Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αγορά κερμάτων και αποστολές στα Bosses!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
14 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 MrSakis

MrSakis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 101 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:Camørra
  • Κόσμος:GR28
  • Ήρωας:ΑΜΠΑΛΟΣ
Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 27 Σεπτέμβριος 2013 - 23:38:47

Καλησπέρα σε όλους να συστηθώ κιόλας , DEVILSAKIS , 25 χρονών απο Klarinogamproi ! Παίκτης λιγότερο απο 2 βδομάδες , ιδού και τα stats μου ! Ακούω απο πολλούς πως τα stats μου παραείναι καλά για το lvl μου! Anyway μην ξεφεύγω απο το θέμα! 

 

[attachment=104:AVATAR (2).jpg]

 

Θα ήθελα να αναφέρω 2 θέματα τα οποία σίγουρα έχουν προβληματίσει αρκετούς απο εμάς! 

 

1ον) Δεν υπάρχει επιλογή αγοράς κερμάτων  , όπως αντίστοιχα υπάρχει για donuts! Σίγουρα θα ήταν χρήσιμη μια τέτοια επιλογή για 2 απλούστατους λόγους! Ο πρώτος οτι θα μπορούμε να ανεβάσουμε τα στατιστικά μας πιο γρήγορα , οπότε είναι ένα μεγάλο κίνητρο το να αγοράσουμε κέρματα και δεύτερον να μπορούμε να δωρίζουμε στην ομάδα μας ακόμη περισσότερα! 

 

 

2ον) Έχω συμμετάσχει μέχρι στιγμής σε 2 μάχες κακοποιών τα γνωστά σε όλους μας BOSS με καλά αποτελέσματα , την μια φορά τερμάτισα 37ος και την άλλη 1ος (έχω full τα ενισχυτικα) αλλά και στις 2 μάχες δεν μπορούσαμε να ρίξουμε το BOSS! 4 ώρες για 40Μ hp (health) !! Ακόμη και σε ώρες αιχμής όπως είναι το απογεματάκι η ώρα τελείωσε και το BOSS είχε ακόμη το 1/5 της υγείας του! Ελατώστε την υγεία των κακοποιών , παραείναι πολυ!

 

Εκτός αυτού , το να ξέρουμε εξ αρχής οτι to BOSS δεν πρόκειτε να πέσει δεν ασχολούμαστε καν ! Κρίμα γιατί οι κακοποιοί είναι ένα εξαιρετικό feature στο παιχνίδι ! Θα έπρεπε να μας δώσετε λοιπόν το κίνητρο να προσπαθούμε περισσότερο ! Το όφελός σας; Περισσότερα ξοδευμένα donuts ώστε να φτάσουμε στην κορυφή και να διεκδικήσουμε τα δώρα που δίνετε στον 1ο με τις περισσότερες επιθέσεις και επιτυχημένα χτυπήματα και στο top10! Θα παρακαλούσα αν γίνεται και αν κάποιος Mod ή Admin παρακολουθεί τα post και ενδιαφέρεται να μου πει τη γνώμη του! 


  • Αυτό αρέσει στον/η teoto1, silvertorres, billthegreek2 και σε 2 άλλους

#2 ZuZu

ZuZu

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 81 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ZuZu
Φήμη: 72

Δημοσιεύτηκε 27 Σεπτέμβριος 2013 - 23:42:08

θα συμφωνησω καταρχας με τον παιχτη σου,παραειναι τουμπανος,επισης οσον αφορα το 2ον) που εχεις ορισει,προσωπικα το βρισκω απαραδεκτο σε εναν προσφατο απο τους αλλους 2 σερβερ να μπαινει τετοιο μποςς με τετοια ζωη,στο gr1 να μπει θα το βρω φυσιολογικο αλλα οχι και στο 3,παει πολυ!


  • Αυτό αρέσει στον/η windowsdestroyer1
Spoiler

#3 MrSakis

MrSakis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 101 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:Camørra
  • Κόσμος:GR28
  • Ήρωας:ΑΜΠΑΛΟΣ
Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 27 Σεπτέμβριος 2013 - 23:54:18

Είπες ακριβώς αυτό που ξέχασα να γράψω ZuZu !! Στον gr1 και gr2 πάει κι έρχεται ! Αλλά στον gr3 αν όχι απαράδεκτο , θα έλεγα πως έιναι ανούσιο αφού ποτέ δεν πρόκειτε να πέσει ! Απ'ότι έψαξα είσαι και εσύ στον gr3! Φαντάζομαι πως το διαπίστωσες και μόνη σου αυτό με το hp των BOSSES! 



#4 teoto1

teoto1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
  • Ομάδα:action heroes
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:TEOTO
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 28 Σεπτέμβριος 2013 - 10:09:28

τα skills σου για το λεβελ σου ειναι οντος παρα πολυ καλα.

οσον αφορα το boss συμφωνω,εχω και εγω GR3,ελπιζω να αλλαξει κατι ως προς αυτο συντομα



#5 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 28 Σεπτέμβριος 2013 - 10:16:21

Καλησπέρα,

 

το πρόβλημα που δημιουργείται με την πρώτη πρόταση είναι ότι θα μπορούσε κάποιος να βάλει πολλά λεφτά και να αυξήσει κατευθείαν τις ικανότητές του, ενδεχομένως (βάζοντας πολλά χρήματα) να φτάσει μέχρι και πρώτος. Αυτό μπορεί να ακούγεται καλό για την εταιρεία (περισσότερα έσοδα) αλλά θα δημιουργήσει τεράστια προβλήματα ανισορροπίας και τελικά ίσως και απαξίωσης του παιχνιδιού, αφού ουσιαστικά καλύτεροι θα ήταν αυτοί που έχουν τα περισσότερα χρήματα, αναγκάζοντας τους υπόλοιπους είτε να βάλουν και αυτοί χρήματα, αν θέλουν να ακολουθήσουν, είτε να παρατήσουν το παιχνίδι. Γενικά το παιχνίδι ανταμείβει την υπομονή και την επιμονή, και αυτό δεν νομίζω να αλλάξει.

 

Όσον αφορά τη δεύτερη πρόταση, η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν αρκετά παράπονα από τους παίχτες για τους κακοποιούς, οπότε δεν αποκλείεται να υπάρξει αλλαγή. Πάντως, ένας λόγος που δεν βγαίνουν οι πιο δύσκολοι κακοποιοί είναι γιατί πολλοί παίχτες μόλις βλέπουν ότι έχει πολλούς πόντους ζωής, δεν του κάνουν επίθεση. Θυμηθείτε ότι ακόμα και αν ξεφύγει, εσείς την εμπειρία σας θα την πάρετε (βεβαία στο μισό) και ότι αυτή η εμπειρία είναι στην ουσία δωρεάν, αφού δεν ξοδεύετε ενέργεια. Οπότε αν ένας παίχτης θέλει να πάρει το μάξιμουμ κάθε μέρα, θα πρέπει να επιτεθεί και στον κακοποιό.

 

 

 

Hello,

 

the problem that is created by your first suggestion is that someone could pay a lot of money and increase their skills immediately, maybe (by paying a lot of money) even reach the top. This may sound nice for the company (more income) but will create huge problems of imbalance and finally even depreciation of the game, since essentially the best ones would be the ones that have more money, forcing the rest to either pay money themselves, if they want to keep up, or quit the game. Generally the game rewards patience and persistence, and I don't think this will change.

 

As far as the second suggestion is concerned, the truth is there are a lot of complaints by the players about villains, so a change is not out of the question. However, one reason why more difficult villains aren't defeated is because a lot of players as soon as they see that the villain has a lot of hit points do not attack him. Remember that even if he gets away, you will still get your experience (albeit cut in half) and that this experience is essentially for free, since you don't spend energy. Therefore, if a player wants to get the maximum every day, they will have to attack the villain.



#6 MrSakis

MrSakis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 101 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:Camørra
  • Κόσμος:GR28
  • Ήρωας:ΑΜΠΑΛΟΣ
Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 28 Σεπτέμβριος 2013 - 10:46:28

Πολύ ωραία !! Ε μα ναί είναι εμφανές οτι ειδικά στον gr3 ένας κακοποιός θα πέσει 1 φορα στις 10 και πάλι ΑΝ πέσει! Το θέμα δεν είναι να πάρουμε την μισή εμπειρία ή τα λεφτά ! Το θέμα είναι να δωθούν επιτέλους στους παίκτες τα βραβεία του πρώτου και του top10 !! Πρέπει λοιπόν κάτι να γίνει ! 



#7 marios200111

marios200111

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 149 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:marios200111






Φήμη: 145

Δημοσιεύτηκε 28 Σεπτέμβριος 2013 - 15:17:09

Τουλάχιστον ακόμα κι αν δεν τον νικήσουμε(αν ξεφύγει δηλαδή) να πάρουμε τα αντικείμενα...επίσης θέλω να δημιουργηθεί κακοποιός και στο Yollywood


  • Αυτό αρέσει σε Spiro1, teoto1 και konloul

#8 MrSakis

MrSakis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 101 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:Camørra
  • Κόσμος:GR28
  • Ήρωας:ΑΜΠΑΛΟΣ
Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 02 Οκτώβριος 2013 - 01:35:15

Καλημέρα καταρχήν

 

Είναι η δεύτερη φορά που ασχολούμαι με το συγκεκριμένο θέμα αλλά δεν γίνεται να μην το κάνω

 

 

Για άλλη μια φορά μας βάζετε κακοποιό στον GR3 στις 4:00 τα χαράματα , για 2 ώρες με 12 εκατομύρια υγεία και σε ώρα που ο περισσότερος κόσμος κοιμάται , άρα έχετε 250% πιθανότητες να μην κερδίσουμε τον κακοποιό και συνεπώς να μην πάρουμε ούτε δώρα ούτε τα κέρματα και την εμπειρία που περιμένουμε

 

Και δεν είναι η πρώτη φορά , νομίζω πριν απο λιγότερο απο μια εβδομάδα πάλι σε ώρα ΜΗ αιχμής βγάλατε κακοποιό με 40 εκατομύρια υγεία και 5 ώρες διαθέσιμες! Και 6 ώρες να βάζατε πάλι δεν θα έπεφτε γιατί πολύ απλά ο κόσμος κοιμάται τέτοιες ώρες ή στην τελική δεν είναι ώρα αιχμής

 

Άρα 2 τινά υπάρχουν ! Ή μας κοροιδέυετε μέσα στα μούτρα μας ή υποτιμάτε την νοημοσύνη μας! Ή και τα δύο!Και στις 2 μάχες κακοποιών για παράδειγμα εγώ και φαντάζομαι όχι μόνο εγώ , ξοδέψα έναν σεβαστό αριθμό donuts για να ανέβω στο top10 ! Και φυσικά διαπίστωσα πως ΟΥΤΕ την μισή του ενέργεια δεν θα πάρουμε άρα για 2η συνεχόμενη φορά πέταξα donuts! Μην μου πείτε πως δεν με υποχρέωσε κανείς , φυσικά και δεν με υποχρέωσε κανείς! Απλά είναι μέρος του παιχνιδιού τα donuts και θεώρησα οτι αξίζει να ξοδέψω κάποια απο αυτά με αντίτιμο να βγώ στο top10 και να διεκδικήσω τα έπαθλα! Αυτός νομίζω είναι και ο σκοπός των κακοποιών , να υπάρχει ανταγωνισμός μεταξύ των παικτών για τα έπαθλα! Αν εσείς το θεωρείτε λογικό και σωστό αυτό το σύστημα ,να μας βάζετε κακοποιό χαράματα με ΑΠΕΙΡΗ ενέργεια και ελάχιστη ώρα και εμείς σαν μην πω τι να προσπαθούμε , να το χαίρεστε! 

Απλά το θέμα είναι οτι χάνετε σε κάθε μάχη κακοποιού όλο και περισσότερους μαχητές γιατί όπως προείπα δεν έιμαστε χαιβάνια! Σιγά σιγά ΟΛΟΙ μας καταλαβαίνουμε οτι οι κακοποιοί έχουν ρυθμιστεί μαθηματικά ώστε να μην πέφτουν ή οτι για να πέσουν πρέπει να βαράνε μέχρι και οι developers οτι ώρα και να τον βάλετε! 

Ελπίζω σε μια σοβαρή απάντηση απο κάποιον moderator, το τονίζω.. σοβαρή!! Ή έστω μια λύση όπως για παράδειγμα να το προωθήσει στους developers! Δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες της πεντάρας , είμαστε ενήλικες ! Ή οτι ο κακοποιός μπορεί να πέσει σε 2 ώρες με 12 εκατομύρια υγεία στις 4 η ώρα το χάραμα γιατί πολύ απλά και μαθηματικά να το υπολογίσεις πρέπει να βαράνε κάποιες πολλές εκατοντάδες άτομα έτσι ώστε να πέσει και μας έχετε ξενερώσει οπότε οι παίκτες που δεν παίρνουν μέρος σε μάχες κακοποιών ολοένα και αυξάνονται! 

 

 

Υ.Γ.  Ήδη απο τις 2 ώρες που μας δώσατε πέρασε το 1/4 δηλαδή η μισή ώρα και τα 12 εκατομύρια που είχε αρχικά ενέργεια ο κακοποιός έγιναν 11 !!  <_<  Μάτι βγάζει , εγώ πρέπει να σας τα λέω;; Απλά και λιτά , ακατόρθωτο! 

 

 

 

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟΤΟΜΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΜΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 02 Οκτώβριος 2013 - 07:50:18.
Similar thread already exits - threads merged

  • Αυτό αρέσει στον/η konloul

#9 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 02 Οκτώβριος 2013 - 07:59:55

Καλημέρα,

 

όπως είπα έχουν παραπονεθεί και άλλοι και δεν αποκλείεται να υπάρξει αλλαγή στο συγκεκριμένο θέμα, εάν η εταιρεία αποφασίσει ότι όντως χρειάζεται αλλαγή. Από εκεί και πέρα, δεν νομίζω ότι έχει νόημα να δημιουργούμε και άλλα νήματα με το ίδιο θέμα, ειδικά όταν το πρώτο νήμα το δημιουργήσαμε εμείς οι ίδιοι. ;)

 

Όσο για τις απαντήσεις των moderator, πάντα είναι σοβαρές. Το αν δεν συμφωνούμε με αυτές είναι άλλο θέμα. :)

 

 

 

Good morning,

 

as I said, more people have complained so it's not out of the question for a change to be made in this particular issue, if the company decides that a change is indeed in order. In any case, I don't think there's any point in creating new threads with the same subject, especially when the first thread was created by us. ;)

 

As for the answers of moderators, they are always serious. Whether we agree with them or not is another matter. :)


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris και mitsaras

#10 MrSakis

MrSakis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 101 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:Camørra
  • Κόσμος:GR28
  • Ήρωας:ΑΜΠΑΛΟΣ
Φήμη: 174

Δημοσιεύτηκε 02 Οκτώβριος 2013 - 10:31:36

Καταρχήν για ποιό λόγο συγχωνέυετε  όλα τα άρθρα;; Υπάρχει λόγος που το κουμπί λέει : Start a NEW topic !! 

Είναι σαν να φημόνετε κόσμο! Μεταφέρετε το άρθρο σε άλλο άρθρο με μικρή δημοτικότητα οπότε και τα λόγια μου περνάνε απαρατήρητα! 12 χρόνια είμαι gamer , πρώτη φορά το βλέπω αυτό σε φόρουμ ! Σας παρακαλώ να αφήνετε νέα άρθρα να υφίστανται ! 

 

 

Και στην τελική ήμουν και εγώ Mod σε φόρουμ , συγκεκριμένα στο gunshine.net , παιχνίδι που έχει σταματήσει εδώ και 1 χρόνο , δεν συγχωνεύαμε όλα τα άρθρα σε 1 ! Έτσι όπως πάει το πράμα θα έχουμε 7-8 άρθρα! 

 

Υ.Γ.  δεν αποκλείεται να υπάρξει αλλαγή στο συγκεκριμένο θέμα, εάν η εταιρεία αποφασίσει ότι όντως χρειάζεται αλλαγή ! Το θέμα είναι οτι εμείς τα λέμε για να τα πείτε στην εταιρία , δεν τα λέμε για να τα λέμε! Προωθήστε το στην εταιρία  ;) 



#11 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 02 Οκτώβριος 2013 - 10:42:10

 

Καταρχήν για ποιό λόγο συγχωνέυετε  όλα τα άρθρα;; Υπάρχει λόγος που το κουμπί λέει : Start a NEW topic !! 

Είναι σαν να φημόνετε κόσμο! Μεταφέρετε το άρθρο σε άλλο άρθρο με μικρή δημοτικότητα οπότε και τα λόγια μου περνάνε απαρατήρητα! 12 χρόνια είμαι gamer , πρώτη φορά το βλέπω αυτό σε φόρουμ ! Σας παρακαλώ να αφήνετε νέα άρθρα να υφίστανται !

 

η δημιουργία καινούριων νημάτων με το ίδιο θέμα θεωρείται spam, οπότε παρακαλείσθε να σέβεστε τους κανονισμούς. Εάν διαφωνείτε με αυτούς, μπορείτε να απευθύνεστε στην Υποστήριξη.

 

creating new threads with the same subject is considered spam, so you are kindly requested to respect the rules. If you disagree with them, you can contact Support.

 

 

Και στην τελική ήμουν και εγώ Mod σε φόρουμ , συγκεκριμένα στο gunshine.net , παιχνίδι που έχει σταματήσει εδώ και 1 χρόνο , δεν συγχωνεύαμε όλα τα άρθρα σε 1 ! Έτσι όπως πάει το πράμα θα έχουμε 7-8 άρθρα!

 

Η κάθε εταιρεία ακολουθεί διαφορετική πολιτική για το φόρουμ της. Όπως είπα και πριν, εάν διαφωνείτε με την πολιτική αυτή, μπορείτε να απευθύνεστε στην Υποστήριξη.

 

Each company follows a different policy regarding their forum. As I said before, if you disagree with this policy, you can contact Support.

 

 

Υ.Γ.  δεν αποκλείεται να υπάρξει αλλαγή στο συγκεκριμένο θέμα, εάν η εταιρεία αποφασίσει ότι όντως χρειάζεται αλλαγή ! Το θέμα είναι οτι εμείς τα λέμε για να τα πείτε στην εταιρία , δεν τα λέμε για να τα λέμε! Προωθήστε το στην εταιρία  ;)

 

Δεν χρειάζεται να γραφτεί ένα πράγμα πολλές φορές για να το προωθήσουμε στην εταιρεία. Αν ήταν σωστό (ή λάθος) την πρώτη φορά που γράφτηκε, το ίδιο ισχύει και τη δεύτερη. ;)

 

It's not necessary that something is written a lot of times before we forward it to the company. If it was correct (or wrong) the first time it was written, the same will apply the second time. ;)



#12 billthegreek2

billthegreek2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 235 μηνύματα
  • Τοποθεσίαπλανητης γη
  • Ομάδα:(looking for a team:)
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:billthegreek2
Φήμη: 139

Δημοσιεύτηκε 13 Οκτώβριος 2013 - 08:43:38

ειμαι παικτης στον gr2 και παρατηρησα πως υπαρχουν 2 τεραστια προβληματα στους κακοποιους.

 

1)δυστηχως οι κακοποιοι δεν πεφτουν ουτε 10%

 

2)οταν ο κακοποιος δεν πεφτει η παικτες περνουν την μιση εμπειρια και τα τοπ 10 δεν παιρνουν τα αντικειμενα

 

ξοδεψα 8 ντονατς και βαρεσα καμια 25 επιθεσεις,βγηκα τοπ 10 και δεν πηρα τιποτα επειδη δεν επεσε.ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΤΕ! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 13 Οκτώβριος 2013 - 08:55:15.
Similar thread exists - threads merged

Τα ωραιοτερα πραγματα στην ζωη...δεν ειναι πραγματα,ειναι ντονατς!

#13 marios200111

marios200111

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 149 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:marios200111






Φήμη: 145

Δημοσιεύτηκε 13 Οκτώβριος 2013 - 08:54:06

Συμφωνώ .....Αν και νομίζω πως έχει γίνει παρόμοιο θέμα 1,000,000 φορές....ο Gregonho είπε πως θα το προτείνει στην εταιρεία να αλλάξουν την ενέργεια των κακοποιών επειδή είναι υπερβολική...Τώρα έχει κακοποιό (για το gr1 είναι αυτό που θα πω) στο State Capitol και έχει χάσει 22,000 / 69,000 σε 53 λεπτά και μας έδωσαν ένα 2ωρο μόνο !!



#14 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 13 Οκτώβριος 2013 - 08:58:10

Συμφωνώ .....Αν και νομίζω πως έχει γίνει παρόμοιο θέμα 1,000,000 φορές....ο Gregonho είπε πως θα το προτείνει στην εταιρεία να αλλάξουν την ενέργεια των κακοποιών επειδή είναι υπερβολική...Τώρα έχει κακοποιό (για το gr1 είναι αυτό που θα πω) στο State Capitol και έχει χάσει 22,000 / 69,000 σε 53 λεπτά και μας έδωσαν ένα 2ωρο μόνο !!

 

λυπάμαι αλλά δύσκολα θα υπάρξει αλλαγή τελικά. Τουλάχιστον προς το παρόν.

 

 

 

I'm sorry but finally a change is difficult to happen. At least for now.



#15 GA gamer

GA gamer

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • Ομάδα:SUPER MEN
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:georgearis
Φήμη: 11

Δημοσιεύτηκε 13 Οκτώβριος 2013 - 12:11:20

Θα μπορουσε ομως να μας επιτρεπει να αγορασουμε μια ηδυο φορες οπωςτο πακετο εναρξης






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες