεροι), που έχουμε χαλάσει λεφτά και χρόνο για να αξιοποιήσουμε τον παίκτη μας και την αξία του στο παιχνίδι αυτό, οπότε δε μπορούμε να βλέπουμε να ανοίγουν ΣΥΝΕΧΩΣ σέρβερ (κάθε 3-4 μήνες), είναι εις βάρος μας, είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι.


Επεξεργάστηκε από giann657, 21 Οκτώβριος 2015 - 19:31:25.

  • Αυτό αρέσει σε Chris842 και Navouhodonosor




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες