Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γιατί ;

...

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
60 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#41 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 16 Δεκέμβριος 2015 - 19:15:58

Όχι, το είχα πει επειδή, έχεις πάει τόσο ψηλά στα like δεν ζητάς like.Συγνώμη αν σε παρεξήγησα, έκανα απλά μια παρατήρηση.

ok απλά δεν είχα καταλάβει :P


  • Αυτό αρέσει σε foibo, windowsdestroyer1 και aaaa

#42 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 16 Δεκέμβριος 2015 - 20:29:57

φιλε πηρες 13 likes και αρχησες θεμα για αυτους που απλα θελουν τα likes


Αν ένα θέμα είναι "hot" και σηκώνει πολύ συζήτηση, φυσικό είναι τα like να πέφτουν βροχή. Ο θεματογράφος έθιξε ένα πολύ "hot" θέμα που υπάρχει τις τελευταίες εβδομάδες σε μεγάλη κλίμακα.
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#43 elisliz777

elisliz777

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 69 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:The Masters of Galaxy
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:elisliz777
Φήμη: 121

Δημοσιεύτηκε 17 Δεκέμβριος 2015 - 13:11:26

Εγω προσωπικά δεν έχω ζητήσει ποτε likes αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι κόλλημα έχετε καπιοι και κάνετε 30 θέματα (παράνομο) για να πάρετε like αντι να κάνετε poll. Τι το συμαντικό εχουν τα like;  ανεβάζουν την φήμη,οκ,αλλα μερικόι το έχετε το πράγμα σαν το ένα like να ειναι σαν 50 ευρώ. Μακάρι να σταματήσει αυτο για να ησυχάσει το φορουμ.


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, foibo, solomon fi και σε 2 άλλους

Να είσαι ο εαυτός σου! Μην γίνεσαι αντίγραφο! Εσύ γεννήθηκες πρωτότυπο!  :wub: ;)


#44 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2015 - 14:37:24

Μπορεί να έχουμε σταματήσει καιρό αυτό το θέμα, αλλά είδα κάποια πράγματα και ήθελα να τα αναφέρω:

 

Μόλις είδα την περιγραφή του windowsdestroyer1, ο οποίος έχει γράψει στο συγκεκριμένο τόπικ...

s6H70M4.png

Είναι απλά για κλάμματα... Κατηγορούν άλλους για πράγματα που και οι ίδιοι...

 

Επίσης νόμιζα πως η ιστορία με τον solomon fi είχε τελειώσει, μα φαίνεται πως αποδεικνίομαι λάθος... Ο φίλος μας έχει κάνει τόπικ (http://forum.gr.hero...άδες-gr4/) μόνο για να κερδίσει like... Που φτάσαμε ! Κιόλας στο ποστ του γράφει με μεγάλα γράμματα "Κάντε μου like".

NLB5yTS.png

 

Εγώ αυτά είχα να πω, και θα έλεγα πως δεν έχει νόημα να απαντήσετε ότι "το κάνετε για πλάκα" γιατί όλοι σας έχουμε πάρει χαμπάρι...


Επεξεργάστηκε από kellipop, 26 Δεκέμβριος 2015 - 14:39:04.

  • Αυτό αρέσει στον/η aris2, ntinarasole, dina και σε 6 άλλους

"Do More Of What Makes You Happy !"


#45 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2015 - 16:36:10

Μπορεί να έχουμε σταματήσει καιρό αυτό το θέμα, αλλά είδα κάποια πράγματα και ήθελα να τα αναφέρω:

 

Μόλις είδα την περιγραφή του windowsdestroyer1, ο οποίος έχει γράψει στο συγκεκριμένο τόπικ...

s6H70M4.png

Είναι απλά για κλάμματα... Κατηγορούν άλλους για πράγματα που και οι ίδιοι...

 

Επίσης νόμιζα πως η ιστορία με τον solomon fi είχε τελειώσει, μα φαίνεται πως αποδεικνίομαι λάθος... Ο φίλος μας έχει κάνει τόπικ (http://forum.gr.hero...άδες-gr4/) μόνο για να κερδίσει like... Που φτάσαμε ! Κιόλας στο ποστ του γράφει με μεγάλα γράμματα "Κάντε μου like".

NLB5yTS.png

 

Εγώ αυτά είχα να πω, και θα έλεγα πως δεν έχει νόημα να απαντήσετε ότι "το κάνετε για πλάκα" γιατί όλοι σας έχουμε πάρει χαμπάρι...

Πες τα ρε Κέλλυ! :PΚαι επίσης να προσθέσω και αυτό:

 

4EeOjY5.png


Επεξεργάστηκε από Τragιc12, 26 Δεκέμβριος 2015 - 16:38:20.

  • Αυτό αρέσει σε kellipop και pablo
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#46 windowsdestroyer1

windowsdestroyer1

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 449 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHerozeroland
  • Ομάδα:Είμαστε cool τύποι
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:windowsdestroyer1
Φήμη: 696

Δημοσιεύτηκε 27 Δεκέμβριος 2015 - 12:47:27

Γεια, το είχα γράψει παλιά γιατί δεν είχα πολλά likes σε σχέση με τις δημοσιεύσεις.Αυτά με τα like, τα αφαίρεσα.Επίσης στην υπογραφή το έγραφα γιατί, αν ήμουν τυχερός, να κέρδιζα ντόνατ για τον παίκτη μου στον διαγωνισμό ιστοριών.


Το πιο όμορφο πράγμα της ζωής: Hero Zero :P


#47 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 27 Δεκέμβριος 2015 - 17:07:59

Γεια, το είχα γράψει παλιά γιατί δεν είχα πολλά likes σε σχέση με τις δημοσιεύσεις.Αυτά με τα like, τα αφαίρεσα.Επίσης στην υπογραφή το έγραφα γιατί, αν ήμουν τυχερός, να κέρδιζα ντόνατ για τον παίκτη μου στον διαγωνισμό ιστοριών.


Πριν από λίγο καιρό δεν τα είχες αυτά φίλε μου.. !
  • Αυτό αρέσει σε pablo και Τragιc12

"Do More Of What Makes You Happy !"


#48 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 12 Ιανουάριος 2016 - 13:00:00

Καλησπέρα,

 θα ήθελα να πω κι εγώ την γνώμη μου σχετικά με αυτό.

Έχω ακούσει πολλούς που κάνουν παράπονα για εμένα , ότι το έπαιζα ''Moderator'' μόλις είχα ξεκινήσει το φόρουμ. Εντάξει, αυτό, είναι αλήθεια, δεν ήξερα καν τί είναι οι Moderators , ζητώ συγγνώμη αν σας πείραζε, αλλά το να κοροϊδεύετε και να κακολογείτε τον άλλον πίσω από την πλάτη του, είναι ντροπή, ενώ το παίζατε ''φίλοι''.

 Υπήρχαν πολλά μηνύματα σχετικά με την ίδια υπόθεση , εκβιασμοί και οτιδήποτε άλλο αφορούσε το συγκεκριμένο θέμα. Δεν έδινα σημασία, αργότερα που κατάλαβα τί σημαίνει Moderator, είχα πλέον ασχοληθεί ως μέλος του φόρουμ και έδινα τις συμβουλές μου με τον δικό μου τρόπο.

 Εντάξει, το να δίνει ο άλλος δικές του συμβουλές με τον δικό του τρόπο, είναι δικαίωμά του, όχι να έρχεται ο άλλος και με την παραμικρή συμβουλή που θα δώσεις σε έναν χρήστη να τον ''κράζει''...

 Αυτή είναι η γνώμη μου, ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο ομιλίας.


  • Αυτό αρέσει σε kellipop και Τragιc12

#49 pablo

pablo

    Ονειροπόλος

  • Banned
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 70 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Straw Hat Pirates
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:pablo
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2016 - 16:35:26

Γεια, το είχα γράψει παλιά γιατί δεν είχα πολλά likes σε σχέση με τις δημοσιεύσεις.Αυτά με τα like, τα αφαίρεσα.Επίσης στην υπογραφή το έγραφα γιατί, αν ήμουν τυχερός, να κέρδιζα ντόνατ για τον παίκτη μου στον διαγωνισμό ιστοριών.

φιλε μου δεν εχει σχεση πριν ποσο καιρο οτι το εκανες αλλα οτι το εκανες


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, foibo, aaaa και σε 6 άλλους

#50 pablo

pablo

    Ονειροπόλος

  • Banned
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 70 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Straw Hat Pirates
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:pablo
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2016 - 16:36:58

Γεια, το είχα γράψει παλιά γιατί δεν είχα πολλά likes σε σχέση με τις δημοσιεύσεις.Αυτά με τα like, τα αφαίρεσα.Επίσης στην υπογραφή το έγραφα γιατί, αν ήμουν τυχερός, να κέρδιζα ντόνατ για τον παίκτη μου στον διαγωνισμό ιστοριών.

επισης δεν κερδιζει αυτος που εχει πιο πολλα like αλλα αυτος που εχει την καλητερη ιστορια(αν κανω λαθος διορθοστεμε)


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, aaaa, the best friends και σε 5 άλλους

#51 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2016 - 15:07:09

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια... έτσι και έτσι σταμάτησα γιαα αυτό το φόρουμ



#52 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2016 - 15:16:00

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια... έτσι και έτσι σταμάτησα γιαα αυτό το φόρουμ


Δεν φταίμε εμείς..
  • Αυτό αρέσει στον/η pablo

"Do More Of What Makes You Happy !"


#53 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2016 - 15:17:53

Αν θες δες τι ανέβασα



#54 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2016 - 15:22:09

Ναι, είδα τι ανέβασες αλλά και πάλι, εμείς δεν φταίμε σε τίποτα. Εσύ σχολίασες άλλους για πράγματα που κάνεις και ο ίδιος, ας περίμενες και τις συνέπειες. Κι ας είναι στα "Εκτός Θέματος", αυτό το topic δεν είναι πλάκα. Είναι η αληθεία, γιατί εδώ μέσα πια μόνο για τα like νοιάζονται οι περισσότεροι.
Τώρα ότι σταματάς το φόρουμ είναι δικό σου πρόβλημα... Απλά μπορούσες να καταλάβεις το λάθος σου και να συνεχείσεις χωρίς αυτό. Αλλά αφού επέλεξες το αντίθετο, τι να πω...
  • Αυτό αρέσει σε foibo και pablo

"Do More Of What Makes You Happy !"


#55 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 28 Ιανουάριος 2016 - 15:23:51

Ναι, είδα τι ανέβασες αλλά και πάλι, εμείς δεν φταίμε σε τίποτα. Εσύ σχολίασες άλλους για πράγματα που κάνεις και ο ίδιος, ας περίμενες και τις συνέπειες. Κι ας είναι στα "Εκτός Θέματος", αυτό το topic δεν είναι πλάκα. Είναι η αληθεία, γιατί εδώ μέσα πια μόνο για τα like νοιάζονται οι περισσότεροι.
Τώρα ότι σταματάς το φόρουμ είναι δικό σου πρόβλημα... Απλά μπορούσες να καταλάβεις το λάθος σου και να συνεχείσεις χωρίς αυτό. Αλλά αφού επέλεξες το αντίθετο, τι να πω...

Εγώ πραγματικά το κατάλαβα αλλά τώρα ποια οι ποιο πολλοί δεν με θέλουν ποια και λυπάμαι.



#56 Τragιc12

Τragιc12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 174 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Tragic12
Φήμη: 185

Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουάριος 2016 - 11:34:15

Εγώ πραγματικά το κατάλαβα αλλά τώρα ποια οι ποιο πολλοί δεν με θέλουν ποια και λυπάμαι.

Φίλε μου, κάνεις ΜΕΓΑΛΟ λάθος!Κανείς δεν σου είπε ότι δεν σε θέλει!Απλά σου είπαμε κάποια πράγματα διότι είχες σημαδέψει αυτούς που ζητούσαν like ενώ συνάμα και εσύ ζητούσες!

 

Και κανείς δεν σε διώχνει από το φόρουμ, μπορείς να προτείνεις (εμένα προσωπικά μου άρεσαν κάποιες από τις προτάσεις σου) και να λες την γνώμη σου όπου θέλεις!


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657
.•*¨*•*´¨)        
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
 (¸.•´ (¸.     ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ

#57 ThanasIsTheYoutuber

ThanasIsTheYoutuber

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 214 μηνύματα
  • Ομάδα:YT Gamers
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:TommakosYT
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουάριος 2016 - 12:13:06

Έχω παρατήσει το φόρουμ , για ένα λόγο...

 

Οι χρήστες του φόρουμ πλέον ενδιαφέρονται μόνο για τα like που μπορούν να πάρουν , αυτό με έχει ενοχλήσει ιδιαίτερα διότι κάποιοι παριστάνουν τους Mod , αντιγράφουν τους τρόπους τους κ.α προκειμένου να πάρουν 2 like ...

 

 

ΛΟΛ Δηλαδή , γιατί το κάνετε αυτό το πράγμα ;

Το φόρουμ είναι για να γελάσουμε , να λύσουμε τις απορίες μας και όχι να κάνουμε διαγωνισμό για τα περισσότερα like . 

 

Ομολογώ ότι παλιότερα το έκανα κι εγώ αυτό ως noob , ευτυχώς κατάλαβα το νόημα και σταμάτησα αυτή τη συμπεριφορά .

Καλησπέρα,

Πρέπει να υπάρχει κάποιος που να τους εξηγεί αυτό το πράγμα..


Comeback ? ? ?


#58 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2016 - 09:36:23

Φίλε μου, κάνεις ΜΕΓΑΛΟ λάθος!Κανείς δεν σου είπε ότι δεν σε θέλει!Απλά σου είπαμε κάποια πράγματα διότι είχες σημαδέψει αυτούς που ζητούσαν like ενώ συνάμα και εσύ ζητούσες!

 

Και κανείς δεν σε διώχνει από το φόρουμ, μπορείς να προτείνεις (εμένα προσωπικά μου άρεσαν κάποιες από τις προτάσεις σου) και να λες την γνώμη σου όπου θέλεις!

Καλησπέρα,

μετά από 1 μήνα που δεν κοίταξα φόρουμ είδα αυτά τα μηνύματα.



#59 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2016 - 11:51:24

Βασικά το πρόβλημα σας ποιό είναι εάν δεν προσβάλει κανέναν ας ζητάνε λικε,εσείς ανοίξατε το θέμα αυτό για να δείξετε τους σωστούς και δήθεν ανθρώπους ας κάνουν ότι θέλουν τα παιδία δεν απαγορεύεται...,έλα που το κράξιμο πάει σύννεφο....



#60 hero333

hero333

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 304 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:hero333



Φήμη: 320

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2016 - 16:35:15

Κατά την γνώμη τα άτομα που ζητάνε like επιτυγχάνουν ακριβώς το αντίθετο αφού σχεδόν όλοι χρήστες του forum απεχθάνονται το "ζητιάνεμα" likes. Το κακό είναι πως κάποιοι παίκτες συνήθως ηλικιακά μικρότεροι δεν το συνειδητοποιούν και συνεχίζουν αφού βρίσκουν ανταπόκριση έστω και μικρή, από παρόμοιους παίκτες (σου κάνω like,μου κάνεις like). Ένα άτομο που παλιότερα ζητούσε likes είναι δυνατόν να το σταματήσει αλλά να μην καταφεύγει σε φθηνές δικαιολογίες (είχα βάλει ένα στοίχημα,για πλάκα κλπ). Αντιθέτως άμα εξηγήσει τον πραγματικό λόγο π.χ. ήμουν μικρός ή απλά το παραδεχθεί ότι ήταν ανόητο εκ μέρους του και το σταματήσει τότε οι υπόλοιποι χρήστες οφείλουν αν όχι να τον συγχωρήσουν τουλάχιστον να μην του επιτίθενται. Μην τρέφετε αυταπάτες, τα likes δεν επιτελούν κάποιο ρόλο κάπου. Δεν καθιστούν κάποιον χρήστη ανώτερο από τους άλλους. Τα likes μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως σημάδι επιδοκιμασίας σε κάποια ανάρτηση στο forum. Τα likes που ζητάει κάποιος να πάρει προσωπικά τα θεωρώ δυσφήμηση για τον όποιο παίκτη.Βλέπεις παίκτες οι οποίοι έχουν καλές και ευφάνταστες ιδέες, δίνουν σωστές απαντήσεις και έχουν ένα μεγάλο ποσοστό likes. Έχουν ζητήσει ποτέ like; Η απάντηση είναι όχι. Πήραν likes όχι επειδή το ζήτησαν αλλά επειδή το άξιζαν. Βλέπεις άλλους χρήστες να έχουν ένα σεβαστό ποσό likes και αν δεις τα μηνύματα τους απορείς: είναι ανορθόγραφα, άσκοπα και παρόλα αυτά έχουν 1-2 likes από παρόμοιους χρήστες. Μήπως είναι καιρός να κρίνουμε έναν παίκτη από την συμπεριφορά του και το περιεχόμενο των αναρτήσεών του και όχι από τα likes που έχει;


  • Αυτό αρέσει στον/η DoNotKeepCalm, ntinarasole, Psychedelic Malousis και σε άλλον ένα





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: ...

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες