Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Καινουργια μελη του φορουμ

φορουμ μελη

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 03 Δεκέμβριος 2015 - 14:27:25

Καλησπερα,λογω του συμβαντος με τα  κουπονια,γραφτηκαν πολλοι στο φορουμ,ευχομαι να συνεχισουν να ειναι ενεργα μελη  κ οχι απλως κομητες μονο για τα κουπονια,θα ηταν καλο για ολους.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, DeathCab, thpro12 και σε 11 άλλους

#2 ZeusOfMacedon

ZeusOfMacedon

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 24 μηνύματα
  • Ομάδα:Legends Of Tomorrow
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:Dark
Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 03 Δεκέμβριος 2015 - 16:34:26

Τα κουπονια ητανε καλο κινητρο για μενα να κανω εγγραφη...Τωρα που εχω πλεον λογαριασμο γιατι να μην λεω και εγω τις αποψεις μου;  ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η yyyyy00

~Ουδείς φίλος ώ πολλοί φίλοι ~Αριστοτέλης


#3 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 03 Δεκέμβριος 2015 - 17:13:53

το θέμα ειναι τα υπάρχων άτομα του φόρουμ να μην κάνουν διπλούς κ τριπλούς λογαριασμούς με σκοπό το κέρδος πολλών κουπονιών.


  • Αυτό αρέσει σε lerty202 και CrazyDoctor

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#4 Berg 10

Berg 10

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 113 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαState Capitol
  • Ομάδα:Oti na nai
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Memories
Φήμη: 118

Δημοσιεύτηκε 04 Δεκέμβριος 2015 - 11:51:12

Συμφωνώ, μακάρι να είναι μόνιμου κι όχι για τα κουπόνια.


Cras in elementum orci, ut semper tortor. Sed enim orci, dictum imperdiet blandit vitae, luctus et lorem. Vestibulum tempus sapien sit amet quam accumsan tincidunt. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus non molestie odio. Donec euismod neque a mi cursus blandit. Cras at purus nisl. Curabitur mattis leo et vulputate lacinia. Morbi vitae finibus urna, in eleifend arcu. Proin ultricies a turpis non luctus. Proin elementum, arcu nec sodales efficitur, est tellus volutpat nisi, ut feugiat quam odio vel nisl. Cras bibendum turpis augue, non feugiat eros sodales sed. Morbi in diam efficitur, accumsan diam vel, faucibus arcu. Donec nec consectetur nibh. Mauris vel maximus ipsum. Vivamus sed nunc arcu.

 


#5 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2016 - 19:26:29

Καλησπέρα,

 

 ένα παλιό θέμα, αλλά είπα να μην μπω στον κόπο και ανοίξω καινούργιο καθώς είναι το ίδιο πράγμα... πάλι πολλά άτομα έχουν αρχίσει να φτιάχνουν λογαριασμούς μόνο και μόνο για τον νέο διαγωνισμό... όπως είπε και ο δημιουργός του νήματος τότε, ελπίζω να μην είναι έτσι απλά... να προσπαθούν να κάνουν καλύτερο το παιχνίδι με κάποια ιδέα δικιά τους που την θεωρούν σωστή... θα είναι καλό για όλους!

 

Καλή συνέχεια.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#6 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2016 - 19:36:06

Ναι θεωρώ εγώ τουλάχιστον πως δεν θα έπρεπε να υπάρξουν κανενός είδους κουπόνια όταν γίνεσαι μέλος.

Πρέπει αυτό να γίνεται καθαρά με δική μας πρωτοβουλία και όχι άλλο να μας δίνουν κίνητρα.


Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.


#7 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2016 - 19:41:40

Ναι θεωρώ εγώ τουλάχιστον πως δεν θα έπρεπε να υπάρξουν κανενός είδους κουπόνια όταν γίνεσαι μέλος.

Πρέπει αυτό να γίνεται καθαρά με δική μας πρωτοβουλία και όχι άλλο να μας δίνουν κίνητρα.

 

Δε θα συμφωνήσω... εννοείται πώς είναι δικαίωμά τους αν θα φτιάξουν λογαριασμό για κάποιον λόγο... όμως εγώ θεωρώ καλό σαν συμβουλή να μείνουν και να προτείνουν ιδέες για την καλύτερη ανάπτυξη του παιχνιδιού... όχι μόνο για τα ενισχυτικά του διαγωνισμού.



#8 GreekGeek

GreekGeek

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο των δεινοσαύρων
  • Ομάδα:U.R.A
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:NitroBasketballAssassin(NBA)
Φήμη: 476

Δημοσιεύτηκε 06 Αύγουστος 2016 - 19:56:13

Δε θα συμφωνήσω... εννοείται πώς είναι δικαίωμά τους αν θα φτιάξουν λογαριασμό για κάποιον λόγο... όμως εγώ θεωρώ καλό σαν συμβουλή να μείνουν και να προτείνουν ιδέες για την καλύτερη ανάπτυξη του παιχνιδιού... όχι μόνο για τα ενισχυτικά του διαγωνισμού.

 

Αυτό είπα και εγώ, συγγνώμη ίσως να μην το διατύπωσα πλήρως.


Η ​ζωή ​είναι σαν ένας πίνακας.

 Για να βάλεις ​χ​ρ​ώ​μ​α, ​πρέπει να έχεις ανθρώπους στο πλάι σου να την μοιραστείς.






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: φορουμ, μελη

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες