Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμη σχετικά με την αναβάθμιση 11-01-2022


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
12 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.193 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.574

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 07:25:26

Καλημέρα!

Θα θέλαμε την γνώμη σας πάνω στη σημερινή αναβάθμιση (angel)

Spoiler

  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, Legrand και σε άλλον ένα

#2 Lara Croft

Lara Croft

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSomewhere over the rainbow
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:Lara Croft
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 07:37:57

Εντελώς αδιάφορη!
  • Αυτό αρέσει στον/η Sokie, johngreece, Leo13346 και σε άλλον ένα

#3 RafaPap

RafaPap

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Ομάδα:GD Hunters
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:RafaPap






Φήμη: 39

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 11:21:54

Εξαιρετικά άθλια μπορώ να πω. Ούτε ένα νέο κούρεμα, ούτε αναβάθμιση της απόκρυψης διεπαφής... Πραγματικά τίποτα
  • Αυτό αρέσει στον/η johngreece, Παναής, Incomprehensible και σε 2 άλλους

#4 skyline

skyline

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Ομάδα:GREEK LOVERS
  • Κόσμος:GR20
  • Ήρωας:potunayioh
Φήμη: 40

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 16:33:43

  οσο και να θελω να βλεπω θετικα οτι κανει το παιχνιδι για εμας  αυτη η αναβαθμιση δεν χρησιμευει πουθενα  οντως τωρα που θα  χρησημευση τουτη η αναβαθμιση που αυτο δεν λεγεται ουτε αναβαθμιση κανονικα


  • Αυτό αρέσει στον/η johngreece

#5 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 17:45:53

Παιδιά, μία άποψη: πάντα θα έχετε παρατηρήσει ότι υπάρχουν αρνητικά σχόλια για μία αναβάθμιση όταν κάποια χαρακτηριστικά είναι "βεβιασμένα" ή προσθέτωνται πολύ γρήγορα επειδή θεωρούνται από την κοινότητα επιπόλαια. Ας περιμένουμε να δούμε λοιπόν αυτό το χαρακτηριστικό τι έχει να προσφέρει και μετά ας πέσει όσο επικοδομητικό κράξιμο θέλετε αν δε σας αρέσει. :P


  • Αυτό αρέσει στον/η ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#6 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 18:41:01

Υποβαθμιση.


  • Αυτό αρέσει σε johngreece και Παναής

#7 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 11 Ιανουάριος 2022 - 20:37:00

θα θαθα , θαθαθαθα, θααα, θα ,θαθα ,θαθαθθα,θα ,θα,θα

 

τοσες Υποσχεσεις θα την ζηλευε και ο αυμνηστος Αντρεας !!!
προγραματιστή του χερο ζερο δωστα ολα !!!

 

ακομα περιμενουμε να δουμε το περιβαλον χρηστη ....για αυτο που θαααααααα γινει το 2022....

 

 

Παιδιά, μία άποψη: πάντα θα έχετε παρατηρήσει ότι υπάρχουν αρνητικά σχόλια για μία αναβάθμιση όταν κάποια χαρακτηριστικά είναι "βεβιασμένα" ή προσθέτωνται πολύ γρήγορα επειδή θεωρούνται από την κοινότητα επιπόλαια. Ας περιμένουμε να δούμε λοιπόν αυτό το χαρακτηριστικό τι έχει να προσφέρει και μετά ας πέσει όσο επικοδομητικό κράξιμο θέλετε αν δε σας αρέσει. :P

θα μπορουσαν απλα να μην βαζουν ακυρα χαρακτιριστικα και να παιζουν με την νοημοσηνη μας .. τοσο απλα .. δεν θα οφεληση κανεναν αυτο το χαρακτιριστικο ..

 

ειναι λογικο να γινετε αναβάθμηση πχ ασφάλειας ή αλλες οπως στα κινιτα . ....δεν χρειαζετε να μας βαζουν σε καθε μια αναβαθμηση και απο ενα ακυρο χαρακτιριστικο απλα και μονο για να βαλουν ...ουτε να υποσχονται πραγματα ....

 

οι περισοτεροι που κραζουμε ...να ξερεις ειμαστε παικτες που παιζουμε ενεργα χρόνια , δαπαναμε χρονο , χρημα και κοπο , και( ποναμε) το παιχνιδι ...
οταν βλεπω οτι η εταιρα ανακατευη την τραπουλα για να δοση ωθηση και να κλισει η ψαλιδα αναμεσα σε δυνατους και μη παικτες εμενα δεν μου αρεσει σαν πελατης , γιατι γινετε εις βαρος μου .ενα παραδιγμα θα ααναφερω . το τουρνουα δεξοιοτον . εγω θελω μια δεξιοτιτα 4,2μ και ειμαι αντιπαλος σε καποιον που ειναι 10 και 50 λεβελ και κανει η δεξιοτιτα 5 κερματα ... τη να πεις ....

 

ανεφερα αρκετα και παλιοτερα και τωρα . αν συνεχιστη ετσι το παιχνιδι θα μεινουν μονο τα ατομα που βαρανε παλαμακια σε καθε αναβαθμηση ..

 

εγω πρωσωπια ειμαι με το 1 ποδι εκτος παιχνιδιου . στο 13 εχω εναν παρατημενο παικτη και το ιδιο θα συμβει και με το 1 και οχι μονο εγω αλλα ειμαστε πολλοι που σκεφτοματε οτι ο πατος δεν εχει βαρελι και καλητερα να αποχωρισουμε αν παει ετσι .....


  • Αυτό αρέσει σε Rose70 και Παναής

peignoir déboutonné


#8 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2022 - 01:19:22

Θα μπορούσατε να αναφέρετε ένα συγκεκριμένο παράδειγμα αλλαγής που επιθυμείτε; Είναι ειλικρινής ερώτηση, προσπαθώ να βρω άκρη ώστε να δείξουμε στην εταιρία τι θέλετε, αλλά σε αυτό οι περισσότεροι χρήστες αναφέρονται σε αόριστα πράγματα.


  • Αυτό αρέσει στον/η ΤΕΜΠΕΛΗΣ

#9 Leo13346

Leo13346

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 90

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2022 - 08:17:39

Εμενα,χωρίς να έχω γνώμη για την αναβάθμιση, μου άρεσε που ένας μοντ σεβαστήκε το τοπικ και μπήκε στην κουβέντα χωρίς να αρχίσει να κάνει διαγραφες σε κάποια σχόλια που δεν αρεσαν.
Αν όχι όλα τα ποιο πολλά σχόλια γίνονται από ανθρωπους που χαλάνε ατελείωτες ώρες στο παιχνίδι.
Και καλό θα ήταν οι μοντ να παίρνουν μέρος στην κουβέντα,χωρίς να κάνουν ως συνήθως λαϊκή ο ένας στα ποστ του άλλου.
Μια γρήγορη σκέψη το τι θα μπορουσε να φτιαχτεί είναι να μπει στις προπο μια σήμανση στην καλύτερη για να μην χαλαμε ώρα να την ψαχνουμε
  • Αυτό αρέσει στον/η frosty, Rose70, johngreece και σε άλλον ένα

#10 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 13 Ιανουάριος 2022 - 15:27:28

είναι αρκετα αυτα που ειχα αναφερει παλιοτερα αλλα και αλλοι παικτες 

ενα απο αυτα,  ειναι οι ειδικες που ειχα πει παλιοτερα οτι υπαρχουν απλα για να γεμιζει ο χρονος . και χαιρομαι αννν θα γινει κατι γιαυτο 

 

ενα αλλο ειναι αντι να εχει καθε λιγο και λιγακι καζινο ,να δινει ο κακοποιος 2 καινουριες στολες 7 και 10% αντιστιχα απο 5 και 7%.πχ

 

στο τουρνουα δεξιοτητον δεν ειναι δυνατον να ειμαι αντιπαλος με καποιον που θελει 5 κερματα τν δεξιοτητα και με εμενα που θελω 4,2μ.και κθε εβδομαδα βλεπουμε παικτες να ξεφυτρονουν σαν μανιταρια και μετα απο 1 εβδομαδα να εξαφανιζοντε !!!!!

το ιδιο θα ελεγα και για το πρωταθλημα . να υπαρχουν αναλογα καταταξεις με λεβελ ή σκιλλ

 

υπαρχουν βοηθοι με δεξιοτητες 70 κα 80% αντιστιχα που οταν ανοιγει δευτερη επιθεση απο το δικο σου πετ με 35% κατα 90% ο βοηθως του σβηνη την επιθεση σου !!!! ανεπιτρεπτο .. σαφως βοηθιουντε κατα 95% πιο αδυναμοι παικτες 

 

ειχα πριν καιρο αναφερει οτι το παιχνιδι πρεπει να ξανα γινει παιχνδι .... οχι τροπος ζωης το να δαπαναει κανεις παρα πολλες ωρες καθε μερα ειναι  το λιγοτερο κουραστικο ..

300 ενεργεια αν εχεις και τροπαια ενεργειας , παραπανω και προπονησεις και ειδικες και κον .....και να περιμενεις να παει καθε πεμτη 21:00 να ασχοληθεις με αυτο . 

πρωσοπικα εχω παψει να ασχολουμε ενεργα με τα κον . ειναι βαρετα και ψυχοφθωρα .... 

 

για να  γεμισει ο χρονος πχ θα μπρουσαν οι ειδικες να εχουν αλλη αληλεπιδραση .....

 

πχ. στην κρυψωνα καθε 3 ωρες πρεπει να μπαινω στο παιχνιδι για να μαζεψω τα ρομποτ και πορους 

θα μπορουσε  με ντονατ να τα μαζευει  αυτοματα και τα ρομποτ να ξεκιναν επισης αυτοματα .

και οχι καθε 3 ωρες να μπαινεις ... 

 

θα μπορουσε κανεις να πει να μην παιζω τοσο ενεργα ... αλλα αν ειναι να δαπανω χρονο η θελω να κανω το καλητερο η καλητερα να παω να παιξω ταβλι .. 

 

 

και αυτες οι σκεψεις δεν ειναι μονο δικες μου αλλα και αρκετον παικτων.. και φυσικα θα μπορουσα να αναφερω αρκετα ακομα ..

και οπως βλεπεις δεν ειναι μονο για το δικο μας καλο ...... να βγαλει και η εταιρια χρηματα με την αγωρα ντονατ ..

 

 

ευχαριατω για την κατανοηση 


  • Αυτό αρέσει σε Rose70 και Hurric4ne VII

peignoir déboutonné


#11 Rose70

Rose70

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 51 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαPlanet Earth
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 322

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2022 - 04:49:31

Ούτε εγώ βλέπω να κάνει κάτι διαφορά με αυτή την αναβάθμιση. Έχω σχολιάσει ξανά το πρόβλημα που δημιουργήθηκε όταν επιτρέψατε σε ομάδες που μόλις φτιάχτηκαν με ένα παίκτη που επίσης μόλις φτιάχτηκε να χτυπάει την πρώτη ομάδα στην κατάταξη για κάλυψη. Ποιο το ενδιαφέρον έτσι;

Άλλο πάλι που σε κάποιον με καλή κρυψώνα είναι τρομερά ενοχλητικό και θα μπορούσατε να διορθώσετε είναι το τι μπορεί να κλέψει από άλλες κρυψώνες. Δεν μπορεί να έχω κάνει 100 επιθέσεις με ένα μποτ καιι να έχω πάρει το απόλυτο τίποτα. Έχω δει screen shot συμπαίκτη μου με κατώτερη κρυψώνα να έχει τον ίδιο παίκτη με εμένα την ίδια στιγμή για να χτυπήσει. Εμένα μου δίνει π.χ. 400 κόλλα και 1500 μηδενίτη και σε αυτόν 50 000 κόλλα και 100 000 μηδενίτη. Το βρίσκετε αυτό δίκαιο και σωστό; Πως θα προχωρήσουμε και εμείς που έχουμε φάει τόσα χρόνια σε αυτό το παιχνίδι όταν ευνοείται μόνο τους νέους παίκτες;

Και για να συμφωνήσω με τον φίλο kleinmainer, έχουμε αρχίσει να κουραζόμαστε από όλο αυτό. Εγώ έχω ψιλοπαρατήσει 3 σέρβερ γιατί ήδη με 10 ώρες στο παιχνίδι την ημέρα δεν βγαίνει να προχωράς σε όλα το ίδιο. Ναι βάλατε διάφορα για να έχει ενδιαφέρον αλλά εμείς που δεν παίζαμε μόνο ενα σέρβερ θα πρέπει να πηγαίνουμε ούτε στο μπάνιο για να τα προλάβουμε. Θα έπρεπε εφόσον το φορτώσατε να μας δίνετε και κάποιες ευκολίες να μπορούμε να τα τελειώνουμε πιο εύκολα.


  • Αυτό αρέσει σε johngreece, Hurric4ne VII και HYPNODANCER

#12 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 14 Ιανουάριος 2022 - 17:04:07

Όλες οι απόψεις σας είναι σεβαστές. Θα περάσω αυτά τα σχόλια όσο καλύτερα μπορώ και ας ελπίσουμε για το καλύτερο, ευχαριστώ πολύ.  :)


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, Rose70, johngreece και σε 2 άλλους

#13 VoyagerProgram

VoyagerProgram

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 3 μηνύματα
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:VoyagerProgram
Φήμη: 10

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2022 - 22:57:53

Σε ένα παιχνίδι free2play απ έξω, είναι play2win από μέσα.. Το πρόβλημα του παιχνιδιού για το 99% τον παικτών που είτε βάζουνε ελάχιστα ντόνατ είτε καθόλου είναι το απεριόριστο καζίνο.. Που σε κάθε σέρβερ όταν βγαίνει , όποιος παίκτης έχει τα περισσότερα λεφτά, αντικειμενικά πάει πρώτος από το 0.. Δεν λέω να το αφαιρέσουν, αλλά να το ελατώσουν σε ένα μεγάλο επίπεδο, όπως όταν πρωτοβγήκε..


  • Αυτό αρέσει στον/η ΔΩΘΕ




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες