Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Spooky Stories!!!(Τρομαχτικές Ιστορίες)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2017 - 17:08:34

Καλησπέρα και καλό απόγευμα...

Αποφασισα να ανοιξω ενα topic σχετικα με τις τρομαχτικες ιστοριες γιατι κατα καιρους μου εχουν συμβει πολλα...

Λοιπον ακουστε:

Ειμουν ενα απογευμα στο σπιτι μου και εβλεπα τηλεοραση οταν ξαφνικα ακουω θορυβο απο το διπλα δωματιο το οποιο ειχε κλειστη την πορτα.Στην αρχη δεν εδωσα σημασια αλλα αυτο εγινε αλλες εξι φορες!!!Σηκωνομαι να δω και τι βλεπω...Το ρολοι της κουζινας να στριφογυριζει ο μεγαλος δειχτης περα δωθε κοντα στο 6.Φοβηθηκα αρχικα και αυτο συνεχιστηκε για αρκετη ωρα.Ξεχασα να σας πω πως ημουν μονος στο σπιτι.Οταν τελειωνει το σοου με το ρολοι αρχιζει το αποκορηφωμα...Απο το πισω δωματιο αρχισε να ακουγεται ενας ηχος να σπανε πραγματα.Γυρναω να δω,και βλεπω το χερουλι της πορτας να φερνει γυρω γυρω οπως το ρολοι!Ειπα το πατερ ημων με ολη μου την δυναμη και οταν τελειωσα εφυγε.Αρχισα να πηγαινω καθε κυριακη κανονικα εκκλησια μετα το συμβαν και σταματησε.

Εαν εχετε και εσεις τρομαχτικες ιστοριες δικες σας καλυτερα και οχι αντιγραφες γραφτε τες εδω.
  • Αυτό αρέσει στον/η odi, dina, Alvin και σε 6 άλλους

#2 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2017 - 17:19:48

Τρομαχτική ιστορία ( FAIL  :D)

 

Μου συνέβηκε την προηγούμενη εβδομάδα, είχα πέσει για ύπνο και μετά από λίγη ώρα ακούω "χρατς, χρατς" (δεν έδωσα σημασία), μετά σιωπή! Μετά από λίγο, πάμε πάλι "χρατς, χρατς"!!!!!! Λέω, τι στο καλό;;; Κάποια στιγμή, και ενώ είχε περάσει πολύ ώρα χωρίς να ξανά ακουστεί και εγώ είχα ησυχάσει και ετοιμαζόταν να με πάρει ο ύπνος, ξανά ακούγεται "χρατς"!!!", τινάχτηκα πάνω από το φόβο μου αλλά δεν έκανα τίποτα, ούτε άνοιξα φως, ούτε σηκώθηκα. Τελικά δεν ξανακούστηκε αυτό το ανατριχιαστικό "χρατς" και την επόμενη μέρα, διαπιστώνω ότι ακουγόταν από μία σακούλα (πλαστική) που είχα παρατημένη στο πάτωμα!  (lol)  :D  (lol)


Επεξεργάστηκε από dina, 19 Φεβρουάριος 2017 - 17:20:37.

  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Lukos, GLEM και σε 4 άλλους

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#3 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2017 - 17:41:29

Τρομαχτική ιστορία (περίεργη)

 

Μου συνέβη πριν από κάνα 6μηνο.. ήταν ξημερώματα, προσπαθούσα να κοιμηθώ όμως κάτι με ενοχλούσε.

Κοιτάω στην εξώπορτα, τίποτα. Κοιτάω στο παράθυρο, πάλι τίποτα!

Ακουγόταν ένας πολύ αηδιαστικός ήχος, κάτι σαν ένα ''κρουτς'' ''κρουτς'', υποπτευόμουν ότι θα ήταν κάτι κάτω από το τραπέζι ή δίπλα

από το καλοριφέρ γιατί από εκεί νόμιζα προερχόταν ο ήχος, πίστευα ότι θα ήταν ποντίκι που μασουλάει κάτι.

Τελικά αυτός ο ήχος σταμάτησε και επιτέλους κοιμήθηκα.

 

Ακόμη δεν ανακάλυψα τι ήταν τοτε αυτό το πράγμα που μ' ενοχλούσε  :wacko:  


Επεξεργάστηκε από RONALDO46, 19 Φεβρουάριος 2017 - 17:42:36.

  • Αυτό αρέσει σε odi, RadioGeorge και Peponokofths

#4 akisjr11

akisjr11

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 46 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστο pc μου
  • Ομάδα:The Legends Of Tomorrow
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Akisjr111
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2017 - 18:28:36

τρομαχτική ιστορία (τρομαχτική όσο να ναι)

 

 

Μου συνέβη πριν 5 μέρες.Ειμουν εγώ μαζί με 2 φίλους μου σε ένα στρατόπεδο (ήταν ένα πολύ παλιό) και κάναμε βόλτες και σε καπια φάση περνάει ενα παλιό μπλε αυτοκίνητο απο διπλα μας και λεμε εντάξει περαστηκοι ειναι και αυτο εγινε αλες 3 φορές και για να λέμε την αληθεια ειμαστε  και 11 χρονων και φοβηθήκαμε ε αρχισαμε να τρεχουμε σπιτι αλλα αυτοι μας ακολουθουσαν και τρεχαμε οσο πιο γρήγορα μπορούσαμε και φτασαμε εξω απο το Στρατοπεδο αυτη ειχαν σταματησει καμια 8 μετρα πιο πησο και βγηκαν εξω απο το αμάξι αρχισαν να τρεχουν σε μας οπότε τρεξαμε και εμεις πιο μακρια οσπού μπήκαμε σε ενα μαγαζι και τους ειπαμε τη εγινε και μετα αυτη απο το μαγαζί αρχισαν να τους ψαχνουν οσπου τους βρηκαν τους επιάσαν και τους ειπαν οτι την επομενη φορα θα καλέσουν την αστυνομία.

 

 

 

κια ακομη δεν ξερουμε εαν ξανα εκαναν κατι τετοιο (think)  (think)  (think)


  • Αυτό αρέσει στον/η pariss123, Alvin, RadioGeorge και σε άλλον ένα

#5 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 19 Φεβρουάριος 2017 - 19:22:41

καλησπέρα

 

μια μέρα είχα ξυπνήσει βράδυ και στο παράθυρο που είναι δίπλα από το κρεβάτι μου όταν γυρνούσα από την αριστερή μεριά με την άκρη του ματιού μου έβλεπα κάτι να κατεβαίνει και όταν γυρνούσα να δω τι είναι εξαφανιζόταν και αυτό συνεχιζόταν μέχρι που κοιμήθηκα 


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#6 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 13 Απρίλιος 2018 - 15:49:57

Πολύ καλησπέρα σε όλη την κοινότητα!  :) Λοιπόν, θα σας διηγηθώ μια "φρέσκια" τρομακτική ιστορία, που μου συνέβη μόλις πριν από 2 εβδομάδες. 

 

Το σκηνικό έχεις ως εξής: Είναι μια μουντή νύχτα... σχεδόν μεσάνυχτα... Εγώ και μία φίλη μου, μετά από βραδινή έξοδο, περιμένουμε σε ένα -όχι και τόσο απόμακρο σημείο-, την μητέρα μου να μας πάρει (μένουμε αρκετά έξω από την πόλη). Και που λέτε, στεκόμαστε μπροστά από ένα εργοστάσιο (αν λέγεται έτσι) με τσιμέντα, μπετά κτλ. Το εργοστάσιο, είχε 2 μεγάλες πόρτες από τζάμι, που διαχωρίζονταν από μια πιο μικρή πόρτα (έχε σημασία αυτό) και είναι εννοείται κλειστό εκείνη την ώρα... Εμείς για να περάσει η αναμονή, μιλάμε περί ανέμων και υδάτων και αναλύουμε πως περάσαμε! :P Σε κάποια φάση, ενώ έχουμε σταματήσει την κουβέντα και εγώ χαζεύω κουρασμένη τα αυτοκίνητα που πηγαίνουν και έρχονται, μου λέει η φίλη μου "Ντίνα, κοίτα πίσω, μέσα στο εργοστάσιο!", κοιτάω... και παγώνω!!! Ένας γέρος (αν είδα καλά από τον φόβο μου), κρατώντας ένα κερί (σωστά διαβάσατε), μας κοιτούσε μέσα από τα τζάμια του εργοστασίου... το σκοτάδι πίσσα... Αμέσως, τρέχουμε στην διπλανή πόρτα κατατρομαγμένες!! Κοιτάμε πίσω και να σου πάλι ο γέρος μέσα απ' τα σκοτάδια! :O Εε δεν άντεξα, πέρασα απέναντι τρέχοντας και με ακολούθησε και η φίλη μου. Μετά από 3 λεπτά, έφτασε και η μητέρα και φύγαμε!!

 

Μπορεί να μην ακούγεται τόσο τρομακτικό, αλλά για εμένα ήταν μία από τις πιο τρομακτικές εμπειρίες που έχω ζήσει! (dead)


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, giann657, grigrist και σε 3 άλλους

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες