Jump to content


Photo

Αποθήκη Ενισχυτικών


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 Anthony K.

Anthony K.

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts
  • Ομάδα:Μοναξιες
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:antonys21
Φήμη: 92

Posted 07 January 2017 - 08:13:06

Καλημέρα κοινότητα, θέλω να αναφέρω μια ιδέα , η οποία κατά τη γνώμη μου, θα ήταν χρήσιμη να εφαρμοστεί.

Τέλος πάντων να μη τα πολυλογώ  :P όταν αγοράζεις ένα ενισχυτικό (10αρι 25αρι 50αρι) να μπορείς να το βάλεις σε μια ειδική αποθήκη που αυτή παίρνει μόνο ενισχυτικά. Έτσι αν πετύχεις ενισχυτικό 50αρι δεξιοτήτων ενώ χάνεις τιμή, να το βάλεις στην αποθήκη ώστε να το χρησιμοποιήσεις όταν ανεβάζεις τιμή. Η αποθήκη ενισχυτικών θα ξεκλειδώνεται από τα 100 level και θα περιλαμβάνει μία κενή θέση για ένα οποιοδήποτε ενισχυτικό, στα 150 level θα ξεκλειδώνεται η δεύτερη  θέση. Και τέλος, αν κάποιος θέλει και τρίτη θέση αποθήκης θα πρέπει να δώσει 15 ντόνατ (ΠΡΟΣΟΧΗ η τρίτη αποθήκη μπορεί να ξεκλειδωθεί με ντόνατ μόνο όταν ξεκλειδωθεί δωρεάν η δεύτερη θέση) 

 

Ελπίζω να σας άρεσε η ιδέα μου. Ακούω γνώμες  :)  :) 


Edited by Anthony K., 07 January 2017 - 08:17:49.

  • Lefteris, Psychedelic Malousis, dina and 3 others like this

#2 DrAndrew

DrAndrew

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • Κόσμος:GR16
Φήμη: 58

Posted 07 January 2017 - 08:22:28

Δεν ξερω αν θα την δεχτουν.Ετσι και αλλιως αν πετυχεις ενισχυτικο δεξιοτητων ενω χανεις τιμη απλα μη παίρνεις την ανταμοιβει.Αμα καταλαθως την παρεις τοτε χαμενη μια εβδομαδα


  • GLEM likes this

#3 IamWatchingYou

IamWatchingYou

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 132 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 248

Posted 07 January 2017 - 09:16:21

Καλημέρα σας,

Η ιδέα σας έχει ξαναπροταθεί εδώ.

Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε τη λειτουργία της Αναζήτησης προτού δημιουργήσετε καινούριο θέμα.

Το παρών νήμα κλειδώνει.

Καλή σας συνέχεια.


  • spiderman471 and thms12 like this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users