Jump to content


Photo

Κινητό-hero zero- Εξάντληση μπαταρίας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 353 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Posted 28 May 2016 - 15:56:19

Γεια σας παιδιά τι κάνετε; Ελπίζω να είστε καλά διότι εγώ δεν είμαι με αυτό που συμβαίνει. 

 

Το hero zero το έχω κατεβάσει κασι στο κινητό γιατί πρέπει να παίζω και από κει για διάφορους λόγους΄.

 

Όμως μου τρώει πάρα πολύ μπαταρία. Και όχι μόνο σε μένα αλλά και στους φίλους μου και όλοι έχουμε εντελώς διαφορετικά κινητά!   Τι μπορώ να κάνω; 


ΒΜ_JustIncredible 


#2 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1,928

Posted 28 May 2016 - 16:02:23

Δεν ξέρω αν θα βοηθήσει αλλά προτείνω να κάνεις απεγκατάσταση την εφαρμογή και να μπαίνεις από gr.herozerogame.com/m!


Edited by dina, 28 May 2016 - 16:02:43.

  • kellipop, ASaSinOS and ksgns like this

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#3 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4,991

Posted 28 May 2016 - 16:12:36

Χαίρετε.

Τα ''έξυπνα τηλέφωνα'' ,όπως όλες οι συσκευές που δουλεύουν με μπαταρία ,έχουν καθορισμένη διάρκεια ζωής μέχρι να ξεφορτίσουν. Μην ξεχνάτε ότι παράλληλα με την εφαρμογή του Hero Zero ,το κινητό τελεί κάποιες λειτουργίες από μόνο του.Εσείς επιλέγετε τον χρόνο που θα βρίσκεστε συνδεδεμένος στο παιχνίδι οπότε και η χρήση της μπαταρίας του εξαρτάται αποκλειστικά από εσάς.

Προτείνω λοιπόν όπως προανέφερε η dina ,να απεγκαταστήσετε την εφαρμογή ,που ίσως σας ''τρώει'' εκτός από χώρο αποθήκευσης,χρόνο διάρκειας και να κάνετε είσοδο από το link gr.herozerogame.com/m.

Επίσης,τα περισσότερα κινητά τηλέφωνα,πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις τους γράφουν :Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας.

Κατά αυτόν τον τρόπο και αφαιρώντας π.χ. την δόνηση στο κινητό,ή τον έντονο φωτισμό ,έχετε σαν αποτέλεσμα μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας σας.

Ελπίζω να σας βοήθησα.

Με εκτίμηση,Odi!


  • Spiro1, kellipop, dina and 7 others like this

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#4 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 353 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Posted 29 May 2016 - 19:28:34

Χαίρετε.

Τα ''έξυπνα τηλέφωνα'' ,όπως όλες οι συσκευές που δουλεύουν με μπαταρία ,έχουν καθορισμένη διάρκεια ζωής μέχρι να ξεφορτίσουν. Μην ξεχνάτε ότι παράλληλα με την εφαρμογή του Hero Zero ,το κινητό τελεί κάποιες λειτουργίες από μόνο του.Εσείς επιλέγετε τον χρόνο που θα βρίσκεστε συνδεδεμένος στο παιχνίδι οπότε και η χρήση της μπαταρίας του εξαρτάται αποκλειστικά από εσάς.

Προτείνω λοιπόν όπως προανέφερε η dina ,να απεγκαταστήσετε την εφαρμογή ,που ίσως σας ''τρώει'' εκτός από χώρο αποθήκευσης,χρόνο διάρκειας και να κάνετε είσοδο από το link gr.herozerogame.com/m.

Επίσης,τα περισσότερα κινητά τηλέφωνα,πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις τους γράφουν :Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας.

Κατά αυτόν τον τρόπο και αφαιρώντας π.χ. την δόνηση στο κινητό,ή τον έντονο φωτισμό ,έχετε σαν αποτέλεσμα μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας σας.

Ελπίζω να σας βοήθησα.

Με εκτίμηση,Odi!

Σας ευχαριστώ πολύ μπορεί να κλειδώσει! 


  • odi likes this

ΒΜ_JustIncredible 


#5 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4,991

Posted 29 May 2016 - 19:33:32

....Και η επιθυμία σας ...διαταγή μου!

Το παρόν νήμα κλειδώνει. ;)


  • Spiro1, mirto123vk, NickYolo and 2 others like this

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users