Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τουρνουα


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 15 Οκτώβριος 2013 - 14:54:28

Καλησπερα παιδια,

Θα ηθελα να ρωτησω πως περνουμε μερος στο τουρνουα γιατι ξανα αρχισα μετα απο πολυ καιρο τωρα παλι με καινουριο παιχτη και εχω χασει μερικα επεισοδια.. :P

 

Υ.Γ. Μπορει να θεωρηθει χαζη ερωτηση αλλα γινεται να ανακτησω τον παλιο μου παιχτη ? (αν υπαρχει ακομα και δεν διαγραφεται μετα απο καποιες μερες απουσιας)

Ευχαριστω!


  • Αυτό αρέσει στον/η Energy Heroes of gr2

#2 Energy Heroes of gr2

Energy Heroes of gr2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 125 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:Energy Heroes
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Deiadara
Φήμη: 173

Δημοσιεύτηκε 15 Οκτώβριος 2013 - 15:13:30

1ΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΟΣΤΟΣ

2ΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ



#3 Χρηστος

Χρηστος

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 12 μηνύματα
  • Ομάδα:One Priece greek
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:xristossuperherozero
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 15 Οκτώβριος 2013 - 15:15:30

Φιλε μου τον παλιο σου παιχτη δεν μπορεις να τον ξαναβρεις το εχω παθει και εγω αυτο ;)


   I LOVE HERO ZERO GREEK 


#4 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 15 Οκτώβριος 2013 - 16:27:00

Μπορει καποιος να μου δωσει ενα link με reply απο κατω για περεταιρω λεπτομερειες οσο αναφορα το τουρνουα ? Γιατι δεν θελω να κανω reply ή new topic καθε φορα που θα μου ερχετε κατι.. οποτε να καλυφθω πληρως με ενα link με τις λεπτομερειες!

Ευχαριστω!



#5 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 15 Οκτώβριος 2013 - 17:13:47

Καλησπερα παιδια,

Θα ηθελα να ρωτησω πως περνουμε μερος στο τουρνουα γιατι ξανα αρχισα μετα απο πολυ καιρο τωρα παλι με καινουριο παιχτη και εχω χασει μερικα επεισοδια.. :P

 

Υ.Γ. Μπορει να θεωρηθει χαζη ερωτηση αλλα γινεται να ανακτησω τον παλιο μου παιχτη ? (αν υπαρχει ακομα και δεν διαγραφεται μετα απο καποιες μερες απουσιας)

Ευχαριστω!

 

 

Μπορει καποιος να μου δωσει ενα link με reply απο κατω για περεταιρω λεπτομερειες οσο αναφορα το τουρνουα ? Γιατι δεν θελω να κανω reply ή new topic καθε φορα που θα μου ερχετε κατι.. οποτε να καλυφθω πληρως με ενα link με τις λεπτομερειες!

Ευχαριστω!

 

Καλησπέρα,

 

όπως είπε και ο Energy, στο τουρνουά παίρνεις μέρος αυτομάτως, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Μου έδωσες πάσα πάντως για να ενημερώσω τις συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) το οποίο μπορείς να βρεις εδώ (http://forum.gr.hero...). Θα το ενημερώσω σύντομα.

 

Πάντως δεν υπάρχει πρόβλημα με το να ανοίγεις καινούριο νήμα αν η ερώτηση που θέλεις να κάνεις δεν σχετίζεται με κάποιο υπάρχον. Αν πάλι υπάρχει ήδη σχετικό νήμα, αλλά έχεις να ρωτήσεις κάτι σχετικά με αυτό, μπορείς να το κάνεις. Γενικά πάντως όταν η ερώτηση ενός νήματος έχει ήδη απαντηθεί, κλειδώνεται.

 

Όσον αφορά τη δεύτερη ερώτηση, όταν ένας παίχτης έχει να συνδεθεί για κάποιο χρονικό διάστημα (που κατά πάσα πιθανότητα είναι 60 μέρες), τότε ο ήρωάς του διαγράφεται, αφού προηγουμένως έχει ενημερωθεί μέσω email.

 

Ενημέρωση: Το νήμα με τις Συχνές Ερωτήσεις ενημερώθηκε.

 

 

 

Hello,

 

as Energy said, you take part in the tournament automatically, you don't need to do anything. However, you gave me a good nudge to update the frequently asked questions which can be found here (http://forum.gr.hero.... I will update it soon.

 

In any case, there's no problem with opening a new thread if the question you wish to make is not related to any existing one. If, on the other hand, there is already a related thread, but you'd like to ask something related to that, you can do it. In general however, when the question of a thread has been answered, it gets locked.

 

As for your second question, when a player hasn't logged in for some time (which must be 60 days), then their hero is deleted, after having been notified by email.

 

Update: The thread with the Frequently Asked Questions has been updated


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 15 Οκτώβριος 2013 - 18:06:17.


#6 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2013 - 11:52:24

Καλημερα παιδια,

το ξερω πως ειναι το 2ο τοπικ που αρχιζω για να ρωτησω για το τουρνουα αλλα συνεχιζω να μην καταλαβαινω μερικα πραγματα! Πως γινεται ο πρωτος αυτη την στιγμη στην καταμετρηση τιμης να εχει +72,709 ? Αυτο σημαινει οτι πριν αρχισει του τουρνουα ειχε τοση τιμη γιατι αποκλειεται να την απεκτησε μεσα σε τοσες λιγες ωρες.. Και ακομα κι αν γινοταν αυτο, ο tragic που ειναι πρωτος σε ολο τον σερβερ θα νικουσε αυτοματα πριν καν αρχισει το τουρνουα! Εξηγηστε μου καπως, διοτι ετσι αποκλειεται καθε μικρου λεβελ παιχτης οπως εγω, να εχει πιθανοτητες ακομα και να μπει στην 10αδα..

Ευχαριστω!


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 20 Οκτώβριος 2013 - 11:57:34.
similar thread exists - threads merged


#7 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2013 - 12:03:52

όπως γράφει και στις Συχνές Ερωτήσεις και συγκεκριμένα εδώ, το τουρνουά τελειώνει και αρχίζει ξανά τις Κυριακές στις 21:00 ώρα Ελλάδος. Ακόμα λοιπόν δεν έχει τελειώσει και οι αριθμοί που βλέπεις είναι η καταμέτρηση όλης της εβδομάδας, όχι μόνο μερικών ωρών.

 

 

 

as it says in the Frequently Asked Questions and in particular here, the tournament finishes and starts again on Sundays at 21:00 Greek time. Therefore it still hasn't finished and the numbers you see are the count of all the week, not just some hours.



#8 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2013 - 13:49:07

Ναι με συγχωρειται αλλα στον κοσμο, εκει που πανω γραφει tips συνεχομενα, ελεγε οτι αρχιζει στις 9 π.μ. Αυτος ηταν κι ο λογος που κινηθηκε η περιεργεια μου.. Διορθωστε το για να μην υπαρχουν αλλες ασαφειες. Και παλι ευχαριστω :)






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες