Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κρίμα ρε παιδιά

gr1 server ομάδες

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 19:55:46

Γεια σας παιδιά...

Έχω αρχίσει να απογοητεύομαι με το παιχνίδι.Ειμαι στο GR-1 παρά πολύ καιρό,χρόνια τώρα,όμως εχει αλλάξει πολύ τώρα τελευταία.Βασικα οι ομάδες ειναι σχεδόν έρημες,δεν μπορείς πλέον να βρεις παίχτες με βάση την ποιότητα.Κοιτα πρώτα να βρεις ενεργούς.Πολυ από εδω με νιώθετε πιστεύω.Βασικα πλέον νομίζω πως ο GR-1 εχει αρχίσει να χάνει την γλυκά του...Τι πιστεύετε εσείς;
  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII
I'm A Hugger!

#2 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 20:05:18

Γεια σας παιδιά...
Έχω αρχίσει να απογοητεύομαι με το παιχνίδι.Ειμαι στο GR-1 παρά πολύ καιρό,χρόνια τώρα,όμως εχει αλλάξει πολύ τώρα τελευταία.Βασικα οι ομάδες ειναι σχεδόν έρημες,δεν μπορείς πλέον να βρεις παίχτες με βάση την ποιότητα.Κοιτα πρώτα να βρεις ενεργούς.Πολυ από εδω με νιώθετε πιστεύω.Βασικα πλέον νομίζω πως ο GR-1 εχει αρχίσει να χάνει την γλυκά του...Τι πιστεύετε εσείς;

Εχεις μεγαλο δικιο σε αυτο αλλα νομιζεις πως μονο ο 1 ειναι ετσι? Σχεδον σε ολους (εκτος gr16-15) και δεν φταιει μονο ο νεος σερβερ που φτιαχνουν αλλα μερικοι παιχτες δεν ειναι καθολου προσεκτικοι τρωνε μπαν διαγραφουν κτλπ επειδη δεν παιζουν σωστα το παιχνιδι και ετσι χανωνται πολλοι λογαριασμοι δεν γινετε παντα να φταιει ο νεος σερβερ

Επεξεργάστηκε από Samoth, 03 Αύγουστος 2017 - 20:11:31.


#3 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 20:06:15

Εχεις μεγαλο δικιο σε αυτο αλλα νομιζεις πως μονο ο 1 ειναι ετσι? Σχεδον σε ολους (εκτος gr16-15) και δεν φταιει μονο ο νεος σερβερ που φτιαχνουν αλλα μερικοι παιχτες δεν ειναι καθολου προσεκτικοι τρωνε μπαν διαγραφουν κτλπ επειδη δεν παιζουν σωστα το παιχνιδι και ετσι χανωνται πολλοι λογαρισμοι δεν γινετε παντα να φταιει ο νρος σερβερ


Ναι αλλα,σαν χθες ο GR1 ήταν ότι καλύτερο..Ήταν κάπως ξαφνικό!
I'm A Hugger!

#4 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 20:09:19

Ναι αλλα,σαν χθες ο GR1 ήταν ότι καλύτερο..Ήταν κάπως ξαφνικό!


Ξερω φιλε μου αυτα υπαρχουν ομως δεν μπορουμε να γυρισουμε τον χρονο πισω αφου διαλεξαν μερικοι να παρατησουν εναν σερβερ για να πανε σε καινουριο η να παραβιασουν καποιον κανονα και να χασουν οτι καλυτερο λογαριασμο ειχαν δεν φταιει η υποστηριξη γι αυτο (δεν λεω πως ανεφερες κατι για υποστηριξη απλα λεω)
  • Αυτό αρέσει σε Davinci, master21 και Ichigo

#5 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.442

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 21:09:21

καλησπερα,θα μπορουσε ομως να γινει λιγο ενδιαφερον αν γινοταν καποια ενωση με αλλα γρ και παικτες  γιατι οπως ειπες και εσυ παλικαρε μου εχει πεσει μεγαλη νεκρα! το μονο που θα σωσει τους σερβερ ειναι να γινει καποια μεταφορα  σερβερ-παικτες!

 

 

(smug)  (smug)


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 03 Αύγουστος 2017 - 21:11:59.

  • Αυτό αρέσει σε pao8rikseianotioi13, omg3lol6 και master21

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#6 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 21:54:59

καλησπερα,θα μπορουσε ομως να γινει λιγο ενδιαφερον αν γινοταν καποια ενωση με αλλα γρ και παικτες  γιατι οπως ειπες και εσυ παλικαρε μου εχει πεσει μεγαλη νεκρα! το μονο που θα σωσει τους σερβερ ειναι να γινει καποια μεταφορα  σερβερ-παικτες!
 
 
(smug)  (smug)


Οπως ειχε πει ενας moderator δεν θυμαμαι συγκεκριμενα γιατι ειχε πει ενας πολυ παλια για ενωση πως αυτο δεν μπορει να γινει και πιστευω πως ναι δεν μπορει σκεψου πως αν γινει ενωση gr1 π ειναι τοσα λεβελ μαζι με τον 2 θα ειναι κακος μπερδεμα οι θεσεις οι ομαδες κτλπ
  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6, master21, Hurric4ne VII και σε άλλον ένα

#7 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.442

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 22:01:25

Οπως ειχε πει ενας moderator δεν θυμαμαι συγκεκριμενα γιατι ειχε πει ενας πολυ παλια για ενωση πως αυτο δεν μπορει να γινει και πιστευω πως ναι δεν μπορει σκεψου πως αν γινει ενωση gr1 π ειναι τοσα λεβελ μαζι με τον 2 θα ειναι κακος μπερδεμα οι θεσεις οι ομαδες κτλπ

 

Αυτο το πραγμα εχει γινει σε διαφορα παιχνιδια τετοιου ειδος οποτε γινεται! απλα το μονο κακο ειναι οτι θα ειναι λιγο μπερδεμα με τα λεβελ αλλα πιστευω θα δωσει ζωη και ενδιαφερον σε σερβερ νεκρους!  (smug)


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#8 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 03 Αύγουστος 2017 - 22:17:07

Αυτο το πραγμα εχει γινει σε διαφορα παιχνιδια τετοιου ειδος οποτε γινεται! απλα το μονο κακο ειναι οτι θα ειναι λιγο μπερδεμα με τα λεβελ αλλα πιστευω θα δωσει ζωη και ενδιαφερον σε σερβερ νεκρους! (smug)


Ωραια πες πως γινεται τοσες ομαδες με καλες επεκτασεις θα χανονται? Με πολυ τιμη που πηραν πχ λεω fear of the dark gr1 χρονια υπαρχει κριμα δεν ειναι? Σκεψου και κατι αλλο αν γινει ενωση καταστραφηκαν ολοι οι σερβερς απο εκει που ειναι 16 θα τους βλεπεις 3-4 με μισες ομαδες χαμενες και εκτος απο αυτο πρεπει να συμφωνησει αυτος οι αυτοι που εφτιαξε/αν το παιχνιδι μπορει να μην θελουν ενωση η λιγους σερβερς δεν μπορουμε να βγαλουμε εμεις την αποφαση

Επεξεργάστηκε από Samoth, 03 Αύγουστος 2017 - 22:32:46.


#9 GiorgioArmani

GiorgioArmani

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 20 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠαντου
  • Ομάδα:THE INACCESSIBLES
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:thimios2
Φήμη: 28

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 06:39:12

καλησπερα,θα μπορουσε ομως να γινει λιγο ενδιαφερον αν γινοταν καποια ενωση με αλλα γρ και παικτες  γιατι οπως ειπες και εσυ παλικαρε μου εχει πεσει μεγαλη νεκρα! το μονο που θα σωσει τους σερβερ ειναι να γινει καποια μεταφορα  σερβερ-παικτες!

 

 

(smug)  (smug)

 

Αυτο το πραγμα εχει γινει σε διαφορα παιχνιδια τετοιου ειδος οποτε γινεται! απλα το μονο κακο ειναι οτι θα ειναι λιγο μπερδεμα με τα λεβελ αλλα πιστευω θα δωσει ζωη και ενδιαφερον σε σερβερ νεκρους!  (smug)

 Ναι,έχεις δίκιο.Ίσως τα λεβελ να ήταν στο  ίδιο επίπεδο; Δεν ξέρω.Ή θα μπορούσα να ήταν λίγο μεγαλύτερα λβλ ή λιγο μικρότερα δεν θα άλλαζε και πολλά.Άλλα η ιδεα σαν ιδέα εξαιρετική φίλε μου. ;)



#10 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 09:00:40

καλησπερα,θα μπορουσε ομως να γινει λιγο ενδιαφερον αν γινοταν καποια ενωση με αλλα γρ και παικτες  γιατι οπως ειπες και εσυ παλικαρε μου εχει πεσει μεγαλη νεκρα! το μονο που θα σωσει τους σερβερ ειναι να γινει καποια μεταφορα  σερβερ-παικτες!
 
 
(smug)  (smug)


Δεν ξερω εγω προσωπικα που παιζω στο gr10 ειναι "νεκρος" ο σερβερ αλλα εγω κανω το παιχνιδι μου τελειωνω και ερχομαι απευθειας στο φορουμ η οτι αλλο διποτε δεν με νοιαζει ξανα λεω προσωπικα αν ειναι σχεδον ολος ο σερβερ offline παρατησαν το παιχνιδι για προσωπικους λογους η επειδη βαριοντουσαν η για οτι αλλο διποτε γι αυτο δεν φταινε ουτε τα μελη και φυσικα ουτε η υποστηριξη γιατι μερικοι κατηγορουν την υποστηριξη (μου εδωσαν μπαν στον παιχτη κτλπ) τεσπα τελειωσα με οτι ηθελα να πω ειπα και την γνωμη μου αν γινει ενωση πανε ολοι οι σερβερς και πεταμενα λεφτα





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: gr1, server, ομάδες

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες