Jump to content


Photo

VIP Security


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 παρακαλω1

παρακαλω1

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 189 posts
  • ΤοποθεσίαΕκεί που είμαι
  • Ομάδα:Sky Is The Limit
  • Κόσμος:GR21
  • Ήρωας:leoistutmirleid



Φήμη: 76

Posted 26 June 2019 - 16:01:18

Καλησπερα Ηρωες και Ηρωιδες του HERO ZERO!
Ως γνωστον πολλοι Ελληνικοι σερβερ εχουν "νεκρωσει".Εγω και η παρεα μου παιζουμε σε εναν απο αυτους.Συγκεκριμενα στον GR11.Μαλιστα εχουμε πολυ καλη ομαδα καθως εχουμε φουλαρισμενες τις επεκτασεις εκτος απο το κινητρο που βρισκεται στο 41%.Επιπλεον εχουμε 2 τροπαια προπονησεις και 2 τροπαια ενεργειας.Στην ομαδα μας εχουμε αρκετα υψηλα μελη(300+,400+,500+)Ωστοσο υπαρχουν ακομη θεσεις και θα θελαμε να τις καλυψουμε με παιχτες ανεξαρτητου λεβελ που εχουν ορεξη για μια νεα αρχη σε εναν παλιο κοσμο!Με λιγα λογια σας ζηταμε να ερθετε στην ομαδα μας και εκτος απο το να βοηθησετε εμας τους ιδιους..να βοηθησετε και τον ιδιο τον σερβερ να ζωντανεψει ξανα!Πρεπει να επισημανθει πως με την ομαδα μας εχουμε στοχο την 3η θεση και αυτον τον στοχο θα τον κατακτησουμε συντομα!
Ευχομαι πολλοι απο εσας να ανταποκριθητε στο καλεσμα μας!
Σας ευχομαι ολοψυχα καλο καλοκαιρι!

  • magkas2002, CrazyDoctor and itzIronGeorge like this

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!!


#2 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 430 posts
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Posted 26 June 2019 - 16:34:51

Για χαρη του ΤΕΜΠΕΛΗ  εκανα σας το λεω


Edited by σαραβακος, 26 June 2019 - 16:51:04.

  • magkas2002 likes this
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#3 magkas2002

magkas2002

    Ονειροπόλος

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • ΤοποθεσίαΑγρίνιο, Ελλαδα
  • Ομάδα:Archangels
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Mercurius



Φήμη: 20

Posted 27 June 2019 - 15:27:02


Καλησπερα Ηρωες και Ηρωιδες του HERO ZERO!
Ως γνωστον πολλοι Ελληνικοι σερβερ εχουν "νεκρωσει".Εγω και η παρεα μου παιζουμε σε εναν απο αυτους.Συγκεκριμενα στον GR11.Μαλιστα εχουμε πολυ καλη ομαδα καθως εχουμε φουλαρισμενες τις επεκτασεις εκτος απο το κινητρο που βρισκεται στο 41%.Επιπλεον εχουμε 2 τροπαια προπονησεις και 2 τροπαια ενεργειας.Στην ομαδα μας εχουμε αρκετα υψηλα μελη(300+,400+,500+)Ωστοσο υπαρχουν ακομη θεσεις και θα θελαμε να τις καλυψουμε με παιχτες ανεξαρτητου λεβελ που εχουν ορεξη για μια νεα αρχη σε εναν παλιο κοσμο!Με λιγα λογια σας ζηταμε να ερθετε στην ομαδα μας και εκτος απο το να βοηθησετε εμας τους ιδιους..να βοηθησετε και τον ιδιο τον σερβερ να ζωντανεψει ξανα!Πρεπει να επισημανθει πως με την ομαδα μας εχουμε στοχο την 3η θεση και αυτον τον στοχο θα τον κατακτησουμε συντομα!
Ευχομαι πολλοι απο εσας να ανταποκριθητε στο καλεσμα μας!
Σας ευχομαι ολοψυχα καλο καλοκαιρι!


Καλο καλοκαιρι και καλη αρχη ευχομαι σε σενα και την ομαδα σου!

ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ! 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users