Jump to content


Photo

Κατάταξη ηρώων.


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 153 posts
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Posted 07 May 2018 - 19:35:39

Γεια χαρά φόρουμ. Μιας και έχω να γράψω πολυυυύ καιρό θα πω μια ιδέα που σκεφτόμουν εδώ και κανένα χρόνο. Όπως βλέπουμε στην λίστα κατάταξης(τιμής) μπορεί κάποιοι που είναι πιο αδύναμοι από εμάς να είναι πιο πάνω στην λίστα κατάταξης. Λοιπόν, δεν ξέρω αν έχει ξαναυπάρξει παραπλήσιο θέμα αλλά καλό θα ήταν να υπάρχει μία λίστα κατάταξης με βάση τα συνολικά μας σκιλλς.

Δεν θα χρειάζεται να κάνουμε κάτι για να ανέβουμε. Απλά θα μπορούμε να βλέπουμε την δυναμή μας στον σερβερ και πόσο πραγματικά αξίζουν τα σκιλλς μας.

Ευχαριστώ :) 



#2 NiCkPaPa

NiCkPaPa

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 206 posts
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:NiCkPaPa






Φήμη: 214

Posted 07 May 2018 - 20:05:49

Καλησπερα , πολυ καλη ιδεα και εγω το σκευτομουν αυτο το πραγμα και ποσο ''αδικο'' ειναι να βλεπεις πιο ψηλα παικτες που στα συνολικα σκιλλς ειναι κατωτεροι απο εσενα ...  :)  ;)


  • KolokotrwnhsS likes this

#3 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 760 posts
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1,548

Posted 07 May 2018 - 21:20:41

Δεν συμφωνώ μπορώ να πω.. Νικάω πολλά άτομα πιο πάνω απο μένα όντως, αλλά είμαι ακόμα μειον. Η λύση ίσως θα είναι να στρώσετε τα σκιλλς σας σωστά.


  • ioantheod, goof123 and Ομορφουλης like this

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#4 Ομορφουλης

Ομορφουλης

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 132 posts
  • ΤοποθεσίαIn your mind...;)
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 60

Posted 08 May 2018 - 11:43:46

Καλησπερα , πολυ καλη ιδεα και εγω το σκευτομουν αυτο το πραγμα και ποσο ''αδικο'' ειναι να βλεπεις πιο ψηλα παικτες που στα συνολικα σκιλλς ειναι κατωτεροι απο εσενα ...  :)  ;)

Αυτό δεν σημαίνει τίποτα..Αν είναι πιο ψηλά από σένα  σε κάτι είναι γιατί είναι η πιο ένεργοι από εσένα η γιατί το αξίζουν...Αν θες να πας στο επίπεβο τους απλά παίξε....


SMOKEEEEEEEEEE.....DEVIL...


#5 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 892 posts
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2,046

Posted 08 May 2018 - 16:41:36

Ωραία η πρόταση, ίσως έχει ξαναειπωθεί και στο μακρινό παρελθόν.

Τα λέβελ από μόνα τους δεν λένε κάτι είναι αλήθεια, ωραία θα ήταν να μπορούμε να βλέπουμε και τις συνολικές δεξιότητες. (να ξέρουμε και ποιους να βαράμε  (grin)



#6 XMEN

XMEN

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 112 posts
  • Ομάδα:ΙΠΠΟΤΕς
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:ΧΜΕΝ



Φήμη: 106

Posted 08 May 2018 - 17:40:43

η προταση του να βλεπουμε τα σκιλλς των αντιπαλων δεν την θεωρω κακη ,,αλλα και παλι δεν νομιζω οτι διχνει επισης τους καλυτερους παντα παιχτες και αυτο......οποιος ειναι σε μεγαλη ομαδα που εχει τροπαια προπο ,,σιγουρα θα εχει καλυτερα σκιλλς απο καποιον που ειναι σε ομαδα με πολλες ενεργειες(ο οποιος θα εχει μεγαλυτερο λεβελ) ...επισης μεγαλο ρολο παιζει και σε ποσο καιρο εχει καταφερει να φτασει καποιος σε ενα πολυ καλο επιπεδο λεβελ ή τιμης ,,, ///  


  • omg3lol6, Ομορφουλης and ΤΕΜΠΕΛΗΣ like this

#7 Ομορφουλης

Ομορφουλης

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 132 posts
  • ΤοποθεσίαIn your mind...;)
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 60

Posted 10 May 2018 - 15:56:38

Ωραία η πρόταση, ίσως έχει ξαναειπωθεί και στο μακρινό παρελθόν.

Τα λέβελ από μόνα τους δεν λένε κάτι είναι αλήθεια, ωραία θα ήταν να μπορούμε να βλέπουμε και τις συνολικές δεξιότητες. (να ξέρουμε και ποιους να βαράμε  (grin)

Τα σκιλλς μόνα τους δεν λένε κάτι είναι αλήθεια..Μετράνε και οι  δεξιότητες του πέτ...


SMOKEEEEEEEEEE.....DEVIL...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users