Jump to content


Photo

Δυναμιτακια


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 pao8rikseianotioi13

pao8rikseianotioi13

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 posts
  • ΤοποθεσίαΑπ.Νικολαϊδης
  • Ομάδα:Wonderland
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Alexaras13
Φήμη: 169

Posted 22 July 2017 - 13:32:07

Καλησπερα στην κοινοτητα.Η ιδεα μου ειναι η εξης:Στις ομαδικες μαχες να υπαρχουν οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο δυναμιτακια και η λειτουργια τους θα ειναι οπως τα καρπουζια με την διαφορα οτι θα κανουν διπλασια ζημια απο αυτην των καρπουζιων και ενα δυναμιτακι θα κοστιζει 5 ντονατς αντι για 3!Ακουω γνωμες!


  • odi, Naty, goof123 and 5 others like this

#2 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 656 posts
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Posted 22 July 2017 - 13:41:08

Καλησπερα στην κοινοτητα.Η ιδεα μου ειναι η εξης:Στις ομαδικες μαχες να υπαρχουν οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο δυναμιτακια και η λειτουργια τους θα ειναι οπως τα καρπουζια με την διαφορα οτι θα κανουν διπλασια ζημια απο αυτην των καρπουζιων και ενα δυναμιτακι θα κοστιζει 5 ντονατς αντι για 3!Ακουω γνωμες!

Καλησπέρα και σε σένα!Πιστεύω πώς είναι αρκετά καλή ιδέα :) Κάποια στιγμή μπορούν να το κάνουν πχ με την επόμενη αναβάθμιση..Αλλά δεν επείγει και τόσο κατα την γνώμη μου.Πάντως πολύ καλή η ιδέα σου και θα ήθελα κάποτε να γίνει!


Edited by billakos123, 22 July 2017 - 13:41:26.

  • pao8rikseianotioi13, billis21 and xrysa30 like this

#3 GiorgioArmani

GiorgioArmani

    Παρατηρητής

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • ΤοποθεσίαΠαντου
  • Ομάδα:THE INACCESSIBLES
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:thimios2
Φήμη: 28

Posted 22 July 2017 - 14:21:45

Καλησπερα στην κοινοτητα.Η ιδεα μου ειναι η εξης:Στις ομαδικες μαχες να υπαρχουν οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο δυναμιτακια και η λειτουργια τους θα ειναι οπως τα καρπουζια με την διαφορα οτι θα κανουν διπλασια ζημια απο αυτην των καρπουζιων και ενα δυναμιτακι θα κοστιζει 5 ντονατς αντι για 3!Ακουω γνωμες!

 

Η Ιδέα σαν ιδέα είναι αρκετά καλή...Αλλά νομίζω κατά την δική μου γνώμη πως υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα να μπούνε στο παιχνίδι...Προς το μέλλον όμως θα ήταν μια εξαιρετική ιδεά ;)


  • goof123 and pao8rikseianotioi13 like this

#4 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 656 posts
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Posted 22 July 2017 - 14:37:09

Η Ιδέα σαν ιδέα είναι αρκετά καλή...Αλλά νομίζω κατά την δική μου γνώμη πως υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα να μπούνε στο παιχνίδι...Προς το μέλλον όμως θα ήταν μια εξαιρετική ιδεά ;)

Ναι όμως θα βοηθούσε στις ομαδικές μάχες :)


Edited by billakos123, 22 July 2017 - 14:37:51.

  • billis21 and xrysa30 like this

#5 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 773 posts
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1,981

Posted 22 July 2017 - 14:45:01

Καλησπερα στην κοινοτητα.Η ιδεα μου ειναι η εξης:Στις ομαδικες μαχες να υπαρχουν οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο δυναμιτακια και η λειτουργια τους θα ειναι οπως τα καρπουζια με την διαφορα οτι θα κανουν διπλασια ζημια απο αυτην των καρπουζιων και ενα δυναμιτακι θα κοστιζει 5 ντονατς αντι για 3!Ακουω γνωμες!

Με μερικές αλλαγές θα ήταν καλή ιδέα (αν και θα βοηθούσε και πάλι αυτούς που δίνουν περισσότερα κουλουράκια,αλλά τι να κάνουμε?) 

Πιστεύω πως το καλύτερο είναι αν γίνει αυτό,τα καρπούζια να κοστίζουν από εδώ και πέρα νομίσματα (ανάλογα την επέκταση της ομάδας θα καθορίζεται η τιμή) ή τουλάχιστον να μπορούν εκτοξευτούν 3 τέτοια αντί για 5 καρπούζια,και να μην γίνεται να ρίξει μία ομάδα και τα δύο ήδη σε μία μάχη...Επιπλέον,αν κάνουν διπλάσια ζημιά από τα καρπούζια.με ένα δυναμίτη θα νικάς ολόκληρο αντίπαλο (σχεδόν)  :P


  • hero333, goof123, GLEM and 2 others like this

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#6 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,838 posts
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4,280

Posted 22 July 2017 - 16:49:33

Για άλλη μια φορά θα κερδίζουν αυτή που βάζουν χρήματα.. Χ, δε θέλω να πραγματοποιούνται αναβαθμίσεις που να βασίζονται σε αυτό (παρόλο που ήδη γίνεται :() ..Συγγνώμη..



#7 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 656 posts
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Posted 22 July 2017 - 18:09:44

Για άλλη μια φορά θα κερδίζουν αυτή που βάζουν χρήματα.. Χ, δε θέλω να πραγματοποιούνται αναβαθμίσεις που να βασίζονται σε αυτό (παρόλο που ήδη γίνεται :() ..Συγγνώμη..

Ναι όμως η εταιρία δεν πρέπει κατα κάποιον τρόπο να βγάλει λεφτα?


  • billis21 and xrysa30 like this

#8 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 713 posts
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2,463

Posted 22 July 2017 - 19:23:51

Η Ιδέα σαν ιδέα είναι αρκετά καλή...Αλλά νομίζω κατά την δική μου γνώμη πως υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα να μπούνε στο παιχνίδι...Προς το μέλλον όμως θα ήταν μια εξαιρετική ιδεά ;)

Δώσε μας μερικά παραδείγματα από τα πιο σημαντικά πράγματα που πρέπει να μπούνε στο παιχνίδι. 



#9 GiorgioArmani

GiorgioArmani

    Παρατηρητής

  • Members
  • PipPip
  • 20 posts
  • ΤοποθεσίαΠαντου
  • Ομάδα:THE INACCESSIBLES
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:thimios2
Φήμη: 28

Posted 23 July 2017 - 08:26:54

Δώσε μας μερικά παραδείγματα από τα πιο σημαντικά πράγματα που πρέπει να μπούνε στο παιχνίδι. 

Έχουν προταθεί και από αλλα παιδιά ..Δεν χρειάζεται να τα πω ένα-ένα..


  • thms12 and DrAndrew like this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users